La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

#Tiki-taka

Sergio Ramos doznał kontuzji i wypada z gry na miesiąc. Tym samym obrońca nie będzie mógł wystąpić m.in. w El Clásico. [@Alfremartinezz]

189

Nie można się cieszyć z cudzego nieszczęścia, więc powiem tylko, że mamy dzisiaj ładną pogodę.

22

No i świetnie. Mniej oglądania tego pirata i bandyty

1

@Hosh a to nie prima aprillis?

7

Jeśli to prawda to wielka szkoda, to może być jego ostatnie Clasico zważywszy na pogłoski o odejściu z Realu.. Co jak co, ale jego obecnosc na boisku zawsze dodawala emocji przy tym meczu

0

Dobra wiadomość

0

@mekston Nie lubie tego dnia. Kazdy news to dla was prima aprilis.

2

Ale by się przydała taka manita w meczu z Realem...

6

Czy tylko ja przy tych wszystkich dobrych informacjach boje się że zaraz okaże się to żartem?XD

6

@mekston Ludzie w hiszpanii nie ma dziś tego dnia xd

2

@Kondziubarca Otóż to, tam dopiero 28 grudnia. ;)

8

Szkoda. Chciałbym zobaczyć jak Messi znowu go dziurawi

1

@MarioVeB! A ja bym wolał nie widziać jak Ramos Messiego tnie równo z trawą.

2

@MarioVeB! Kiedy to ostatnio Messi podziurawił Ramosa? Ja z ostatniego Klasyku zapamiętałem takie piękne wyczyszczenie. Wrzucisz podziurawienie sprzed 5, 10 lat?
https://www.youtube.com/watch?v=YTS8BO7oKzM

0

@Kondziubarca wiem ze w Hiszpanii nie ma, ale ktos moglby w ten sposob przemycic tego newsa. Wiemy jaki to jest dzien i wcale by mnie to nie zdziwilo

5

@MeMyselfAndI https://www.youtube.com/watch?v=6k5y9sSphlc
Ostatni klasyk, 2 minuta 30 sekunda filmu. To oczywiście nie jest podziurawienie, ale ładnie ograł Ramosa.

2

@mekston Prima Aprillis w Hiszpanii jest w grudniu. To info o Ramosie jest już na oficjalnej stronie Realu, Ramos napisał także komentarz w swoich mediach społecznościowych. Na pewno Hiszpanie sobie żartują, bo w Polsce jest jakieś głupiutkie święto xD... Naprawdę, pomyślcie czasem, zanim coś napiszecie.

0

@Whudi masz rację. szkoda, tylko, że często były to negatywne emocje...:)

0

@sylweste.r Ale wciąż jest to świetny zawodnik, zdecydowanie jeden z najlepszych w historii i warto byłoby zobaczyć jeszcze jeden klasyk z nim na boisku

1

@Whudi Ramos plusuje zdobytymi golami, poza tym to brutal, cham i symulant. Najlepszym w historii to On może buty przynieść.

1

jeszcze tylko Benz-out i w El Classico nawet VAR z Lahozem ich nie uratują.

0

modlę się żeby potwierdzili ten news jutro :) dziś jest bezwartościowy :D

0

@pichichi7 w Hiszpanii nikt dziś nie żartuje bo oni to w grudniu „obchodzą”

0

bez Ramosa Real gra w defensywie masakryczny piach - wszyscy o tym wiedzą, z nimi włącznie. Więc jest szansa, że wyjdą ob*srani po kostki

0

Szkoda bo lubię jak nim Messi kręci

0

@greymid a moze pomyslisz ze nie mialem czasu wchodzic na wiele innych portali? Zobaczylem tutaj tego newsa i zadalem logiczne pytanie uwzgledniajac jaki mamy dzien. Naprawde pomyslcie czasem ;)

I btw dobrze wiem kiedy jest dzien niewiniatek w Hiszpanii - napisalem rowniez wyzej i jest juz o tym kilka innych komentarzy juz wyzej co wiecej

2

@Mily166 jak dziecko go zrobil

0

@MeMyselfAndI
Tego pięknego zachaczenia nogą do góry po wybiciu piłki przez Czerwonego Ramosa to już pewnie nie zauważyłaś? :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy