La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1025 Culés

#Tiki-taka

Romelu Lukaku zgodzi się przejść do Barcelony tylko, jeśli Inter pozwoli mu odejść, a Barçę będzie dalej trenował Ronald Koeman. [Mundo Deportivo]

19

Dobry zawodnik, ale nie dla Barcy ten Pan, :/

11

Wymieniłbym go za Griezmann'a.

#teamświeżachałeczka

68

Powoli Koeman staje się magnesem dla piłkarzy, dotychczas był niewątpliwie dla młodzieży magnesem, ale teraz wszystko się zmienia - Depay, Wijnaldum chcą mniej zarabiać byle wrócić pod jego skrzydła, teraz Lukaku, a Kane kilka dni temu też przebąkiwał że praca z nim to marzenie. Super!

1

Lukaku wyróżnia się w podupadającej lidze, serie A. Mój kolega, kibic Manchesteru United, nie chciałby go z powrotem w klubie i dodaje, że Lukaku ciągle powtarza te same błędy i ma te same niedoróbki jakie wykluczały go z zespołu na poziomie czołówki Premier League.

8

@JarekS oj takiego POTĘŻNEGO Anglika bym u nas zobaczył. Zobaczymy co to będzie w tym okienku transferowym. Ja bym preferował Kanea od Hallanda

4

@JarekS To pozytywny sygnał i dlatego trzymam kciuki, żeby Koeman spełniał oczekiwania zarówno tych zawodników jak i kibiców. Ja jeszcze powstrzymam się z heraldowaniem nowej, wielkiej epoki, ale rozwój sytuacji jest dość optymistyczny. Na razie wiemy, że działa nowe ustawienie, ale potrzeba jeszcze weryfikacji w dłuższej perspektywie i rywalami wagi superciężkiej.
Choć cieszy fakt, że maszyna ruszyła.

3

@JarekS Skąd wiesz? Przecież to tylko ploty marnych gazet.

1

I jeszcze frytki do tego :)

4

@JarekS Taki Harry Kane i granie na klepkę z Messim to marzenie :)

3

@Kgorecki2500 Kane to jest crack :)

3

@Pawel13sz Goat wśród napastników :)

0

@JarekS Pięknie nawiedzony jesteś. Trener który nic nie wygrał ma być magnesem dla piłkarzy?

0

Nie wiem czy on by się nadawał do nas, ale bardzo bym chciałbym zobaczyć jak wyglądałaby jego gra u nas. Lukaku to jeden z najdziwniejszych piłkarzy jacy grają, wielki jak stodoła, silny jak byk ale nie jest klocem, jest taranem, cholernie szybkim taranem którego obrońcy się po prostu boją.
W Barcy raczej jego zestaw umiejętności jest niepotrzebny, bo co miałby zrobić w grze pozycyjnej na małej przestrzeni, gdzie każdy kontakt z przeciwnikiem byłby gwizdany, ale w sferze marzeń pozostaje zobaczyć jak bydlak na plecach wynosi obrońców robiąc miejsce Messiemu.

0

@Comentateiro może i racja, tyle że ten Manchester w którym grał Lukaku nie posiadał żadnych mocnych stron
Czy to była wina Lukaku to śmiem wątpić
Podupadającej lidze? Z czego się orientuję to stoja w rankingu nad la liga

0

Jeszcze nie przyszedł, a już ma żądania.

1

@kamilo0066 uwielbiam takie pytania... Odnośnie młodzieży poczytaj sobie wywiady z bliskimi lub danych zawodników w BarcaTV, odnośnie Wijnalduma poczytaj sobie Liverpool Echo, Odnośnie Depaya TV3 wystarczy, odnośnie Lukaku poszukaj sobie opinii agenta, odnośnie Kane podobnie bo parafrazował jego słowa. Na dzień dzisiejszy tylko Haaland i Mbappe publicznie się nie określili.
@Comentateiro cieszę się że myślimy podobnie bo lubię twoje komentarze. Ale Lukaku z MU nie porównywał bym z tym z Interu. Zobacz jak odżył przy kreatywnej pomocy, w MU nie miał nawet z kim grać kombinacyjnie.
@Pawel13sz i @Kgorecki2500 zgadza się Kane to przekot, dla mnie nr 2 po Mbappe.
@neeed po co ta agresja? Jeśli chciałeś napisać coś merytorycznego to nie wyszło - polecam dużo czytać, wtedy łatwiej formułować myśli. Jak czegoś nie rozumiesz to spytaj się - z chęcią ci wytłumaczę. Zaatakowałaś mnie ale nie było w tej treści nic do czego mógłbym się odnieść a to wyczyn hehe

0

@Comentateiro Mój kolega kibic Evertonu ma inne zdanie :) Lukaku super snajper jednak Haland powinien być priorytetem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?