La Rambla

Tiki-taka
Tiki-taka to sekcja, w której będziemy prezentujemy Wam najświeższe informacje w krótkiej formie, jak najnowsze doniesienie transferowe czy informacje zza kulis dotyczące zawodowej i prywatnej sfery życia piłkarzy Barcelony.

La Rambla

Online: 2001 Culés

Ter Stegen: Stopniowo robimy to, o co prosi nas trener. Chcemy grać tak, jak on chce. Nie jest łatwo dokonać takiej zmiany w połowie rozgrywek, bo musimy się błyskawicznie przystosować, bez presezonu. Jesteśmy na dobrej drodze.

#Tiki-taka

Ter Stegen: To oczywiste, że Braithwaite ma dużo jakości. Klub podjął decyzję o jego sprowadzeniu, żeby pomóc zespołowi i jestem przekonany, że wykonał dobrą pracę. Martín bardzo nam pomoże.

Rummenigge: Coutinho rozegrał kilka dobrych meczów, a w innych sprawiał wrażenie, jakby był trochę zahamowany. Wszyscy próbują mu pomóc i mamy nadzieję, że stanie się dla nas ważnym piłkarzem w walce o trofea.

Celta będzie pracować nad zatrzymaniem Rafinhi. Klub z Vigo może wykupić piłkarza z Barcelony za 17 milionów euro, ale postara się o obniżenie tej kwoty. [Marca]

#Tiki-taka

Mecz Barcelony z Realem Madryt na Bernabéu w 26. kolejce LaLigi poprowadzi Mateu Lahoz. Arbitrem odpowiedzialnym za system VAR będzie José Luis González González.

Piłkarze Barcelony wylecieli już do Neapolu na mecz Ligi Mistrzów.

Robertson: Gdy patrzę wstecz na ten moment z Messim, żałuję. Nie lubię tego oglądać. To nie jestem ja. Mam do Messiego tylko szacunek. Potrzebowaliśmy jednak cudu, a jeśli taki drobiazg zatrzymałby najlepszego piłkarza świata...

Rodrygo nie będzie mógł wystąpić w El Clásico z powodu czerwonej kartki otrzymanej w meczu rezerw Realu. Brazylijczyk może zagrać w LaLidze dopiero po odbyciu kary w Segunda División B. Real prawdopodobnie złoży odwołanie.

Carles Pérez pojawił się na boisku w 61. minucie meczu Romy z Lecce, a już po dziewiętnastu minutach gry zanotował asystę przy golu Aleksandara Kolarova.

#Tiki-taka

Juvenil A pokonał na wyjeździe Ebro 3:1 w 23. kolejce ligowej. Gole dla Blaugrany strzelili Gerard (2) i Zacarias. To 11. z rzędu zwycięstwo graczy Franca Artigi, którzy mają 5 punktów przewagi nad drugą Saragossą. [@FCBmasia]