La Rambla

Najlepsze komentarze
Przeglądasz teraz najlepsze komentarze na Rambli z ostatnich 24 godzin.

La Rambla

Online: 1187 Culés

84

[PILNE] Dane z PKW na godz. 16.00:

Kubica ostatni.

74

@Damian11 Jak masz X-naścioro młodszego rodzeństwa to na pewno xd.

68

Idż na wybory... to twój obywatelski obowiązek... Ciągle słysze takie teksty, dzisiaj akurat się wybrałem, ale gdyby to nie zajmowało mi więcej niż 20 minut to uznałbym to jako stratę czasu, nie, nie dlatego że uważam że 1 głos nic nie zmienia, ale wręcz przeciwnie- dlatego że kilka milionów bezmyślnych głosów coś zmienia. Mówie dzisiaj babci że idę zagłosować na Partie X, po czym ona się pyta- "A co to jest" (sama zagłosowała na wiadomą partię). Powiedzcie mi jakim cudem tego typu wybory mają być uznawane za uczciwe skoro w większosći głosują tam ludzie którzy nie mają zielonego pojęcia o tym co robią. I nie mówie tu nawet o znaniu się na polityce, ale o orientowaniu się w najmniejszym stopniu o to kto kandyduje i co chce w kraju zrobić, cokolwiek. Przecież to jest niedorzeczne że każdy człowiek może tam wejśc i decydować o (jakby nie patrzeć) przyszłości tego państwa, bez jakiejkolwiek świadomości. Według mnie totalnym minimum powinnien być jakiś prosty test z wiedzy na temat obecnych wyborów. Np: 10 postulatów wyborczych, które musisz dopasować do parti: jeśli odpowiesz źle na conajmniej 2- nie głosujesz bo nie wiesz co ty w ogóle robisz na tych wyborach i tyle.

64

Ja już po głosowaniu.
Lionel Messi
Robert Lewandowski
Kevin de Bruyne

A jak u Was?

62

Gdzie leżą granice ludzkich możliwości?

59

@Zwyklykibic Bait albo jestes przykladem idealnie zmanipulowanego wyborcy

58

Za PISu drugi raz jedziemy na EURO. Za PO to nawet nam San Marino strzelało.

57

Widzę, że nic się nie zmieniło. Dalej jest ta sama pogarda wobec drugiego człowieka, wyśmiewanie się, że jest głupszy (bo mniej wykształcony), ze wsi, bezrobotny. Bawi, że najgłośniej krzyczą o tym najwięksi tutaj obrońcy tejże demokracji. Im najbardziej wadzi, że każdy ma równy głos. Jak widać demokracja jest dla nich taka fajna tylko kiedy oni wygrywają.
I nawet mnie o tę hipokryzję nie chodzi, po prostu smuci fakt, jak wielka jest nienawiść niektórych ludzi, tylko dlatego, że ktoś inny ma inne poglądy lub motywacje do głosowania. Jak łatwo o ostracyzm wobec pewnej grupy społecznej (lub też grup). I jeszcze raz - zabawne że ten ostracyzm stosują ci, którzy najbardziej krzyczą o potrzebie ostracyzmu zwalczania ;)
Polska nie będzie silna dopóki nie będziemy zjednoczeni chociaż w pewnym stopniu. Na razie czarno widzę jakąkolwiek szansę na zjednoczenie Polaków.

57

"Odnotowano 2 przypadki stawienia się członka komisji wyborczej po spożyciu alkoholu"

Na trzeźwo to huk, a nie robota :D

Załaduj kolejne wpisy