La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

33

Óscar Mingueza (21 lat, 332 dni) jest drugim najmłodszym piłkarzem, który strzelił bramkę dla Barcelony w wyjazdowym meczu El Clasico w XXI wieku, po Messim (21 lat, 314 dni). [Barca19Stats]

6

@Chakalaka Wczoraj mimo kilku błędów podobała mi się bardzo jego postawa.

181

@Chakalaka Messi miał wtedy 21 lat, a nie 19. Następnym razem jak będziesz czerpał informacje z mojego Twittera to upewnij się czy wszystko się zgadza bo bardzo łatwo cię teraz złapałem na bejta.

Dziś też dzielnie wrzucałeś informacje z mojego Twittera nie patrząc, że te informacje były już dawno na stronie.

5

@Chakalaka będą z niego ludzie. Będzie braki nadrabiał walecznością i przywiązaniem do barw.

3

@BarcaInfo
Nie wiem o czym piszesz.

187

@Chakalaka Wiem, że lubisz robić z siebie głupka. Wrzuciłeś kilka godzin tą informację prosto z mojego Twittera. Gdy się przypatrzysz dokładnie w grafikę to jest tam nawet @BarcaInfo - https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9895232#comment-9895232

Ale najlepiej jest strugać głupka. Teraz celowo wrzuciłem złą statystykę by pokazać, że nie patrzysz co wklejasz nawet i dałeś się złapać.

13

@Chakalaka dymy, zapraszam ramblowa rodzinke po przejsciach. Wezcie krzesla

207

@BarcaInfo co chłopa wziął pod uja z ta grafika to nie mam pytań xD

3

@BarcaInfo
No cóż. Miło mi, że poświęcasz swoje zacne twitterowe konto dla takiego szeregowego użytkownika jak ja.

konto usunięte

249

@Chakalaka No to Cię wyjaśnił kolego xD

0

@Quavosk W którym miejscu?

261

@Chakalaka ale cię chłop zezłomował

167

@Chakalaka Nie kolego. Teraz pokazałem Twoją hipokryzje i kłamstwo z Twojej strony, już pomijając to, że wszystkie te informacje, które opublikowałeś już były na stronie w formie artykułu, ale oczywiście celowo wrzuciłeś to na LR nie racząc popatrzeć na stronę główną. Nawet @Rewolucja123 Ci zwrócił uwagę.

Więc następny razem popatrz dokładnie, a nie pisz, że nie wiesz o co chodzi, bo dałeś się złapać zarówno na grafikę z moim celowym podpisem, a teraz na błędną statystkę. Wiem, że to robiłeś celowo, ale ostatecznie to Ty teraz się kompromitujesz.

Komentarz usunięty

4

@BarcaInfo
Jestem zaszczycony faktem, iż moja skromna osoba skłoniła Cię do stworzenia tak misternego planu. Winszuję.

Czy możesz przygotować jeszcze jeden taki sprytny tweet aby po raz kolejny mnie zezłomować? Muszę przyznać, że spodobało mi się to.

178

@Chakalaka Strugaj głupka dalej i używaj kłamstw bo świetnie Ci to wychodzi. Dobrze wiesz, że się tego nie spodziewałeś. Jest takie brzydkie przysłowie z filmu "Chłopaki nie płaczą" i słowo Fred. Idealnie tu pasuje.

2

@BarcaInfo
Jakie przysłowie? Oglądałem ten film dawno temu.

Komentarz usunięty

164

@BarcaInfo ladnie wyjasniles typa, ktory teraz struga marne odpowiedzi ze hehe jest taki fajny ze inni intrygi urzadzają.

Komentarz usunięty

120

@Zip Po prostu nie lubię takich kłamstw, manipulacji i udawania, że on czegoś nie robi celowo. To już nie pierwszy raz, ale dziś specjalnie chciałem zwrócić na to uwagę i wyjaśnić ten problem, ale jak widać kolega nie chce przyznać się, że popełnił błąd i zrobił to celowo, tylko udaje, że nie wie co się stało, ale nie dziwię się.

Mam nadzieję, że ten post trafi do większego grona odbiorów, by inni też zobaczyli jak to łatwo jest kłamać i udawać prosto dosłownie w oczy.

136

@Chakalaka ktoś jawnie wytyka Ci co robisz, a Ty śmiesz dowalać się do tego, że mu się chciało Cię wyjaśnić i to na tak łatwą rzecz jak podpis na zdjęciu? Oszczędź sobie i nie ciągnij tej dyskusji...

9

@Chakalaka Ja nie mam pojęcia co on tu w ogóle robi tak szybko po tym co wczoraj pisał.

9

@BarcaInfo Zacznijmy od tego strażniku Teksasu, że po wczorajszych wybrykach powinieneś ochłonąć. Bo po takim pokazie żałości powinieneś ograniczyć się do kopiowania i wklejania informacji z Twittera.

44

@msmsms To ja decyduje czy coś mam ograniczyć czy też nie. Masz swoje konto to decyduj sam za siebie co i ile komentować.

66

@BarcaInfo On jest taki sam jak jego idol, Ty mu plujesz w twarz a on mówi ze deszcz pada.
Żałosne zachowanie i w sumie to po prostu kradzież.

67

@BarcaInfo Stop! Stop! He's already dead!

162

@Chakalaka kraść to chyba Ty się uczyłeś od samego Tuska xd

1

@GeneralXavi
No nie, kolejne zezłomowanie!

127

@Chakalaka i jak Twój idol zamiast się teraz przyznać, bo BI Cię w wyjaśnił jak dziecko, to nie, lepiej udawać że nie wiesz o co chodzi, bagatelizować itd.

1

@GeneralXavi Nie wiem o co chodzi.

32

102

@Chakalaka Jak Cię chłopie nie lubię, to aż mi się szkoda zrobiło. @BarcaInfo tak Cię zezłomował, ze nie ma co zbierać.

0

@Mr8lack
Mimo wszystko nadal żyję, dziwna sprawa.

12

@MysticCat Nie żebym bronił fana Donalda, dla mnie jeden i drugi jest żałosny, ale o jakiej kradzierzy mówisz? Gdyby to była grafika zrobiona przez BarcaInfo, to tak, można by było nazwać to "kradzieżom", ale on przecież też pobrał to z innego źródła i jeszcze miał czelność się pod tym podpisać.

28

@Chakalaka No nadal żyjesz, ale dzisiaj pokazałeś innym użytkownikom, ze albo jesteś trollem albo po prostu niepełnosprytny. Żadnemu trollowi nie chciałoby się ciągle baitować na to samo więc pozostaje druga opcja. Ktoś Cię złapał na gorącym uczynku i pokazał na to dowody, a Ty udawałeś głupka i zaprzeczałeś dalej.

1

@Mr8lack
Zapomniałeś dodać, że ten ktoś mnie zezłomował.

7

@Chakalaka To już dodałem wcześniej, raz wystarczy :)

0

@Mr8lack
Mnie się spodobało, możesz to pisać do woli.

36

@Chakalaka czasem warto odpuścić, niż brnąć dalej. Przegrałeś tą bitwę, pogódź się z tym i nie ośmieszaj się dalej

16

Może Mi ktoś wyjaśnić, czy dobrze zrozumiałem sytuację?
1. BI umieścił fałszywą informację na swoim tt, żeby udowodnić coś na LR?
2. Chakalaka wkleił tekst z tego tweeta
3. BI ma pretensje, że Chakalaka ukradł jego tweeta mimo, że sam podpisał się pod cudzą grafiką
4. BI ma pretensje do Chakalaki, że ten nie sprawdził informacji, mimo że sam wrzuca fakenewsy.

30

@Chakalaka Ty myślisz że jesteś fajniejszy w czyjś oczach próbując pokazać jak bardzo to na tobie wrażenia nie robi czy co?
Swoją drogą, za tekst "Nie wiem o czym mówisz." czyli jawne kłamstwo przed wszystkim co udowodnił BI wypadałoby chociaż pokazać jakąś skruche, ciekawy jestem czy ktoś cie bierze na poważnie za takie akcje

76

@Persyfl Ja ci wyjaśnie:
1. BarcaInfo zarzuca Chaka że ten wrzuca na strone informacje z jego strony tt, mimo tego że wiele z nich BI wrzucał już szybciej
2. Chakalaka pisze "Nie wiem o czym mówisz" czyli kłamie wszystkim w oczy

Tak, źle zrozumiałeś sytaucje, ale to zrozumiałe, każdy tu widzi że tworzycie sobie kółko wzajemnej adoracji i oczywiste było że postawisz się w obronie swojego kolegi. Spokojnie

8

@Kacper1432 Ależ Ja jestem spokojny. Bardziej z pozostałych komentarzy wnioskowałem co się dzieje, bo z postów BI to jasno nie wynikało.
Jak dobrze widziałem, to BI miał bana ostatnio, więc jak wrzucał szybciej?
Jak byś mógł odpowiedzieć jeszcze na 2 pozostałe punkty byłbym wdzięczny.
Nie jestem jakimś fanem wrzucania rzeczy z tt, ale zaciekawiła Mnie ta inba.
BI wrzuca wszystko jak leci, nie patrząc ani na wiarygodność ani czy już takiej informacji nie ma na stronie. I teraz ma pretensje o konkurencję?

7

@Persyfl Hahahahaha nie no :D
Serio można się pośmiać z gorących dyskusji.

50

@Persyfl chodzi o podpierdzielenie informacji. Nie rób z siebie pośmiewiska, wystarczy, że twój przyjaciel to zrobił z przytupem.

8

@GeneralXavi Tusk nie kradł, on kładł.

55

@Chakalaka zdecyduj sie, albo udajesz, ze po tobie to splywa i nikt Cie nie zaoral, albo piszesz tak jak na poczatku, ze nie wiesz o co chodzi jednoczesnie robiac z siebie oszusta.
Bo blazna z siebie zrobiles tylko

42

@Rust_Cohle co się chłop zakręcił xD

Komentarz usunięty

37

@Chakalaka Stary, zostałeś zaorany, zezłomowany i w ogóle zjedzony, przetrawiony i wydalony. Odpowiadając na kolejne wpisy błaznujesz tylko. Po co ? Dla poklasku ? Nie masz resztek poczucia przyzwoitości ? Wyloguj się, nie pojawiaj tutaj jako Ty, może sprawa przycichnie. Ja osobiście na miejscu @BarcaInfo wystąpiłbym do modów o wywalenie Cię dożywotnio z tego serwisu. Ukradłeś jego własność. Nie mam pojęcia czemu jeszcze Twoje konto istnieje.

11

@GeneralXavi to jest złoto!!

2

@Foton "chodzi o podpierdzielenie informacji. "
A to nie tym się właśnie BI zajmuje?
Pośmiewisko w oczach la ramblii to niczym muśnięcie Boga :D
Moi przyjaciele nie wchodzą na tę stronę.

25

@BarcaInfo hahahah mistrzostwo, zaorales chlopa glebiej niz grasuja krety :D moze teraz wielu uzytkownikow w koncu przejrzy na oczy. Ale co sie dziwic jaki idol taki fan ;)

28

@BarcaInfo Pięknie to zostało rozegrane i znakomicie został obnażony brak klasy tego użytkownika bo do błędu też się trzeba umieć przyznać, a tutaj widzę tylko idącego w zaparte gościa bez samokrytyki, który "nie wie o co chodzi".

77

@Persyfl Źle to zrozumiałeś, ale jakoś mnie to szczególnie nie dziwi, że na ratunek Szakalaki przychodzisz Ty i go jeszcze bronisz po tym co zrobił.. Ale kółka wzajemnej adoracji tak mają: kopią pod kimś dołki, a później sami w nie wpadają z dużym hukiem i pośmiewiskiem.

44

@Persyfl Nie no do Was to powiedzenie o deszczu pasuje jak ulał. Chyba specjalnie dla Was ktoś wymyślił to powiedzenie =D

Broń dalej, ciągnij tę dyskusję, bo w sumie jest to kandydat do dyskusji roku. Ha ha..

39

@Persyfl Celowo oznaczyl swoje posty i napisal z bledami. Zeby zlapac go na goracym .Jeszcze czegos nie rozumiesz?

3

@kilanosio Dobrze wiedzieć, że to tak działa z tą własnością. Idę na miasto podpisać kilkanaście samochodów i jeszcze dziś otwieram swój komis, dzięki stary.

25

@Chakalaka
Musisz się zając tylko kopiowaniem tweetów tuska, to CI najlepiej wychodzi :D

11

@david89 nie zapominaj jeszcze o tygodniku NIE, to też jeszcze jest w stanie jako tako ogarnąć

konto usunięte

5

@kilanosio Głupia sprawa, bo to nie jest własność Bi, chyba że liczysz ten podpis w rogu. Xd

6

@BarcaInfo
@Chakalaka
Takie dyskusje powinny mieć miejsce we wiadomościach prywatnych, a nie w komentarzach. Jeśli doszło do publikacji bez prawidłowej informacji o źródle wyjaśnijcie to między sobą.
Problem jest w skali która albo powinna zostać gdzieś zgłoszona albo toczyć się na priv między Wami.

3

@BarcaInfo Przeceniasz Moje zaangażowanie w tę stronę.
5. Które konkretnie punkty są niezgodne z prawdą?
6. Czy przekręcanie ksywek to przykład twojej rzetelności?
7. Chakalaka potrzebuje ratunku?
8. Czym innym prócz obrażania ludzi, grożenia im i wklejania cudzych informacji się tu zajmujesz?
9. Czy chodzi o to, że Chakalaka naruszył twój domniemany monopol?

4

@kamilo0066 Do nas czyli do kogo? Myślisz, że pozwolę ci bezkarnie obrażać lożę masońską?
Ja tu kogoś bronię?

4

@martin3131 Tak nie rozumiem.
1. Na jakim gorącym? Przecież BI właśnie wklejaniem cudzych wpisów się para. To tylko jemu wolno?
2. Czy wklejone posty przez Chakalake nie miały podpisu autora? Wkleił post z błędną informacją tegoż autora. Nie twierdził, że treść jest prawdziwa, tylko że autor tak stwierdził. W czym tu jest problem?
3. Czy gdyby BI wrzucił tweet Tuska z jakąś nieprawdziwą informacją w treści, to byłby ten sam problem?

4

@Persyfl Nikogo nie obraziłem :)

26

@Persyfl
ad 3
Tutaj jest mu wybaczone, bo cieżko wrzucić tweeta Tuska z jakąś prawdziwą informacją w treści xD

4

@Persyfl Nie wiem o czym piszesz. Mowi Ci to cos?

26

@Persyfl jeszcze ostatnio jechał Sumlińskiego, że to dziennikarz, który dokonuje plagiatu, a teraz sam to robi. Hypojryzja na najwyższym poziomie. Szkoda strzępić ryja na takich ludzi.

7

@Persyfl chodzi o to, że chakalaka wkleja info z tweetera BI. Robi to dla zielonych, których zazdrości BI Nie byłoby problemu, gdyby znalazł te info samodzielnie gdzieś indziej. Udowodnił mu to podstępem, a ten się jeszcze wypiera, czym kompromituje się jeszcze bardziej. Czego nie rozumiesz?

2

@martin3131 No Ja właśnie też nie wiem, o co ten cały shitstorm i dlatego pytam.

2

@Foton Jakiego znowu plagiatu? To tam nie było podpisu? Przypisał sobie autorstwo tamtego wpisu?

5

@Foton
"chodzi o to, że chakalaka wkleja info z tweetera BI."
I co w tym złego? To nie było wtedy, jak BI był na podejrzanie krótkim urlopie? Sam BI wkleja info z tweetera innych użytkowników. Czym to się różni?
Nie zamierzam wnikać w motywację Chakalaki, bo ani Mnie ona nie interesuje, ani nie czuję się internetowym psychologiem.
"Nie byłoby problemu, gdyby znalazł te info samodzielnie gdzieś indziej."
Na przykład na tweeterze innego użytkownika, jak robi to BI?
"Udowodnił mu to podstępem,"
Ale co udowodnił? Chakalaka się krył z autorem posta?

28

@Persyfl Wypieral sie ze tego nie robil. Widze ze czytasz ta dyskusje tak, jak Chakalaka twity BI.

4

@martin3131 Najwidoczniej. To wskaż, gdzie się wypierał i co to zmienia? Dał przecież podpis autora tweeta.

18

@Persyfl Jak Tobie to nic nie zmienia, to narka!

4

@martin3131 Pytam, co to zmienia. Nie twierdziłem, czy zmienia czy nie. Kojarzysz do czego służą pytajniki?

11

Pytanie z czystej ciekawosci: czym sie rozni przeklejanie tweetow przez uzytkownika BarcaInfo od przeklejania tweetow przez uzytkownika Chakalaka?

25

@JimMorrisonFCB Niczym, ale jeden z nich jest hipokrytą i jak mu wytkniesz błąd to się wypiera chociaż wszystko widać czarno na białym

13

@Persyfl Jak nie zmienia, to przeczytaj wymianie zdan miedzy Chka i BI ze zrozumieniem. I skoncz grac adwokata bez argumentow.

4

@martin3131 To raz jeszcze, Ja pytam, nie twierdzę. Przeczytałem wspomnianą wymianę zdań i nadal nie uzyskałem odpowiedzi.

15

@Persyfl Co ja Ci poradze ze Ty nie rozumiesz? Ja rozumiem i z tego co widze nie tylko ja.

Komentarz usunięty

4

@martin3131 Możesz na przykład odpowiedzieć na pytania, chyba że twoje rozumienie już tak daleko nie sięga.

4

@Rust_Cohle "skoncz facet te brednie pisac bo sie na wymioty zbiera."
To nie pisz przed lustrem.
Nie musisz przekładać swoich relacji męskich na pozostałych. Ja ze swojej strony pozostaję wierny hasłu Ni dieu ni maître!
No i coś może jednak merytorycznego znajdziesz do powiedzenia?
"Swojego Crusha bedzie bronil slepo az po grob ;P"
Ale, że tak ci brakuje miłości, że traktujesz ją jako zarzut?

14

@Persyfl Na pytanie odpowiedzial Ci BI, po co mi sie pytasz o to samo. A jak nie rozumiesz, to popros BI moze Ci to inaczej przedstawi.Np. w formie Kalamburow.

4

@martin3131 Ciężko to nazwać wyczerpującą odpowiedzią. Nadal nie powiedział nikt, który z przedstawionych przeze Mnie punktów jest niezgodny z prawdą.
Czemu kalamburów (i czemu dużą literą)? Ty się tak uczysz?

Komentarz usunięty przez użytkownika

39

@Persyfl Może trzeba jak dziecku, spróbuję.
@Chakalaka wkleił grafikę na której widniał podpis @BarcaInfo . Jedyną możliwością jest to że zabrał ją z konta @BarcaInfo , bo sama grafika w oryginale nie ma podpisu @BarcaInfo . Gdy @BarcaInfo zarzucił @Chakalaka że podbiera posty z jego Twittera to ten zaprzecza temu, mówiąc że nie wie o co chodzi, gdzie oczywistym jest że wie, bo musiał zabrać tę grafikę z konta @BarcaInfo gdyż tylko tam widnieje ona w wersji z podpisem @BarcaInfo , którą to wersję pozwolił sobie wkleić @Chakalaka .

6

@Nano22
"wkleił grafikę "
A, że w innym wątku? No ok.
"na której widniał podpis @BarcaInfo "
Niezgodny z prawdą podpis, bo to nie BI jest autorem tej grafiki? Chakalaka się pod nią nie podpisał.
"Jedyną możliwością jest to że zabrał ją z konta @BarcaInfo "
I? co w tym złego, zwłaszcza w kontekście tego, że BI właśnie to robi - kopiuje i wkleja treści z cudzych kont.
"ten zaprzecza temu, mówiąc że nie wie o co chodzi, "
I o to ta cała burza? Nie, żeby to dla Mnie miało znaczenie, ale może Chakalaka nie wiedział o co chodzi BI z pretensjami, bo nie zrobił nic złego?

28

@Persyfl Wytłumaczę ci jeszcze raz bo wyżej nie zrozumiałeś.
Chakalaka na zarzuty BarcaInfo odpowiedział słowami "Nie wiem o cxym mówisz" czyli zaczął kłamać wszystkim w twarz zamiast powiedzieć "no tak zrobiłem to no i co?" co jednocześnie podważa w jakikolwiek sposób zdanie tego użytkownika i wiadomości które często tu przekazuje, Chakalaka został złapany za rękę i powiedział że to nie jego ręka, o to jest ta afera, przynajmniej z mojej strony bo adwokatem BarcaInfo nie jestem, wystarczyłoby że Chakalaka nie próbował w kłamać w żywe oczy i osobiście nie miałbym problemu z tym że przekleja informacje tak jak Bi.
I tak, tylko o to jest problem i rozumiem że według ciebie to nic takiego bo jesteście kolegami i zawsze sobie przyklaskujecie w różnych sporach

15

@Kacper1432 i tak nie zrozumie :P

Komentarz usunięty

73

@Persyfl Dawno nie widziałem by osoba broniącą kogoś kompromitowała się tak samo, ale widzę, że idealnie się dobraliście. Super duet, uzupełniacie się pod każdym względem oczywiście kompromitacji.

12

@BarcaInfo Szkoda się produkować, bo to już jest takie wyszukiwanie argumentów na siłę ze strony tego kolegi, żeby obronić to co się zaczęło, nie trzeba im sto razy tego tłumaczyć bo doskonale wiedzą o co chodzi i próbują z ludzi zrobić kretynów, na szczęście nikt się na to nie nabiera i to akurat bardzo dobrze świadczy o użytkownikach zgromadzonych pod tym postem.

4

@Kacper1432 I cały ten shitstorm o "nie wiem, o czym mówisz"? Powaga? I wam się chce w ogóle wnikać w to, czy on mówił prawdę?
Dalej faktycznie nie rozumiem, bo dziwnie konstruujesz zdania. Staram się, ale nie wiem, o co chodzi z tym jakimkolwiek podważaniu zdania i wiadomości. Można prosić prostym językiem dla prostego chłopaka z miasta?
"Chakalaka został złapany za rękę"
Jak nie robił niczego złego? Też bym się czuł skrępowany.
Ale problem jest w tym, że według ciebie kłamał, czy że według ciebie kłamał nieudolnie? I czemu to jest problem? BI regularnie tutaj kłamie i takiego larum nie podnosicie.
Nie wiem, czy nazwałbym kogokolwiek z tej strony kolegą, ale co to ma do rzeczy?
Na pewne tematy mamy poglądy podobne, w innych się nie zgadzamy. Statystycznie z kimś tak muszę mieć.

4

@BarcaInfo "Dawno nie widziałem..."
Mało czytasz, to i doświadczenie ubogie.
Zapomniałeś jeszcze 2 razy dodać "kompromitacja" i przez to ci się rymy częstochowskie rozjechały.
Jeszcze chcesz o Mnie rozmawiać? Założyłeś Mi w końcu tę teczkę?

5

@MesQueUnClub_87 Ja tutaj tak średnio odpowiedzi dostałem, a gdyby sprawa była oczywista, to nie powinien być problem.
Jak rozumiem, nie przeszkadza wam, że BI łamie prawo, podpisując się pod cudzą grafiką?

40

@Persyfl To wygląda jak plucie mu w twarz, a on udaje, że deszcz pada, następnie przychodzisz Ty i wycierasz jego buźkę mówiąc: "Nic się nie stało, to tylko deszcz." - tak to wygląda w waszym przypadku. Niesamowicie potraficie się zgrać ale kosztem tym, że większość się z was śmieje i jednocześnie współczuję. Dalej się poklepujcie po plecach, bo tylko to wam zostało.

28

@Persyfl Nie umiem prościej chyba, wybacz.
Barcainfo: "Zrobiłeś to i to"
Chakalaka: "Nie wiem o czym mówisz"
Barcinfo: *Daje dowód*
Chakalaka: ...

"I wam się chce w ogóle wnikać w to, czy on mówił prawdę?"
Nie, nie chce nam się, Barcainfo podał to na tacy, tego nie trzeba weryfikować, Chakalaka kłamał i tyle.

"Jak nie robił niczego złego? Też bym się czuł skrępowany."
Widocznie w waszym świecie kłamstwa nie są niczym złym, w moim naprzykład są.

"Ale problem jest w tym, że według ciebie kłamał, czy że według ciebie kłamał nieudolnie? I czemu to jest problem? BI regularnie tutaj kłamie i takiego larum nie podnosicie."
Problem jest w tym i w tym, a czemu to jest problem? No nie wiem, bo kłamał? Może dlatego? Co do BI- tak jak mówiłem- nie jestem jego adwokatem, wielokrotnie podawał jakieś fake newsy jak ten legendarny z Kodogbią, jednak tu mówimy o kłamstwie, a tego typu rzeczy to bardziej pokaz niewiedzy, nie wiem co masz na myśli mówiąc że on kłamał, może kłamał, pewnie kłamał, możesz to gdzieś przywołać jeśli zależy ci żeby go "zezłomować" (jak tu już koledzy nadużyli), ale mnie to w sumie w tym wątku nie obchodzi bo mówimy o tym co zrobił Chakalaka i tak jak mówie, dla mnie to co zrobił jawnie skreśla mi branie jego stanowiska za rzetelne i godne zaufania, bardziej nie da się chyba przyłapać kogoś na kłamstwie.

Jeśli tobie to nie robi problemu, lub jest to według ciebie wyolbrzymianie no to proszę bardzo, jak widać dla wielu osób jest to coś znaczącego, więc nie rozumiem co chcesz udowodnić? Że to dla nas nie jest nic znaczącego?
Wielokrotnie pokazywałeś jak przywiązany jesteś do swoich poglądów, jak strasznie radykalne podejście masz do innych opini niż twoja, więc nie dziwi mnie że masz tak duży problem z pojęciem tego że ktoś może mieć inne zdanie na dany temat lub może odczuwać coś bardziej, ale jednak w takiej sytuacji albo odpuść i napisz Chakalace na priv że jest fajny i ty go tam dalej szanujesz i ma twoje pełne wsparcie, albo nic nie rób po prostu, bo nie wpłyniesz na to jak ktoś coś odbiera- to sugestia nie rozkaz, bo wiem też że na takie coś lubi się tu rzucić tekstem "Nie będziesz mi mówił co mam robić"

23

@Persyfl "I? co w tym złego, zwłaszcza w kontekście tego, że BI właśnie to robi - kopiuje i wkleja treści z cudzych kont".
Jest tylko mała różnica. @BarcaInfo kiedy coś wkleja pisze w nawiasie (a czasem nawet nawiasie kwadratowym) źródło. Chakalaka grafikę podwędził z jego twittera, a źródło podał zupełnie inne (zapewne to, które BarcaInfo zamieścił na swoim twitterze).
To troszkę tak, jakbyś pisał np. pracę magisterską i zacytował autora książki X, nie pisząc w ogóle, że go cytujesz. ;)
Zresztą to oskarżenie, że BI kopiuje i wkleja treści z cudzych kont jest idiotyczne, bo tutaj większość tak robi - wrzucając tweety, czy cytując jakieś teksty (sam to robię pisząc niektóre ciekawostki historyczne, jeśli obserwujesz to mogłeś zauważyć, jednak po takim kroku zawsze podaję źródło).

3

@Persyfl Jeśli ktoś faktycznie sygnuje swoim nickiem cudze projekty/grafiki to jest to słabe i też taka osoba wystawia sobie czymś takim świadectwo, do tej dyskusji podłączyłem się wyłącznie dlatego, że autorowi postu zabrakło klasy by przyznać, iż faktycznie taka sytuacja zaszła, czasami trzeba sobie dumę wsadzić w kieszeń, nawet jeśli mu nie po drodze z BI to warto być uczciwym wobec siebie i innych, a nie obrażać czyjąś inteligencję udając zaskoczonego.

38

@Persyfl Ja mam tylko szczerą nadzieję że bawisz się równie dobrze jak ja. Bo nie wierzę że piszesz na serio. Nie można na poważnie pisać setnego komentarza w dyskusji z pytaniem "ale o co chodzi?" gdzie wszystko jest wyjaśnione w pierwszych 5 komentarzach.

2

@BarcaInfo "To wygląda jak plucie mu w twarz, a on udaje, "
Czyli masz problem z tym, że plujesz komuś w twarz, a on nie reaguje tak, jak sobie byś życzył? I to z nim jest problem?
I w tej twojej wizji ktoś, kto wyciera twarz osobie, której na nią naplułeś jest tym złym? Tak?
Ja się zasadniczo tylko próbuję dowiedzieć, o co ta inba i czemu ludziom nie przeszkadza, że kradniesz cudzą pracę.
"Niesamowicie potraficie się zgrać"
A dziękuję, na olimpiadzie gramy debla w tenisa stołowego. Z Chińczykami będzie ciężko, ale lubimy wyzwania,
"większość się z was śmieje"
To źle, że dajemy ludziom trochę uśmiechu w czasach zarazy?
"i jednocześnie współczuję. "
W to akurat nie uwierzę. Niewielu jest na tej stronie ludzi zdolnych do współczucia. Wyczuwam Schadenfreude.
"Dalej się poklepujcie po plecach, bo tylko to wam zostało."
Nie, no jeszcze olimpiada.

3

@BarcaInfo dlaczego na tej grafice zamieściłeś @barcainfo?
Jesteś autorem tej grafiki?

4

@BarcaInfo
"Po prostu nie lubię takich kłamstw, manipulacji i udawania, że on czegoś nie robi celowo. "

Cop za szczyt hipokryzji
Obrzydliwe.

16

@semafor Jest to wszystko wyżej napisane - przeczytaj dokładnie to może zrozumiesz, bo Twój kolega niestety ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, więc chociaż Ty nie zawiedź mnie.

3

@Kacper1432 "Widocznie w waszym świecie kłamstwa nie są niczym złym, w moim naprzykład są."
Według ciebie kłamał później. Tutaj tylko przekazał kłamstwo BI.
Za innych się nie wypowiadam, ale w Moim świecie kłamstwa nie są niczym złym. Mówienie prawdy jest proste i odtwórcze. Kłamstwo to dużo bardziej złożony, twórczy proces, angażujący znacznie więcej części mózgu.
'No nie wiem, bo kłamał? Może dlatego? "
To nie jest zbyt dobra odpowiedź na pytanie, czemu jest to problem, jeśli kłamał.
"jednak tu mówimy o kłamstwie,"
Ja też o kłamstwie mówię i to takim, którego zdaje się nie lubisz najbardziej - w żywe oczy. Ile to razy zapierał się, że nikogo nie obrażał, nikomu nie groził, a po chwili ktoś wrzucał linka, który pokazywał, jak było naprawdę? A przy okazji, podpisał się pod grafiką, która nie jest jego autorstwa. Czy to nie gorsze?
Mnie cała ta sprawa bezpośrednio nie dotyczyła, więc nie stanowi dla Mnie problemu. To raczej kwestia ciekawości. Jak może zauważyłeś, więcej w tym wątku pytam niż twierdzę.
"jak strasznie radykalne podejście masz do innych opini niż twoja"
Radykalne? Właśnie prowadzę spokojną i rzeczową dyskusję z jednym foliarzem.
" napisz Chakalace na priv że jest fajny"
Już mu wysłałem śpiewający telegram. Czemu was tak fascynują nasze relacje?

Komentarz usunięty

4

@BarcaInfo zapytalem Cie uprzejmie, więc Twoj protekcjonalny ton jest nie na miejscu. Zawieść to ja mogę oczekiwania fanów nową płytą lub słabym koncertem.

ale do meritum, przeczytałem początek tego wątku i na początku jest o samej grafice, nie interesuje mnie wojna o to, że Chaka coś udaje lub nie.

Więc zakładam, że ta grafika pochodzi z MD (czy innego źródła), Ty ją retwitowałeś i dodałeś własny znak wodny @barcainfo?

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo To o Tobie było, przyjacielu.

5

@Ojciec5tkidzieci Ale tę grafikę, na której BI się podpisał jako autor, a której autorem nie jest?
"To troszkę tak, jakbyś pisał np. pracę magisterską i zacytował autora książki X, nie pisząc w ogóle, że go cytujesz. ;)"
Raczej jakby wskazał złego autora. W przypadku BI to jest jakby on sam się za autora podał mimo, że nim nie był. A skoro BI nie był autorem tej grafiki, to błędnym by było gdyby Chaka go jako takiego podał. Napisał więc zgodnie z prawdą. Przy okazji podał też dowód na łamanie przez BI prawa. Nie wiem zatem dlaczego, hejt się skupił na nim,a nie na BI.
"Zresztą to oskarżenie, że BI kopiuje i wkleja treści z cudzych kont jest idiotyczne, bo tutaj większość tak robi"
Stąd też Moje zdziwienie, gdy Chakalace zarzucono to samo.
No ale dzięki, przynajmniej jakieś konkrety dostałem.

6

@BarcaInfo
Nie rżnij głupka jak notorycznie kradłeś newsy z pewnego konta na twiiterze na N , przypisywałeś bez podania skąd to bierzesz było dobrze? ,a teraz robisz gównourze o co?
Hahh nie moge komedia jednym słowem jesteś bezczelny.

Zachowały sie pewne screeny może kto ciekawy zapraszam na priv, bo "pan wrażliwy" zaraz znowu odwróci kota ogonem.

Sam dobrze wiesz n co sie skarżyłeś
Teraz zapewniasz ludziom którzy pamiętają to doskonale dobra komedia :D
Miałem nie reagować ,ale sa pewne granice.

27

@Persyfl dla ciebie klamstwo nie jest niczym zlym i, XD, klamstwo to tworczy proces anagazujacy duza cxesc mozgu xD
Gosciu jak nie trolujesz, a watpie, to ciesze sie ze w moim otoczeniu nie ma takich person. Zazwyczaj je odpulam na starcie, bo szkodza sobie i innym.
Nie wiem czy wspolczuc pogladow czy zaslepienia, czy wlazenia koledze z sekty w tylek.

4

@MesQueUnClub_87 "eśli ktoś faktycznie sygnuje swoim nickiem cudze projekty/grafiki to jest to słabe"
A co innego BI zrobił?
Ej, a nikt nie wpadł na pomysł, żeby Chakalakę zapytać, o co mu chodziło?

23

@semafor Jest tam wszystko jasno napisane, dlaczego to umieściłem, nie czytasz ze zrozumieniem tak jak koledzy wyżej. Wam to by chyba Tusk musiałby to napisać byście zrozumieli o co w tym wszystkim chodzi, może wtedy by się pojawiło tradycje słowo "w punkt" bo tak to albo celowo (tak mi się właśnie wydaje) udajecie głupków, albo nie wiem w co chcecie ugrać. Już nic nie ugracie, a gdybym chciał to @Chakalaka byłby jeszcze bardziej brutalniej wyjaśniony, ale nie chciało mi się robić sklejek z artykułów, więc darujcie sobie jakieś głupie teraz doceniki, bo jesteś z jednego kółka wzajemnej adoracji, razem się klepiecie po plecach, więc nie pozostaje mi nic innego jak zakończyć tą dyskusje z Wami. Temat został obrócony z każdej strony, inni Użytkownicy też chcieli wam to wyjaśnić jak dziecku, nie rozumiecie dalej, więc grajcie dalej głupków. Zrobiliście z siebie pośmiewisko, a wasze ego nie pozwala wam napisać, że @Chakalaka popełnił błąd i się skompromitował, a wy teraz robicie to razem z nim.

2

@Nano22 Nie, nie. Ja tu zupełnie serio pytam, czemu atakujecie kogoś, kto ujawnił łamanie prawa, a nie tego, kto te prawo złamał.
Inna sprawa, że faktycznie dobrze się przy tym bawię.

24

@Persyfl Spoko. Odniosę się jeszcze tylko do jednej kwestii - wyjaśnij mi to tylko i nie kontynuuje tego, ponieważ wątek nas nie dotyczy w zasadzie. Oczywiście jak @Zip pisał, jeśli piszesz to poważnie, to się odnieś do tego, bardzo proszę. Jeśli zaś trollujesz to też możesz napisać. Niestety nie mam takich skillsów by rozpoznać po gościu, którego nie znam osobiście czy pisze poważnie na forum internetowym - ogólnie słaby jestem raczej w rozpoznawaniu uczuć podczas konwersacji innej niż twarzą w twarz. ;)

"Za innych się nie wypowiadam, ale w Moim świecie kłamstwa nie są niczym złym."
Tak ? To dziwne, bo pisałeś tutaj kiedyś (z oznaczeniem Moderacji jeśli dobrze kojarzę), że osoby wstawiające fake newsy powinny dostawać bany. A fake newsy to nic innego jak kłamstwa.
Zresztą ostatni płaczliwy post Pawła aka Czarodzieja urodzonego w 1980 roku też popierałeś. ;) Więc jak to jest w tym Twoim świecie ? W poniedziałek, środę, czwartek i niedziele kłamstwa są okej, zaś we wtorek, piątek i sobotę już nie?

W sumie to odniosę się jeszcze do tego:
"W przypadku BI to jest jakby on sam się za autora podał mimo, że nim nie był. A skoro BI nie był autorem tej grafiki, to błędnym by było gdyby Chaka go jako takiego podał. Napisał więc zgodnie z prawdą. Przy okazji podał też dowód na łamanie przez BI prawa. Nie wiem zatem dlaczego, hejt się skupił na nim,a nie na BI."
Treść pojawiła się na twitterze BI, więc według mnie należało wskazać jego jako źródło grafiki (dodatkowo BI zastosował prowokację dodając znak wodny). Dla przykładu, kiedy np. fanpejdż piłkarski na FB publikuje jakieś dane z np. whoscored i zdarzy mi się to tutaj wrzucić, to jednak w źródle zamieszczam informację, że treść sam zaczerpnąłem z tegoż fanpejdża, a nie z danych z whoscored. :) W samej treści jest zaznaczone jednak, że dane pochodzą z whoscored, bo ten fanpejdż o tym wspomniał.

Dlatego według mnie nie było by problemu, gdyby Chakalaka wspomniał, że grafika oryginalnie podchodzi od autora X, ale on sam ją podkardł z Twittera BarcaINFO, albo ogólnie wrzucił tu całą treść tweeta - przecież to potrafi bardzo dobrze.

15

@MarioVeB! No właśnie, są pewne granicie, a Ty teraz bronisz osoby, która zaliczyła ciężkie KO i próbujecie mu pomóc by wyszedł z twarzą bo wczoraj zabrakło mu argumentów i jaj i wszystkiego by mógł to jakoś odwrócić. Za późno. Mógł pomyśleć wcześniej, nie robić tego CELOWO to by uniknął klęski, ale to nie było pierwszy raz, kiedyś robił dokładnie to samo.

4

@BarcaInfo Brawo znowu sie dowartościowałeś winszuje życiowego sukcesu.
Jprdl..

4

@SonBarcaGoku Czyli kręcicie inbę zarzucając komuś kłamstwo, ale jak się wobec kogoś innego pojawia problem z łamaniem prawa, to już "oj, oj, no przecież wszyscy czasem coś kradniemy"?
Co do dobrych uczynków, to ludzie, którym pomagałem po wichurach na Pomorzu do tej pory do Mnie piszą, ale jakie to ma znaczenie dla oceny zachowania BI?

3

@Zip Fakty cię tak bawią, czy to nerwowy śmiech?
"to ciesze sie ze w moim otoczeniu nie ma takich person."
W żadnym monecie życia do tego nie aspirowałem.
"szkodza sobie i innym."
Nie szkodzę sobie, pomagam innym.
"czy wlazenia koledze z sekty w tylek."
O, kolejny odcinek telenoweli "Fiksacje analne polskiej prawicy".

2

@Persyfl Za dobre uczynki zawsze szacunek.

Dobre uczynki to swietna sprawa, uwielbiam je robic.

5

@BarcaInfo zamiast mi odpowiedzieć, to znów mnie obrażasz .

Pytam się czemu zamieściłeś na obcej grafice własny znak wodny. Zakładam już ze ta grafika nie jest Twojego autorstwa.
Cały ten wywód o prowokacji jest dla mnie niedorzeczny, dlatego się w niego nie wikłam.
Niezwykle trudno jest w to uwierzyć, a skoro o wiarę chodzi nie chcę roztrząsać, czy to możliwe, że ktoś zamieszcza rozpiskę meczy z błędami, po to aby jeden "zły lewak" to skopiował.

Cała sprawa z zamieszczeniem tego przez Chakalake czy kogokolwiek jest dla mnie zupełnie nie interesująca.

Zamieszczasz czyjąś grafikę z własnym znakiem i to publikujesz, rozumiem, że robisz to świadomie i używasz do tego mediów społecznościowych.
Po co znakować rozpiskę meczową?
pytam retorycznie, nie oczekuję na odpowiedzi

3

@Ojciec5tkidzieci No tak. Jedno z drugim się nie wyklucza. Nie uznaję kłamstwa za złe, bo nie klasyfikuję rzeczy w taki sposób. Dla Mnie nie ma rzeczy dobrych i złych. Są lepsze i gorsze, a kłamstwo to tylko narzędzie, podobnie jak prawda. I jednym i drugim można komuś krzywdę zrobić.
"Treść pojawiła się na twitterze BI, więc według mnie należało wskazać jego jako źródło grafiki "
Ale to by było niezgodne z prawdą. BI nie był autorem tej grafiki, nawet jeśli za takowego się podawał. Jakby BI wrzucił "Trwałość pamięci" na swojego tt, to też miałby go podać jako autora?
No i sam BI żadnego wkładu w ową grafikę nie miał. Cały splendor należy się autorowi.

4

@BarcaInfo @Chakalaka Według mnie obydwaj zachowaliście się nie w porządku, chociaż zdecydowanie bardziej Chaka. BI Zrobił to jednorazowo, by złapać Chake, a Chaka ileś razy, a potem nie chciał się przyznać, tylko dalej twierdził że nie wie o co chodzi.

32

@BarcaInfo jestem na tej stronie 10 lat, ale po raz pierwszy widze taka MASAKRACJĘ jak to co ty zrobiłeś z @Chakalaka xD

LvL Hard X

Komentarz usunięty

konto usunięte

11

@FC1899Barca jak Wilder Szpilkę xD

1

@Quavosk Paradoksalnie, moim zdaniem, w tej walce Szpilka zawalczył najlepiej w karierze i do czasu tego KO, nie był dużo gorszy w tej walce... To była bardzo dobra walka Artura.

18

@Persyfl "No tak. Jedno z drugim się nie wyklucza. Nie uznaję kłamstwa za złe, bo nie klasyfikuję rzeczy w taki sposób. Dla Mnie nie ma rzeczy dobrych i złych. Są lepsze i gorsze, a kłamstwo to tylko narzędzie, podobnie jak prawda. I jednym i drugim można komuś krzywdę zrobić."
Skupię się na dwóch ostatnich zdaniach. Oczywiście się z nimi zgadzam, ale dla mnie wyszedłeś na hipokrytę, bo raz domagasz się banowania ludzi co publikują fake newsy dot. np. covida, a potem piszesz, że dla Ciebie "kłamstwa nie są niczym złym".
Dla przykładu sprzedając samochód, prawdziwego gruchota jeśli chodzi o stan techniczny krzywdę wyrządzasz sobie mówiąc prawdę o jego stanie, natomiast ściemniając cierpi na tym kupujący.
Kobiecie - matce i żonie - wyrządzisz krzywdę mówiąc jej prawdę, że jej mąż ją zdradza. Kłamstwem jednak też, bo kobieta nie wie, że mąż jej rogi przyprawia cały czas i dopuszcza się haniebnego zachowania.
Dla mnie to bez sensu taka dwubiegunowość. Jedne kłamstwa akceptujesz, inne zaś nie i popierasz propozycję banów dla Użytkowników, którzy je publikują.
Często wbijasz szpilkę w ludzi, że piszą "nie jestem rasistą, ale...". U Ciebie wygląda to trochę tak: "Jestem za wolnością słowa, ale...". ;)
To takie moje luźne spostrzeżenie na ten temat. Tak czy siak, to Twoja sprawa. Ja dalej już nie drążę, bo ten wątek też nie służy temu, a nie chcę rozwijać kolejnej dyskusji - tym bardziej, że Ty i ja z tego co zauważyłem nie uciekamy od odpowiedzi.
Pozdrawiam.

10

@Persyfl Here we go again
"Według ciebie kłamał później. Tutaj tylko przekazał kłamstwo BI."
Nie wiem o czym teraz mówisz, całą swoją narracje sprowadzam do tego, że na jasne zarzuty BI, Chaka odpowiedział "Nie wiem o czym mówisz" co było jasnym kłamstwem co póżniej BI udowodnił.

"ale w Moim świecie kłamstwa nie są niczym złym. ... Kłamstwo to dużo bardziej złożony, twórczy proces, angażujący znacznie więcej części mózgu"
I widzisz, tu cała dyskusja powinna się zakończyć, bo dla mnie naprzykład kłamstwo jest czymś złym i o ile doceniam jeśli ktoś potrafi to robić umiejętnie i serio namieszać, tak odpowiedz na jakiś zarzut czymś w stylu "nie zrobiłem tego" w momencie gdy jest na to jasny dowód nie jest "Procesem dużo bardziej złożonym, angażującym znacznie większej części mózgu". Nie wiem na dobrą sprawę o czym dyskutujesz, nie potrafisz zrozumieć dlaczego dla kogoś kłamstwo jest czymś złym czy o co chodzi?

"To nie jest zbyt dobra odpowiedź na pytanie, czemu jest to problem, jeśli kłamał."
Dla mnie jest dobra, bo jak już zauważyłeś, nie toleruje tego typu kłamstwa, ty to robisz więc na tym polega cała różnica

Do całego fragmentu o Barcainfo: powtarzam po raz 3- nie jestem jego adwokatem, prawdopodobnie zrobił rzeczy o których mówisz. Nie wiem czy zauważyłeś nie bronie go tu w żadnym momencie, nie powinnieneś wiedzieć jakie mam zdanie na temat BI, jeśli cie to w jakiś sposób interesuje to możesz sie spytać na priv lub zrobić osobny post na który się wypowiem lub nie, ale uważam że nie rozmawiamy o BarcaInfo tylko o kłamstwie Chakalaki i nie rozumiem dlaczego grzechy BI podpinasz pod teze że Chakalaka nic takiego nie zrobił, jeśli Stalin stwierdzi że Hitler jest zbrodniarzem wojennym i przedstawi na to dowody, nie powoduje to że sam Stalin nagle przestaje nim być, tak samo udowadniając że BI jest taki i tak, w żaden sposób nie zmieni to faktu że Chakalaka kłamie, nie wiem czemu o tym rozmawiamy

"prowadzę spokojną i rzeczową dyskusję z jednym foliarzem."
Tu chodzi o mnie czy kogoś innego? Nie czytam już całej tej dyskusji bo już strasznie się rozwarstwiła wiec nie wiem, mam nadzieje że nie o mnie, chyba nie o mnie

Proponuje skończyć całą wymianę zdań bo myślę że widzisz- będąc serio inteligentym gościem, który ma inne podejście do życia i wielu spraw- że cała różnica polega na tym że mnie kłamstwo które popełnił Chakalaka brzydzi, a ciebie nie i to tyle. Ma to dla mnie takie znaczenie, że teraz najprawdopodobniej informacje które będzie wrzucał Chaka będą mało warto, a jego wypowiedzi w tym poście są dla mnie dowodem żeby jego osoby nie brać za bardzo na poważnie, co jest moją indywidualną opinia i niech każdy wyrobi sobie swoją.
Pozdrawiam

38

@Persyfl ma rację. Trzeba by spytać @Chakalaka . Tak naprawdę to on nas wszystkich wykiwał. Celowo wkleił grafikę z Twittera @BarcaInfo żeby pokazać szerszej publiczności łamanie prawa jakiego ten się dopuścił oznaczając nieswoją grafikę nazwą @BarcaInfo . Później bohatersko udawał (?) debila który właściwie to nie wie o co chodzi, słysząc zarzut że skopiował grafikę z twitterowego konta. Geniusz, wizjoner, Prometeusz naszych czasów zrobił to wszystko po to żebyśmy ujrzeli łamanie prawa przez @BarcaInfo . Brawo, chylę czoła @Chakalaka , wykiwałeś nas jak Tusk miliony Polaków.

konto usunięte

0

@FC1899Barca oczywiście do czasu KO. Dopiero po tym nokaucie coś mu się odkleiło i walczy o dwie klasy gorzej. Ale śmiesznie wyglądał ten nokaut mając w głowie jego wcześniejsze wypowiedzi do Wildera typu ju gołin dałn saterdej sandej xD

21

@Persyfl jakie fakty jak nie rozrozniasz kłamstwa od prawdy? I gdzie widziałeś nerwowy smiech?
Jezeli dla Ciebie skwitowanie durnego zdania -> xD to nerwowy smiech, to nie pozdrawiam.
A z tymi fiksacjami prawicy zjadłeś samego siebie, szacun gosciu bez kręgosłupa moralnego.
Deszczyk padaaaaaa
@edit pozdrawiam wasz trójkąt, chociaz wiem ze to idzie dalej.. niedługo sie odpalicie wszyscy XD

4

@Ojciec5tkidzieci Ale gdzie tu hipokryzja? Ja nie popieram banowania covidowych fake-newsów dlatego, że są kłamstwem, tylko dlatego, że są społecznie ogromnie szkodliwe.
Ja to w związkach otwartych raczej bywam, tam nie ma za dużo miejsca na zdradę.
Co w tym dziwnego, że jedne kłamstwa popieram, a innych nie? Czy przesłuchiwanemu powstańcowi zaleciłbyś mówienie prawdy? Czy jeśli zależy ci na żonie, powiesz jej, że wygląda grubo?
"U Ciebie wygląda to trochę tak: "Jestem za wolnością słowa, ale...". ;)"
Nie powiedziałby raczej tak, nawet bez tego "ale". Nie jestem wielkim fanem wartości absolutnych, a wolność jest jeszcze dość specyficznym słowem, bo de facto pełnym sprzeczności. To raczej granica. Jestem za ograniczoną wolnością słowa. Choćby takiego namawiania do samobójstwa nie popieram, albo wmawiania 5-latkom, że potrafią latać.

0

@Persyfl Pisałem sarkastycznie w odniesieniu do osób które naskoczyły na tego Chakalake oczywiście. Jakby co najmniej komuś łopatą w łeb przycedził.

3

@Kacper1432 Czyli jednak chodziło ci o to, że twoim zdaniem kłamał nieudolnie, a nie że kłamał samo w sobie.
Tak, mam problem ze zrozumieniem ludzi, którzy mówią na poważnie, że kłamstwo to zło (i dlatego pytam), bo wszyscy kłamią, ale to chyba nie miejsce i czas na taką dyskusję.
Chodziło Mi o to, że formalnie to nie była dobra odpowiedź, bo w zasadzie zawierała pytanie.
"Tu chodzi o mnie czy kogoś innego?"
O kogoś innego w zupełnie innym wątku. Nie kojarzę twoich poglądów na teorie spiskowe, ani to nie miejsce na to.
Ok, dzięki za odpowiedź. Niezależnie, czy się z nią zgadzam, przynajmniej była konkretna i mogę sobie jakoś te zarzuty poukładać.

4

@Zip Skąd pomysł, że nie odróżniam kłamstwa od prawdy?
Jakie fakty? Zarówno to, że kłamstwo dla Mnie nie jest złe, jak i to, że jest to twórczy proces mocniej niż mówienie prawdy angażujący mózg, to fakty.
"I gdzie widziałeś nerwowy smiech?"
No to nadużywanie XD
"Jezeli dla Ciebie skwitowanie durnego zdania -> xD to nerwowy smiech, to nie pozdrawiam. "
Jakoś Mi na tym nie zależało, ale taki jest mniej więcej wydźwięk, gdy tak reagujesz na fakty.
"A z tymi fiksacjami prawicy zjadłeś samego siebie"
Chyba nie nadążam za tą metaforą. Rozwiniesz?
"szacun gosciu bez kręgosłupa moralnego."
Chill, Moja moralność to nie twoje zamrtwienie.
"pozdrawiam wasz trójkąt"
W zasadzie to powinno być czworokąt, ale żadnej z nich nie ma na tej stronie. Niemniej, dziękuję.

3

@SonBarcaGoku A to my bed. Ludzie tu nie przyzwyczajają do subtelności.

8

@Persyfl Tylko skąd ja mam wiedzieć czy to jest jego grafika czy nie? przecież ja tego nie weryfikuję i nie interesuję się tym skąd ludzie z internetu pozyskują swoje informacje, ba! ja nawet rzadko kiedy je czytam, dlatego napisałem "jeśli faktycznie..." (BO NIE WIEM), jeśli tak zrobił czy tam robi to notorycznie to to jest słabe, podobno umieścił tam swój ledwo widoczny nick, żeby można było później udowodnić, że link od Chakalaka jest od BI. Napisałem jasno, że podłączyłem się do dyskusji bo autor postu lawiruje, zamiast przyjąć sprawę na klatę, a cały czas odpowiadam na jakieś pytania z innej beczki.

3

@MesQueUnClub_87
"Tylko skąd ja mam wiedzieć czy to jest jego grafika czy nie?"
No to podpowiadam - nie jest. Teraz już wiesz.
W i mieniu autora się nie wypowiem.

30

@BarcaInfo Jak zwykle te same osoby co w kwestiach polityki tak i tutaj bronią swojego kolegi. Ktoś wykazuje ich hipokryzje, to na wszystkie strony będą Ci próbować udowodnić, że to deszcz pada, bo i w jednym i drugim można znaleźć H2O. Kółko wzajemnej adoracji. Gdyby role się odwróciły to te same osoby nagle zmieniłyby punkt widzenia o 180 stopni, podając argumenty w drugą stronę. Wszyscy widzą ich hipokryzje, a oni dalej będą udawali bystrzejszych niż woda w klozecie.

3

@patry295 Co najmniej śmiesznie to wygląda.

7

@patry295
Sprawa powinna być wyjaśniona między dwoma stronami.
Obie strony mają swoich zwolenników politycznych. Poglądy polityczne Chakalaki nie podobają się prawicowcom więc wszelkie prawicowe siły na rambli podłączyły się do hejtu na niego gdy tylko zobaczyły taką możliwość, mimo że nie ten wątek nie dotyczył polityki.
Ja nie komentuję, nie stoję po jakiejś stronie, ale pisanie o hipokryzji gdy czytasz cały wątek i pokazując jedynie jedną stronę jest hipokryzją :)

32

@pax Wszystkie prawicowe siły rzuciły się na biednego użytkownika i jego szwadron 5 obrońców. Proszę Cię. Chcesz mi powiedzieć (patrząc po herbach w tej dyskusji), że przekrój społeczeństwa La Rambli to 200 do 10? Oczywiście to prawica się uwzięła, choć akurat to te same osoby po drugiej stronie barykady zawsze bronią się nawzajem, choćby nie wiem jak wielką głupotę ktoś palnął. Mówisz, że nie stoisz po żadnej ze stron, a po raz kolejny delikatnie, niby niezauważalnie próbujesz wykazać, że to najazd ad persona ze strony bliżej niescharakteryzowanej grupy prawicowców.
Co do kwestii rozwiązania tego na pw. To ciężko spodziewać się, że tak się stanie w wypadku dwóch użytkowników, którzy są kontrowersyjni i mają „parcie na szkło”. Zarówno jeden jak i drugi wolałby zostać „zezłomowany” w komentarzach i wywołać szum, niż wyjaśnić sobie coś w formie wiadomości prywatnych. Ot, taka forma dostarczania endorfin u co niektórych.

23

@pax nie stoisz po żadnej stronie i bronisz chakalake, genialne.

19

@BarcaInfo Jeden po kilkudzieseciu komentarzach nie rozumie o co Tobie chodzi. Drugi najlepiej by Cie za to pogryzl,ze udowodniles hipokryzje jego koledze. A trzeci uwaza ze ta hipokryzje widza tylko prawicowi wyborcy.Kabaret na zywo.

3

@Foton
Gdzie go bronię ? Wskaż

Komentarz usunięty

8

@patry295
Nigdzie nie pisałem o pw.
" Chcesz mi powiedzieć (patrząc po herbach w tej dyskusji), że przekrój społeczeństwa La Rambli to 200 do 10?"
Czy ja tak napisałem? To teraz Ty teraz tak zasugerowałeś.
"Oczywiście to prawica się uwzięła, choć akurat to te same osoby po drugiej stronie barykady zawsze bronią się nawzajem, choćby nie wiem jak wielką głupotę ktoś palnął".
Dlatego ja piszę o obu stronach i przez ponad 24h nie komentowałem tego wątku. Dlatego uważam o pisanie hipokryzji do tych 10 a nie widzenie tych 200 dla mnie jest hipokryzją.
"Oczywiście to prawica się uwzięła [...]próbujesz wykazać, że to najazd ad persona ze strony bliżej niescharakteryzowanej grupy prawicowców".
Sam to przyznałeś, potem zarzuciłeś to mi.

0

@robsoNele własność intelektualna , STARY... ogarniasz ? :)

Chyba,. że BarcaInfo tego nie zrobił, tylko podpisał...wówczas to też... przyganiał kocioł garnkowi.

Z tym komisem to próbuj śmiało. kolega wystawił auto klasy średniej w wartości rynkowej. Pół roku temu. nawet telefonu nie było.

0

@VenoM jeśli stworzył tę grafikę, to jest. Jeśli nie... to przyganiał kocioł garnkowi...

3

@martin3131
"A trzeci uwaza ze ta hipokryzje widza tylko prawicowi wyborcy".
Ktoś tak napisał?

5

@pax Uderz w stol a nozyce sie odezwa.

3

@martin3131
Zadałem proste pytanie. Jest szansa na odpowiedź?

12

@Nano22 No dobrali się internetowi poplecznicy rudego :D Mają dobrego nauczyciela, idola, autorytet! Nie oczekuj od nich umiejętności czytania czy inteligencji bo tego nie uświadczysz :D Złomowanie mistrzostwo po prostu xd

5

@pax Odpowiedz byla jeszcze prostsza i niz Twoje pytanie.

7

@BarcaInfo no i co z tego gościu, ze sobie od ciebie grafikę skopiował, sam ja zrobiłeś? Wiesz, ze podpisywanie się pod cudzymi „utworami”, nawet w celach „demaskacji” jest nielegalne?! To, ze ty sobie skopiowałeś od kogoś grafikę jest ok, ale to, ze ktoś od ciebie już nie. Wypiera się, ze nie od ciebie? No i co z tego, nie jesteś autorem, wiec skopiował na takich samych zasadach jak ty, a skąd to już jego sprawa. Jakieś problemy masz emocjonalne, brak miłości, dowartościowania? O co c’mon?

1

@pax ludzie nie mają zbytnio rozwiniętej umiejętności patrzenia z drugiej strony, wczucia się w drugiego człowieka, postawienia na czyimś miejscu, czy wykonania takiej czynności jak wyobrażenie sobie co by było po odwróceniu ról (nawet w takich prostych wydarzeniach jak faul w piłce nożnej).
Zatem zawsze będą twierdzić, że nie oceniają Ch. na podstawie swoich wcześniejszych przekonań na jego temat. Nie dlatego, że kłamią - naprawdę tak uważają.
Mamy tu nielubianego już przed tym wydarzeniem użytkownika i po drugiej stronie zdobywcę kilku złotych piłek (czyli wnioskuję, że lubianego już przed tym wydarzeniem użytkownika) - po czyjej stronie staną ludzie jest oczywiste.
A z boku jak to wygląda - jest człowiek co to kopiuje twity (i się do tego nie przyznaje - jeśli dobrze rozumiem to właśnie jest jego największym przewinieniem), z drugiej strony jest człowiek co też kopiuje twity i jest zły na tego pierwszego, że on kopiuje właśnie jego wpisy (bez przyznawania się, że to robi). Największym przewinieniem tego drugiego (jeśli again dobrze rozumiem) jest to że podpisał grafikę, której nie stworzył samodzielnie.
Gdyby poza forum 100 napotkanych ludzi zapytać jaką gównoburzę wywoła według nich ta sytuacja to pewnie maks 2/10 ;) Oczywiście bez wiedzy na temat sympatii i antypatii do wyżej wspomnianych.

4

@martin3131
Jednak Tobie sprawiła problem, skoro nie odpowiedziałeś.

17

@jolowanila następny ... przeczytaj dyskusje i ogarnij o co tak naprawde w niej chodzi - było wyjaśniane z 5-6 razy co najmniej jak chłop krowie na rowie. Podpowiem - nie chodzi o skopiowanie grafiki .... ;)

5

@sokot przeczytałem! Uwierz mi kolego, nie mam interesu bronić, ani oskarżać tutaj kogokolwiek. Nie znam nikogo ani z jednej, ani drugiej strony. Obserwuje i z przykrością dziele się spostrzeżeniami. Wg nich zrobiliście sobie z gościa kozła ofiarnego, bo skopiował grafikę od użytkownika, który tez ja skopiował. Nie podał, od kogo kopiował? A od kiedy trzeba podawać od kogo się kopiuje „utwór”. Rozumiem, gdyby gość, zerżnął oryginalna grafikę, któregoś z użytkowników i nie chciałby się przyznać, ze to nie jego. W tym przypadku robicie z siebie jakiś strażników moralności, jednocześnie jadąc po gościu jak dresy z blokowiska... a No i wydaje się, ze ten jego Tusk, was strasznie boli! No żałosne to. Bardzo żałosne!

21

@pax "Gdzie go bronię ? Wskaż"
Your welcome:
"Poglądy polityczne Chakalaki nie podobają się prawicowcom więc wszelkie prawicowe siły na rambli podłączyły się do hejtu na niego gdy tylko zobaczyły taką możliwość, mimo że nie ten wątek nie dotyczył polityki."
Jasno sugerujesz, że Crunchips jest wyśmiewany, bo nie podoba się z przyczyn politycznych, a nie dlatego że gość został prawdopodobnie najokrutniej zaorany w historii tego portalu. Samo słowo hejt też się jednoznacznie kojarzy (pejoratywnie), więc tutaj pośrednio uderzasz w osoby wyjaśniające smaki Afryki jako hejterów.
Ale jak zawsze starasz się zgrywać apolitycznego, niezależnego, niezawisłego i bezstronnego usera. Mimo że wszyscy doskonale wiemy, że piecze Was wszystkich (tj. lewicowych fanatyków Tuska) ten brutalny gwałt.
Słabe to i działać może tylko na ograniczone intelektualnie osoby (chociaż te akurat na pewno trochę tu znajdziesz).

13

@jolowanila Dalej nie rozumiesz mimo tego, że piszesz, że przeczytałeś całą dyskusje. Ta grafika została utworzona CELOWO by go złapać go na gorącym uczynku i kłamstwie - i to właśnie się udało. Zaczął się głupio wypierać, że nie wie o co chodzi, zrobił z siebie głupka. Nikt nie zrobił z niego kozła, to on zrobił z siebie pośmiewisko i na całe szczęście duża część osób to zauważyła.

5

@BarcaInfo a jaką masz pewność, że @Chakalaka nie skopiował tej grafiki od kogoś kto wcześniej wziął ją z Twojego Twittera? jak sam przyznałeś, pare minut był ten wpis na Twoim koncie.

8

@kamill//
Napisz na temat. Wskaż gdzie go bronię, usprawiedliwiam, biorę jego stronę.
Po drugie nie przeczytałeś wątku, jest podejmowana tylko merytoryczna kwestia twitów, czy są odniesienia polityczne np. Do Tuska.
Piszesz o tym że nie chodzi o politykę ale o zaoranie po czym piszesz :"piecze Was wszystkich (tj. lewicowych fanatyków Tuska)".
To się nazywa samozaoranie :)

18

@BarcaInfo To niesamowite jak niektórzy użytkownicy próbują wypaczać rzeczywistość by zachować dobre imię Chakalaki. Najwidoczniej nie mieli nigdy do czynienia z PR, gdyż z pewnością wiedzieliby, że dużo więcej można zyskać na przyznaniu się do błędu niż brnięciu w oczywistą nieprawdę.

Komentarz usunięty

2

@BarcaInfo gościu, jesteś autorem? Nie, wiec mógł sobie to od ciebie skopiować, tak samo, jak ty mogłeś to przekleić z innej strony. Może zrobił to od ciebie specjalnie, a może znalazł gdzieś na Twitterze i nie zastanawiał się od kogo kopiuje! Do czego ty sobie rościsz prawo? Najlepiej było by, żeby gość, jak to się mówi, ustąpił głupszemu i napisał, ze skopiował ta skopiowana przez ciebie grafikę, od ciebie i zakończył ta dziecinadę. Wymasował by twoje ego. Ty i twoi poplecznicy bylibyście wtedy szczęśliwi, prawda?

12

@Objectivo Nie wziął ją od kogoś innego. Każdy jego wpis, słowo w słowo był taki sam jak na moim koncie. I ten wpis nie był parę minut na moim koncie jak już coś. To wyglądało w następujący sposób: publikuje post na moim Twitterze, kilka chwil później @Chakalaka wrzuca go na La Ramble, identyczny, taki sam (nie czytając również strony głównej gdzie to wszystko już było). Wrzucił tak kilka postów, więc celowo przy następnej informacji do zdjęcia grafiki umieściłem swój nick by pokazać, że też to wklei bez patrzenia i to właśnie zrobił (a ja go w tym momencie złapałem). Wypomniałem mu, że dzielnie korzysta z mojego Twittera (on w tym momencie udaje głupka) i pisze, że nie wie o co chodzi, więc pokazuje mu post, w którym wkleił wszystko słowo w słowo + zdjęcie grafiki z moim CELOWYM podpisem by mu pokazać, że kłamie i bierze informacje z mojego Twittera. (ta grafika została zrobiona celowo pod niego, bo wiedziałem, że się na to złapie). Już rozumiesz?

@Chakalaka - a Ty byś pokazał jaja i się przyznał do błędu. Zrobiłeś z siebie głupka, pośmiewisko i dalej brniesz w to razem ze swoim kółkiem wzajemnej adoracji. Dramat. Ale jakoś szczególnie mnie to nie dziwi, że nie potrafisz się przyznać, że po pierwsze: robiłeś to celowo bo wiedziałeś, że mam bana, nie pomyślałeś, że zostaniesz złapany na gorącym uczynku, a na końcu kłamiesz i się kompromitujesz. Gratulacje. Jeśli myślałeś, że mi tym jakoś zaszkodzisz to się myliłeś, bo nie przewidziałeś tego, że w bardzo łatwy sposób będzie można wskazać Ci, że kłamiesz.

7

@jolowanila Dalej nie rozumiesz całej sytuacji. Grafika to tylko taka mała drobnostka w tej sprawie. Nie wiem jak można logicznie tego nie rozumieć, wystarczy przeczytać początek dyskusji: wszystko jest tam od A do Z wyjaśnione. @sokot Ci już o tym pisał, ręce opadają.

0

@BarcaInfo ja dobrze rozumiem o co Ci chodzi, moje pytanie polega na tym skąd masz pewność że @Chakalaka nie wziął tej informacji z jakiegoś innego konta które bierze informacje z Twojego twittera i kopiuje je słowo w słowo?
ja go oczywiście nie bronie w żadnym wypadku.

1

@kilanosio Dokładnie o to mi chodziło. Grafika nie była autorstwa BI, on ją tylko pobrał z innego zródła, podpisał, wrzucił na swojego tt i jeszcze ma czelność mieć pretensje, że ktoś inny ją udostępnił. Gdyby był autorem tej grafiki to masz jasne, ale w tym momencie to tak śmierdzi hipokryzją i wybujałym ego, bo on może spamować LR skopiowanymi newsami, ale jeśli ktoś podbierze od niego, ooo nie, tak być nie bedzie! :D

10

@Objectivo Jest coś takiego jak wyszukiwarka na Twitterze. Jeśli wkleisz swój wpis w niego to zobaczysz czy ktoś nie dodał tego samego u siebie, nikt tego nie zrobił. Ta informacja, napisana w ten sposób była tylko na moim, grafika również, a @Chakalaka ją wkleił na La Ramblę, słowo w słowo tak jak poprzednie informacje + jeszcze grafikę (która została celowo zmieniona, by go złapać na tym).

10

@robsoNele Ale ja ją podpisałem celowo - rozumiesz to - celowo by złapać @Chakalaka na tym, że kłamie. O to w tym chodzi. Tak ciężko to zrozumieć? Poważnie?

0

@BarcaInfo no dobra zmienia to postać rzeczy, nie mam twittera i tego nie wiedziałem. Teraz wszystko jasne.

13

@BarcaInfo
Niektórych ludzi nie interesuje Twoje napinanie się w tej dyskusji, liczy się to, że wziąłeś grafikę z Marki, przerobiłeś kolumnę, podpisałeś jakoby była z Mundo i sygnujesz ją swoim nickiem - to jest logiczne myślenie.
Cała reszta jest w tej sytuacji drugorzędną, skopiował od Ciebie tak samo jak Ty skopiowałeś ją skądinąd. Nie mówiąc już o tym, że też w tym momencie kłamiesz, ponieważ ani nie jest Twoja, ani nawet nie podałeś prawidłowego żródła, a na Twiterze wisi nadal.
Rzekome 'sneaky' zasadzki, udawanie nie wiadomo kogo i czy tak na prawdę w ogóle było to zaplanowane działanie, zostawiam do osądu Twoim fanboyom i reszcie gawiedzi. Wydaje mi się, że mniej lub bardziej jesteśmy dorosłymi ludżmi i robienie z zabaw rodem z Popcornu i Bravo Girls wielkiej afery i dramatu jest trochę słabe.
Nie śledzę twojego konta, ani jednego, ani drugiego, nie wiem czy zawsze przywłaszczasz sobie cudze rzeczy jako swoje, no i szczerze mówiąc ani trochę mnie to nie obchodzi - odnoszę się w tym przypadku do tej gównoburzy.

7

@Chinaski Oczywiście, że było to zaplanowane działanie i post jest celowo przerobiony by go złapać. Wisi nadal ponieważ jest do "jakby" dowód tej sprawy, gdybym go usunął to zaraz by mi napisali bym pokazał dowody, bo na moim koncie tego nie ma. To była celowa zagrywka pod niego, dał się złapać bo wiedziałem, że jak mu zwrócę uwagę to będzie pisał, że nie wie o co chodzi. Celowa zagrywka.

7

@kamill//
Zgadza się, jest bezcelowa. Najpierw napisałeś głupotę, następnie rżnąłeś głupa nie potrafiąc odpowiedzieć na proste pytanie a potem sam sobie strzeliłeś w stopą pisząc że zaoranie nie ma charakteru politycznego pisząc o "lewicowych fanatykach Tuska".
Również pozdrawiam :)

4

@Chinaski O ktoś tu kogoś zezłomował w tym momencie xd

5

@BarcaInfo skopiował od ciebie grafikę Marcy i się do tego nie przyznaje... nie wiem, może jakiś pręgierz by się przydał na laRambli, albo może ukrzyżuj go za to?!

6

@BarcaInfo dla Ciebie drobnostka, ale dla osoby ktorej nie interseuja osobisye wasnie na LR, wyglada to zupelnie fatalnie.
Przeinaczas news Marca, podpisujesz ze to MD a na dodatek dajesz wlasny znal wodny.
Calos niby dla prowkacji. Ktos slusznie zauwazyl zeta grafika mogla pozniej znalezc sie gdziekolwiek.

Gdyby uzytkownik powiedzial ze to wzial od Ciebie, w ogole nie bylo by zadnej prowokacji. A Twoje zabiegi wygladalyby jeszcze bardziej niedorzecznie.
Biorac tez fak pod uwage ze w tym przypadku sam wsztsko skopipwales
i cala sprawa o to ze od Ciebie, jakbys byl autorem czegokolwoek.

Dodam jeszcze raz JAKBYS AUTOREM informacji i grafiki.
Jestes jedynie autorem przeinaczenia, zafalszowania i oznaczenia tego wlasnym nikiem.

11

@jolowanila Robi z siebie idiote. słowo nie przyznaje się tu nie pasuje po prostu. Wkleił sam grafike z podłożonym logiem BI i idzie w zaparte. Tu chodzi nie tyle o nieprzyznawanie się tylko o poszanowanie inteligencji rozmówcy. Zwykłe:
"masz mnie ;) pożyczyłem sobie" zamyka temat i jest nawet miło. A stado obrońców którzy nagle go bronią i tego nie rozumieją jest śmieszne po prostu tym bardziej że wszędzie szkalują tego typu zachowania - już się naoglądałem przez kilka lat ich reakcji na takie "drobnostki" ;)

9

@semafor Tylko że on nie robi z tego tajemnicy. Dla mnie kłamanie w zywe oczy jest jednak poniżej pasa. Większość wrzucanych tu informacji to kopie z innych źródeł ale rozumiem że dla kolegi piekło poruszycie by uwagę skupić na czymś innym i uwypuklić inny problem które gdzie indziej akcepujecie bez oporu i nie robicie takich wynurzeń. ;).

3

@sokot Nie bronie Chaki, w ogole sie tym nie zajmuje, co latwo zauwazyc. Zrobic prowokacje ze ktos kopiuje kopiowane jest szczytem niedorzecznosci.
Gdyby - tak wiem: gdybanie - Chaka powiedzial ze wie ze to z tego konta, sam glowny Kopista wyszedlby bardzo dziwnie.
O ile wiekszosc chce sie pomscic na Chace i korzysta z okazji, ja widze kompletnie malostkowe i pelne zawisci zachowanie.
Robic dym o KOPIOWANIE KOPII?
to jesli nie jest jakas niezdrowa obsesja to zapewne dziecinada.

Autor prowokacji NIE jest autorem zadnej z informacji, aby roscic sobie to tego prawo. O tym ze pozmienial czyjas prace przypisal innemu - zreszta wrogiemy Marce dziennikowi - i podpisal juz pisal nie bede. Ludzie postronni maja niezly ubaw ze zdobywcy Zlotej Pilki.
Takze ten, dalej sobie uzywaj po Chace, ale sprawa ma druga i o wiele bardziej zwariowana strone.

3

@sokot ty rozumiem nie kłamiesz, a jak już ci się zdarzy, to się spowiadasz i prosisz oszukanych o wybaczenie?! To się szanuje, ale świat tak nie działa. Już napisałem, ze nie znam tu nikogo i nikogo nie bronię, ale najazd na gościa, za taką pierdole, jest żenujący!

0

@BarcaInfo Czyli profil @Barca19stats na TT to jesteś ty ?

6

@jolowanila To jest dosłownie sytuacja jakby ktoś złapał cie za reke jak wyjmujesz mu kase z portfela i mówił ci z przekonaniem w oczy że nie wie o czym mówisz podczas gdy jeszcze trzymasz tą ręką a on trzyma twoją kase ... mówie o samym FAKCIE ZAPRZECZANIA rzeczywistości nie o żadnych wybaczeniach i innych pierdach więc nie wymyślaj na siłe. Najazd jest właśnie za to a nie za to że sobie zaporzyczył z jego konta. Proste jak drut. Żenujące jest jego zachowanie a nie beka z niego.

6

@semafor A ty dalej na siłe o kopii z kopi. Wszyscy tu to robią. Nie odciągaj uwagi na siłe z żenującego zachowania kolegi ;) nie o kopie tu chodziło. Jak chcesz jechać po BI to załuż wątek ze kopiuje że to nie fer itd ... może będzie zainteresowanie. Ale prawda jest taka że ludzie to lubią bo mają wszystko na tacy,

3

@sokot nie napsialem zadnej oceny samego kopiowania.
Skrytykowaem dziwaczne zachowanie ktore jeszcze de facto lamie prawa autorskie.
Jeden sie nie przyznal ze wkleil fraud grafike, ale drugi wiadomo co.
Nie potrzebuje tu pomocy abym wiedzial czym w tym przypadku sie zajmuje.
Jest Ci obojetne i nie zenuje Cie ze ktos robi tak zalasna prowakacje, - o ile w ogole to byla prowo - nie ma sprawy. Ale nie wmawiaj mi ze skupiam sie na obronie Chaki sprytnym
planem odciagania uwagi.
Nie po raz kolejny reaguje na slowa albo zachowania zdobywcy ZP.
Nie mam zadnych krytycznucguwag do tego ze wkleja info, z innych miejsc.
Obserwuje za to calkowicie malostkowe sytuacje, grozby banami itp.
Dla calkowitwj pewnosci, pisze to wylacznie ze wzgledu na posiadacza konta daniel, ktokolwiek by tu byl jego oponenetem w zaistnialej sytuacji.

6

OMG ta dyskusja cały czas trwa :O
Małe streszczenie dla tych co nie przebili się przez wszystkie komentarze w celu odnalezienia prawdy
1. @Chakalaka skopiował z twittera grafikę która należała do @BarcaInfo
2. @BarcaInfo złapał go za rękę, @Chakalaka brnie że to nie tak, i że barcaInfo jest żałosny
3. @Chakalaka zostaje zaorany przez kolejnych użytkowników az do momentu gdy
4. okazuje się że @BarcaInfo staje się osobą która dopuściła się plagiatu, ponieważ sam wziął grafikę z marca i pozmieniał według swoich potrzeb
5. Kolejne oskarżenia w stronę @BarcaInfo

Sytuacja wydaje się patowa, w tym momencie nie wiadomo jak to się skończy

5

O dyskusja widzę dalej trwa :D
Chciałem tylko dopisać że sprowadzenie przez @paxa tej dyskusji do wyimaginowanego podziału politycznego, który nie ma jakiegokolwiek sensu (czy. Prawica, Lewica) pokazuje że należy skonczyć tą dyskusje, bo zeszła na poziom szamba i do takiego bardzo głębokiego.

konto usunięte

0

@BarcaInfo @Chakalaka Dorosłe chłopy, a kłócą się o plusy na forum o piłce nożnej XDD
I jak mają nas potem traktować poważnie XD

2

@Kacper1432
Skończyć się powinna dawno, ale komuś zależy aby to ciągnąc i grillować. Nie moja sprawa. Jednak ten wątek pokazał podział polityczny, bo jak inaczej wytłumaczyć słowo Tusk które pada kilkunastokrotnie w tym wątku.

16

@pax Wytłumaczenia są bardzo proste, jednak nie chce mi się już wchodzić w tą dyskusje.
Jedyne co zwróciło moją uwagę to twoje generalizowanie ludzi, któryś zresztą raz, na dwie grupy polityczne i to w najabardziej żałosny sposób, bo ciężko o bardziej bezpodstawne, stereotypowe i zakłamane przypisanie osoby niż do bycia "Lewakiem" lub "Prawakiem"... jak czytam coś takiego to aż mi się nie dobrze robi

2

@Kacper1432
hmmmm....
Zacząłeś to skończ. Wytłumacz więc.
Ja nikogo nie obraziłem, napisałem, że sprawa powinna się między dwoma osobami skończyć i z powodów wpisów politycznych zrobiła się gównoburza a obie strony dały pokaz hipokryzji. Wytłumacz więc komentarz w tym wątku który dostałem: "Mimo że wszyscy doskonale wiemy, że piecze Was wszystkich (tj. lewicowych fanatyków Tuska)". Mimo, że ani przez moment nie wziąłem strony Chakalaki.

4

@Persyfl "Nie, no jeszcze olimpiada. "
Powiem szczerze, no uśmiałem się. Shitstorm przedni chłopaki zafundowali, ale dałeś czadu.
Mnie się podoba to poczucie humoru, może inni za mało monthy pythona oglądają :)

3

@david89
ad 1. Nie należała do BI. On się tylko pod nią bezpodstawnie podpisał.

8

@Chakalaka Więc sprawa wygląda tak:
Jest tu grupa osób, którym powiedzmy @Chakalaka nie wstrzelił się w polityczny gust, więc chętnie widzą sprawę z jednej strony.
Jest @BarcaInfo który miał chwilową przerwę, a generalnie kocha "zielone" jak koń owiec, by zacytować panią Renatę.
Ten drugi, by czasem pierwszy nie skopiował jego pomysłu, na zdobywanie zielonych, polegającego na kopiowaniu internetu, uknuł podstępny plan, polegający na kopiowaniu innych newsów i sfabrykowaniu ich, bez podania źródeł, tak by nawet nie zgadzały się z faktami.
O ile nie zgubiłem się w liczeniu słów "kopia", dość pokrętne jest zarzucanie tego jednej stronie.
Cała batalia, przerodziła się w pewnym momencie, w bitkę zwolenników Tuska i koneserów trudnego charakteru domorosłego strażnika tek.. wróć, LR.

A tak po prawdzie, w skrócie to "sprawdzam" w teście na podbudowywanie ego zielonymi, ze strony podbudowanego wielokrotnego zwycięzcy ZP LR, z kontrowersyjnym pretendentem i nie ma co udawać, że chodzi o coś więcej, w stylu "kłamstwo/uczciwość/źródła".
Nie ma w tym nic złego, bo sporo tu postów, każdy z nas napisał, w nadziei że komuś się spodoba, że ktoś podziela jego poglądy/poczucie humoru, ale czynić z tego główną oś pisania tu, główną motywację?
Na moje, nie warto.

4

@AxelF Opisales to idealnie ,Chakalaka chcial przejac zielone BarcyInfo.Nic dodac nic ujac!

0

Jestem prostym la ramblowiczem, widzę @pax , daje zielone :D

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@AxelF ja bym jednak ten opis znacznie skrócił - @BarcaInfo ośmieszył, zniszczył, upokorzył i jak to ktoś ładnie ujął zezlomowal @Chakalaka, który postanowił udawać (?) glupiego i się jeszcze bardziej pogrążył.
Żeby jednak nie było mu smutno, dołączyło się do niego kilku jego kolezkow (z którymi wspólnie często w postach "liżą się nawzajem po jajkach" - tak, mrugam również do Ciebie Misiu) i też postanowiło się wspólnie z nim poośmieszać (typu udawajac "Ale o co wam chodzi?").
Ot cała historia tego postu w pigułce.

7

@kamill// Barcainfo nie tylko pokazal hipokryzje Chakalaki i jego watahy.Ale tak samo pokazal dlaczego wedlug tej watahy pewien Donald jest tak krysztolowy.

3

@kamill// strasznie cię ciągnie do lizania po jajkach. Nie wnikam, nie oceniam, nie zazdroszczę.

2