La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1245 Culés

#Tiki-taka

Athletic wygrał 2:1 z Atlético Madryt w ostatnim niedzielnym meczu LaLigi. Jeśli Barça wygra zaległe spotkanie z Granadą, obejmie prowadzenie w tabeli.

166

Piękna sprawa

Fajne jest to że Bilbao w sumie nie grało o nic

84

Pięknie, Barcelono nie spartol tego teraz!

2

Ale ten Burak Yilmaz to jednak Pan Piłkarz, w meczu z Lyonem przyćmił Depaya. A swoją drogą dziwne, że póki co nikt jeszcze nie chce wygrać ligi hiszpańskiej, ale finisz coraz bliżej ;)

0

Barca musisz...

32

Piękny WEEKEND!!
Przy 3 punktach z Granada możemy spokojnie zremisować z Atletico plus oczywiście reszta same zwycięztwa
VAMOS

0

Co za kolejka:) Tym większe brawa dla Barcelony - teraz to nawet na remis z AM możemy sobie pozwolić i mamy mistrza!

0

i juz nawet nie musimy wygrywac z atletico.

63

@rumilas spokojnie, najpierw 3 punkty z Granada

0

Super wynik dla nas. Teraz na Camp Nou nie trzeba wygrywać z Atletico, remis (oczywiście przy wygraniu wszystkich pozostałych spotkań i przez nas i przez nich i przez białych), daje Barcy mistrzostwo :)

0

Mam cały czas banana na mordzie:-D
Barca najlepsza!! Naprzód:-):-)

16

Po drodze Valencia na wyjeździe. Zaczekajcie z tym świętowaniem.

0

@Filip1234 niech oni lepiej nie kalkulują, tylko niech graja swoje

0

@Filip1234 no sie wie. koncentracja pełna na pozostale mecze. nic sie nie zmienilo. kazdy kolejny mecz jest jak final.

0

@normasubiektywna Yilmaz to mi kupon zepsuł, miałem 1x w tym meczu, a tu myk 85 turek mnie pogrążył. Na 20 meczów jeden nie wszedł.

0

Ewidentnie wszystko idzie pod nasze dyktando, pięknie!! Z sezonu ''przejściowego'' możemy zrobić całkiem dobry i sycący sezon! Efekt Laporty i Koemana, Barcelono, do boju i nie zepsuj tego!

3

@david89 Grali o honor i dobre imię, co w przypadku tej drużyny to rzecz najważniejsza!

0

@sopelinho Valencia to teraz gra piach plus, że dobrze sobie radzimy na wyjazdach

0

Ihhhhaaaaaa!!!!! Vamos!!!

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zostało jeszcze ciężkie spotkanie z Valencią. Przed meczem z Atletico najgorsze jest to że pewnke przegramy, ale najbardziej bedzie mistrz smakował jak mimo bezpośrednich porażek z Atleti i Realem w dwumeczach to Barca sięgnie po tytuł.

0

@HypeR Też kiedyś obstawiałem, w tym tasiemce. Przestałem się w to bawić jak zrobiłem rachunek zysków i strat XD Mecz na szczycie ligi francuskiej mógł się podobać (swoją drogą komentatorzy z Eleven przez połowę meczu zwiastowali Lille pogrzeb, a tu taka niespodzianka na koniec).

0

Do boju Barca!!! Liga jest nasza :) VeB!

0

@normasubiektywna coś Ty my chcemy poza el classico jesteśmy niepokonani od uj wie ilu spotkań a w tym czasie real i atleti tracą punkty więc jak to nikt nie chce go wygrać?

0

To był piękny weekend!

2

Żadnych remisów z Atletico czy z kim innym !!! Wszystko do końca na 3 pkt. !!!!!!

0

https://youtube.com/watch?v=exfuc2SR1Io&feature=share
Z innej beczki, cos o naszym,, cracku,, jak ktoś tak dalej twierdzi......

konto usunięte

0

co z nas za mistrz byłby? clown na glinianych nogach. Real dwa razy pewnie nas ograł, atletico pewnie tez. Takie mistrzostwo to na plucie w twarz kibicom.

1

It was a good weekend, good weekend indeed :)))))

konto usunięte

0

Wszyscy już dopisali 3 pkt z Granadą.... Spokojnie, dopiero dwa mecze i finał z atletico. Zapas punktów jest zerowy więc nic pewnego, ale na ten moment jest pięknie ;)

konto usunięte

0

@johny11 pewnie takiego filmiku o Griezmanie nie znajdziesz ? Przecież ten chłop zmarnował nawet pustaki, myślę że i o Messim jesteśmy w stanie taki filmik nakręcić.

3

Mamy więcej szczęścia niż umiejętności, ale trzymam dalej kciuki za potknięcia drużyn z Madrytu:D może to nie jest rywalizacja Pep vs Mou oraz Leo vs CR7, ale mistrzostwo wybitnie by się nam przydało...

0

@ksawizimens No tak, to najlepiej podajmy teraz Realowi i Atleti rękę i oddajmy tytuł na który mamy póki co największe szanse z całej czwórki. NO BO PRZECIEŻ NAS OGRALI XD

konto usunięte

0

@JASIUFCB1000
tylko zwracam uwagę, ze ograli nas na miękko.

Jak już to z całej TRÓJKI - pokolenie Z nawet do 3 liczyć nie umie.

0

@czar007 Dokładnie. Później nikt nie będzie pamiętał, że akurat w tym roku liga była słaba. Mistrzostwo to mistrzostwo

0

To kto jeszcze chce sprzedać Grizmana?

0

@JASIUFCB1000 Real nas ograł, ale pamiętajmy, że Atletico nadal nas może ograć...

0

@Marko121 Umówmy się, że problemem Antka jest brak jego pozycji. Zawsze zaangażowany i nawet jak pudłuje to chociaż w defensywie nadrobi. Końskie zdrowie. Ale posiadanie jego, Pedriego, Cou i Leo jednocześnie to o 2 za dużo.

1

Bilbao to jednak nasi ludzie.

0

@czar007 am ma dobry rozkład. Real najgorszy. Wydaje się że Real spadnie na czwarte miejsce

1

@sedziaoxford tego im życzę, obok tego, żeby przypadkiem LM nie wygrali...

0

@sedziaoxford Real to dziwna drużyna co tu dużo mówić wtopy ze słabeuszami a najwiekszych pokonuja ale to ich problem na szczescie jezeli chodzi o la lige

0

@ksawizimens nue musisz nam kibicować, jak nasi będą fetować zwycięstwo idź pocieszać bez pucharowy real że wygrał dwa klasyki, proste

Komentarz usunięty

0

@ksawizimens Maruda jesteś straszna i tyle..
Ciekawe czy na stronce Realu tak smęcili jak w sezonie 2006/2007 Real Madryt wygrywał mistrza mając tyle punktów co my.

« Powrót do wszystkich komentarzy