La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 865 Culés

0

Zastanawiam się co zacząć oglądać na Netfliksie i mam 3 propozycje, jak myślicie którą wybrać:
1. The 100
2. Stranger Things
3. Lucyfer

1

@PolskiBarcelonista10 opcja numer 2

1

@PolskiBarcelonista10 2 zdecydowanie. Za The100 się nawet nie bierz - opinie ma tragiczne w dalszych sezonach.

1

@PolskiBarcelonista10 zdecydowanie Stranger Things

1

@PolskiBarcelonista10 1,2 propozycję oglądałem. Wybrałbym 2 bo "The 100" od chyba 3 sezonu obniżył poziom według mnie. A "Stranger Things" trzyma poziom przez wszystkie sezony.

3

@PolskiBarcelonista10
Zaden z nich mi nie podchodzi.

Bierz sie za Peaky Blinders i nie wymiękaj na 1 sezonie

1

@Rust_Cohle To już tak raczej z braku wyboru :)

Co do Peaky to już nie mogę się doczekać następnego sezonu, moje Top 2 a nawet chyba 1 :)

1

@PolskiBarcelonista10 Oglądałem 1 i 3. Trójeczka spoko, czekam na kontynuację pod koniec maja, jedynka fajna ale do 4 sezonu

2

@PolskiBarcelonista10 Najpierw Lucek zdecydowanie. Oglądałem ST i Lucka no i Lucek top :))

1

@PolskiBarcelonista10 Stranger Things

2

@PolskiBarcelonista10 Z tej trójki tylko i wyłącznie Lucyfer!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?