La Rambla

Najlepsze komentarze
Przeglądasz teraz najlepsze komentarze na Rambli z ostatnich 24 godzin.

La Rambla

Online: 681 Culés

115

Gdy kilka lat temu byłem w Hiszpanii na ERASMUSie poznałem pewną kobietę, Polkę, o imieniu Aneta. Po dziesiątkach godzin spędzonych na wspólnych spacerach po Parku Retiro w Madrycie, wypadach na piwo zrozumiałem, że to jest kobieta mojego życia.
Dziś jest dla nas dzień szczególny. Bierzemy ślub!
Hiszpania nas połączyła, dlatego postanowiliśmy, że na podróż poślubną, właśnie tam się udamy. Jako że oboje lubimy piłkę nożna, postanowiliśmy, że 24.10.2021r. wspólnie obejrzymy mecz Barcelona - Real z trybun Camp Nou!
Niestety przyszła żona jest za Realem, ale jak to się mówi, przeciwieństwa się przyciągają. Dlatego trzymajcie kciuki.
Do zobaczenia niebawem!

65Jeden plus :)

64

Marcos Alonso przed meczem z Manchesterem City.

53

@Foton ohoho zazdrosny bo kizo kiedyś nie miał, a teraz ma

51
Nie no... Jednak dam się przekonać... :)

50

Jeden z graczy Atleti z założoną peleryną niewidką ;D


48

Wiecie co mnie zaczyna po części śmieszyć? To celowe porównywanie obecnych naszych piłkarzy z najlepszą generacją jaka się trafiła FC Barcelonie. Czy Pedri będzie nowym Iniestą? Nie będzie. Czy Frenkie de Jong będzie nowym Xavim/Busquetsem? Nie będzie. Czy Dest będzie nowym Alvesem? Nie będzie. Czy Eric García będzie nowym Pique? Nie będzie. Można by tak wymieniać i porównywać, ale w ocenie piłkarza takie coś szkodzi bo celowo dostają mniejszą notę za występ jak ktoś ich porównuje do najlepszej generacji. Oceniajmy ich za to co pokazują w dzisiejszej piłce, a nie z filmikami jak Xavi Hernández w 2000 którymś roku rzucił kilka piłek mając tyle i tyle lat, a taki Frenkie de Jong czy Pedri mając tyle nie potrafi tego. Takie porównywanie nie powinno mieć miejsca ze względu na to, że piłka w ostatnich latach się znacznie zmieniła, to jest zupełnie inna intensywność, ustawienie drużyny, które przeważnie stoją w swoim polu karnym, więc takie porównywanie nie powinno mieć miejsca. Powinniśmy odciąć grubą linią najlepszą generację piłkarzy i przestać ich porównywać z obecnymi piłkarzami bo to tylko i wyłącznie szkodzi i nie jest obiektywne.

47

Dwa lata minęły, od moje występu w Jednym z Dziesięciu i wczoraj ponownie zagrałem w teleturnieju i był to realizowany przez TVP teleturniej Va Banque. Chciałem opowiedzieć sytuacje sprzed nagrania. Ale wrócę jeszcze wcześniej do awantury w mediach z Jednego z Dziesięciu, kiedy jednemu z uczestników nakazano zdjąć przypiętą tęczę w serduszku. Onet zrobił o tym olbrzymi reportaż, traktując to jak skandal, tutaj któryś z naszych tęczowych również burzył się w związku z tym, sam osobiście też uważałem, że nie stało nic na przeszkodzie, by gościowi pozwolić na pokazanie takiego symbolu skoro czuje się z nim w jakiś tam sposób blisko. Ale właśnie, co było wczoraj. Moją rywalką była dziewczyna, która na szyi miała medalik (całkiem spory, średnicy ok 2 cm) z Matką Boską. Pani producent przed rozpoczęciem poprosiła ją o przynajmniej odwrócenie tego, ponieważ jest to symbol religijny. Oczywiście dodała przy tym, że pracuje tutaj już 15 lat i pamięta różne czasy i rządy, ale obecnie jest nacisk by żadnej symboliki nie manifestować. Także przynajmniej jeśli o to chodzi, w teleturniejach rodem z TVP jest konsekwencja w postępowaniu i tęczowi koledzy mogą się w tej kwestii uspokoić :)
Dam znać przed emisją teleturnieju, ponieważ rozmowę z Przemkiem Babiarzem poświęciłem Barcelonie ;)

46

"Nie pytają cię o imię walcząc z ostrym cieniem mgły"

46

Marcos Alonso jako jedyny nie uklęknął przed meczem Chelsea - City. Wielka brawa, oby coraz więcej piłkarzy się wyłamywało z tego kretynizmu. Jeśli jest dyskryminacja na świecie z powodu koloru skóry, to należy ją zwalczać w zupełnie inny sposób.

41

Alonso wieczny szacun za nieuklęknięcie dla czarnego narkomana
https://gfycat.com/pl/wellwornathleticasp

41

@BarcaInfo Juz go lubie

40

@Joe_Pesci wyświetlenia to nie ludzie, tylko ilość odtworzeń

39

@doc wcale mi go nie żal, tak szczerze mówiąc

39

A więc jednak są w tym klubie jacyś lekarze. :)

Załaduj kolejne wpisy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?