La Rambla

Najlepsze komentarze
Przeglądasz teraz najlepsze komentarze na Rambli z ostatnich 24 godzin.

La Rambla

Online: 1250 Culés

57

Rafal Trzaskowsk to taki Tusk 2.0 tylko że grubszy. No i lepszy ma usmiech :D

Kilka cytatow z jego "wypowiedzi "

"Jeżeli chodzi o adopcję dzieci przez pary homoseksualne, ja jestem przeciw takiemu rozwiązaniu, natomiast wie pani, wszystko się dzisiaj zmienia"
Moj komentarz haha ale " wszystko sie dzisiaj zmienia " no zartownis z niego :D

Pytanie o konwencję stambulską (wychowanie dzieci zgodnie z wartościami wyznawanymi przez rodziców), czy podpisze?

- Panie redaktorze, dajmy szansę innym (dziennikarzom)

Pytanie o pieniądze na fundację dla donosicielki SB?

- Ja nie jestem z PiS i nie będę ludziom zaglądał w życiorysy!

Pytanie o mienie żydowskie?

- To nie są tematy na kampanię!

A kilka dni wcześniej:

Pytanie o ścieki zrzucane do Wisły od lokalnych mediów

- Właśnie po to sa te wybory żeby nie zadawać takich pytań!

Jakie odpowiedzi taki przyszly prezydent
Nie bede pisal o obiecanych "socjalach " - kto chce ten znajdzie
Nie bede tu wklejal wypowiedzi o Marszu Niepodleglosci :D

Kandydat obrotowy, wszystkim wszystko obieca, byle zdobyć ich głosy, a w razie jakby co, to przecież "wszystko się dzisiaj zmienia". Ta muzyka juz grala a potem "dyrygent" wyjechal do Brukseli i tyle go widziano.Dzisiaj jego biedna wersja jest o krok bycia prezydentem

Kumacie - typ co pisal wlasnorecznie rezolucje ws Polski zostaje Prezydentem ?

Na jakiej planecie zyjemy :D


56

Jakkolwiek słabym kandydatem nie byłby Trzaskowski to i tak mam pewność, że przynajmniej nie podpisze żadnej szkodliwej dla Polski ustawy. Duda podpisze każdą. Trzaskowski postawi pis w bardzo niekomfortowej sytuacji. Albo będzie oznaczało to zupełny impas albo przymus do konstruowania ustaw na drodze kompromisu. Dlatego lepiej iść na Trzaskowskiego. Oczywiście możecie głosować też na Dudę. Jeśli uważacie, że geje i lesbijki w warszawie są gorsze niż jawne afery, dojenie kraju na grube miliony, pogrążanie wizerunku Polski i robienie idiotów z polaków nachalną propagandą w państwowej telewizji to macie do tego prawo.

55

Za 23 godziny Espanyol pożegna się z Primera Division, a przywita z Segunda.
Uczcijmy to minutą ciszy...
;)

52

Hejty w stronę Griezmana mocno mnie dziwią:
- Nie jego wina, ze Klub wydał na niego kupę szmalu
-Kupiono go widocznie bez żadnego pomysłu w jakim sektorze boiska ma grać. Wrzucony na lewa stronę gdzie ewidentnie czuje się zle
-Mimo to strzelił kilka ważnych bramek
- Pokazuje,ze mu zależy
- kiedy usiadł na ławce nie płakał jak Vidal czy Rakitić
-

50

Według Mundo Deportivo, Riqui Puig zagra dzisiaj od pierwszej minuty. [MD]

47

@bary sam zacząłeś bełkot więc kolega @SeeleyBooth po prostu kontynuuje

45

Tak czytam te posty i nadal nie mogę pojąć dlaczego ludzie głosowali na PiS i PO w pierwszej turze. I te same osoby mają czelność mówić komuś innemu na kogo powinni zagłosować? Żałosne. Okradani przez PO, okradani przez PiS i w wyborach znowu idą głosować na tych samych.

44

Zdecydowaliśmy wspólnie z żoną, że nie zagłosujemy na nikogo (w 1 turze głosowaliśmy na Bosaka). Obaj kandydaci są mi tak bardzo odlegli, że nie jestem w stanie nawet niczego się 'uczepić' żeby się zmusić do oddania głosu na jednego z nich. Dla nas osobiście Duda to po prostu może mniej szalona, ale jednak umiarkowana równia pochyła. Z kolei Trzaskowski to tykająca bomba, najbardziej uderzyło nas i to spowodowało, że nie wzięliśmy jego kandydatury pod uwagę to fakt jak bardzo 'prostytuował' się byle tylko ściagnąć wyborców. Nagle marsz Niepodległości to patrioci, nagle 500+ jest dobre i ma zostać. Bardzo cenię u ludzi prawdomówność. Są całe kompilacje tego jak on zaprzecza samemu sobie, albo zwyczajnie faktom. Np. odpowiada, że w okresie, o który go pytają nie był posłem co było kłamstwem. Nie ufam takim ludziom i dla mnie niestety pomijając, że daleko mi do lewej strony bardzo ważna jest prawdomówność. Czemu się rozpisałem o Trzaskowskim? Bo to on miał więcej pola do popisu. Dudy nawet nie oceniałem podczas kampanii, bo on miał okazję wystawić swoją laurkę podczas prezydentury.
Tak jak powiedziałem na wstępie nie chcemy się z żoną wstydzić za żadnego z tych populistów, którzy naginają się teraz do granic możliwości, sprzedają swój własny światopogląd żeby tylko wyrwać parę głosów więcej. Pójdziemy oddac głos, ale nieważny. Oby w przyszłości wybór był bardziej oczywisty i można by zagłosować na wieksze/ jedyne dobro, a nie na mniejsze zło.

44

Ter Stegen z synem.

43

@bary Jak można jak możnić jak inni jak możnią?

Załaduj kolejne wpisy