La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1301 Culés

#Tiki-taka

Oscar Mingueza zadebiutował w reprezentacji Hiszpanii do lat 21 w zremisowanym 0:0 meczu z Włochami. Prawy obrońca niesłusznie otrzymał czerwoną kartkę w 87. minucie gry. Riqui Puig całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

72

Puig nawet tam nie gra w repce gdzie jakieś No Nejmy grają w pomocy czy inne Beltrany xD

42

@Coutinho007 ale połowa ludzi dalej będzie gadać puig najlepszy tylko pytanie co on robi w repce skoro gra co 5 spotkan po 10 min

44

@Mroziu wychodzi na to, że kolejny trener się na niego uwziął :D

1

@Mroziu Tamci to są talenty na poziomie Mbappe w takim układzie :p

2

Mingueza I niesłuszna kartka wybierz jedno

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

11

Ta kartka to szczyt absurdu

8

@Coutinho007 to chyba logiczne, że zawodnik nie gra w reprezentacji, jeżeli w klubie dostaje 187 minut w 7 miesięcy. Wstyd dla Koemana, nie dla Puiga.

56

@FutbolToMagia Jasne. Wstyd dla trenera, który poukładał zblazowaną i wypaloną drużynę i zrobił z niej coś fajnego a ostatni mecz z Sociedad na Anoeta? Powiedzieć, że to najlepszy mecz od ponad 2 lat to jak nic nie powiedzieć.

7

@Coutinho007 po pierwsze to ten sam trener źle poustawiał drużynę na początku sezonu, czym narobił sobie problemów. Teraz bohatersko zwalcza te, których sam sobie narobił. Po drugie zmieniłeś temat. Ja nie mówię o wstydzie za wygraną z Realem Sociedad, tylko o tym, że nie należy wyśmiewać się, że ktoś nie gra w reprezentacji, skoro w klubie nie dostaje minut. Gracz Barcelony, pierwszej drużyny, który nie dostaje minut w u21 świadczy tylko właśnie o wstydzie dla trenera Barcelony. Milik, gdyby został w Napoli i nie grał, również nie zostałby powołany na mistrzostwa, mimo że jest jednym z najlepszych polskich napastników. Po prostu taka jest reguła w większości w miarę dobrych reprezentacji, że grają ci, którzy systematycznie występują w klubie.

36

@FutbolToMagia Widzisz a taki Eric Garcia nie gra w City i dostaje powołanie do dorosłej repki, można? Jak widać można a to nie jest wina Koemana, że Puig nie gra tylko wina Puiga.

Komentarz usunięty

9

@Cobra303 A Semedo to 2 najlepszy PO w Historii Barcy :D

3

@Coutinho007 no właśnie wina wyłącznie Koemana, bo Puig jak dostaje szansę to gra lepiej niż ktokolwiek od niego wymaga. Decyzje trenera są więc niezrozumiałe. Zazwyczaj jednak w reprezentacji grają zawodnicy, którzy grają systematycznie. Zdarzają się wyjątki.

1

@Cobra303 nie masz argumentów, więc obrażasz, typowe w sumie

11

@FutbolToMagia Widzisz Eric Garcia gra bo może w nim coś Lucho widzi czego nie widzi w Puigu De La Fuente. Nie możliwe, że Puig przegrywa sobie od tak miejsce w składzie z Villarem czy Manu Garicią i ani minuty nie dostał w żadnym meczu a to nie są umówmy się wirtuozi i utalentowane Cracki jakich ma Barcelona pokroju De Jonga, Pedriego czy Moriby.

0

@Coutinho007 nadal chodzi o minuty, czyli 2 pełne mecze w 7 miesięcy w lidze. O nic innego tu nie chodzi. Puig nie przegrywa rywalizacji w Barcelonie, a tymbardziej w reprezentacji. Po prostu nie dostaje szans na grę. W reprezentacji nic dziwnego, Luis Enrique jest usprawiedliwiony, ale Koemana nic nie usprawiedliwia.

8

@FutbolToMagia "Po prostu nie dostaje szans na grę. W reprezentacji nic dziwnego" To dziwne jest to, że nie dostaje w Barcelonie szans mimo, że u nas pomocnicy są od tych z U21 o klasę lepsi, ale w U21 nic dziwnego? To jakim cudem Eric Garcia dostaje minuty w 1 repce Hiszpanii? " Koemana nic nie usprawiedliwia." Koeman odpowiada za Hiszpanie U21? Ciekawie :D
Tak ogólnie to Trenerem Hiszpanii jest Luis De La Fuente i to do niego miej zażalenia a nie do Koemana, że grają u niego sobie zawodnicy tacy jak Manu Garcia czy Villar a nie Puig bo Koeman i tak mu daje jakieś minuty a ten wcale.

10

@FutbolToMagia A no i gdyby Puig poszedł do klubu gdzie by dostawał te minuty, nawet gdyby to było Rajo Vallecano np to by dostawał szansę myślę na spokojnie więc też sam jest sobie winny a Ronald go uprzedzał.

9

@Coutinho007 Ciągle piszesz Eric Garcia, Eric Garcia. Jednym przykładem też mogę Ci spamować np. Mats musi być cienki skoro w reprze na mś bronił Neuer, który 9 miesięcy leczył kontuzje i prawie w ogóle nie grał.

8

@Gaz Bo to przykład, który pokazuje, że jednak mimo braku minut w klubie można dostać minuty w repce co nie? Czy nie? Ah no tak wina Koemana, Koeman też jest winny za to, że Fati nie gra bo wystawił go w meczu z Betisem w którym Aisa Mandi go faulował, Koeman jest winny, że Pique ma problemy ostatnio z kolanem, Koeman jest winny, że nie jesteśmy na 1 miejscu, Koeman jest winny wszystkiemu. Neuer to jest kapitan kadry Niemieckiej a Mats nie musi udowadniać już w zasadzie nic

6

@Gaz Swoją drogą to świadczy też o Puigu, że w tej kadrze przegrywa rywalizacje z takimi pomocnikami jak Villar i Manu Garcia, ktory gra w Sportingu Gijon ;)

1

@Gaz Z MATSem to było tak że treneiro powiedział krótko: broni Neuer i nic tego nie zmieni, nawet wysoka forma innych bramkarzy. U nas też Sousa powiedział że gra Szczęsny i z Andorą też ma grać chociaż zagrał źle z Węgrami a Andora to przeciwnik z którym można dać szansę rezerwowemu, zwłaszcza takiemu jak Fabiański który nie da plamy.

21

@Coutinho007 nie ma co ciągnąć dyskusji z tym gościem bo on jest fanboyem Puiga porównywał go już do Iniesty itp.. Więc naprawdę strata czasu cokolwiek tłumaczyć. Niech żyje w przekonaniu ze Puig jest tłamszony przez trenera. Koeman zostaje na następny sezon wiec Puig może szukać kluby na wypożyczenie taki jest fakt i niech udowodni w jakimś średniaku, że zasługuje na minuty u nas bo narazie jest 5 w kolejce do wyjściowej 11 u nas.

7

@Gaz wystarczy sprawdzić i zapoznać się jaki stosunek ma Loew do Neuera i jak jasno postawił sprawę, a przykład Garcia jest bardzo dobry.

3

@Coutinho007 Czasem nawet za minuty w klubie można nie dostawać powołania w ogóle więc takie przykłady są bez sensu. Dodatkowo nic nie było tutaj wspominane o Koemanie więc nie wiem po co jakiś temat tego kto jest czego winowajcą. Co do przegrywania miejsca w składzie to nie ma się co wypowiadać bo nawet nie było pokazane jak Puig tam gra, ja jestem zwolennikiem tego, żeby oceniać piłkarza za to jak gra podczas meczu a nie za to co dzieje się poza boiskiem.

9

@lukasz9197 No tak, ale dlaczego akurat Koeman jest winny, że jakiś łysy koleś z U21 nie daje grać Puigowi, mimo, że o klase lib nawet dwie tam są gorsi pomocnicy niż w Barcy? W Hiszpanii w 1 kadrze do obrony jest np Pau Torres, Ramos, Inigo i Llorente a mimo to Lucho dał minity z Grecją Ericowi i go powołuje, podczas kiedy Puig nie dostaje minut kosztem takich śresniaków jak Villar czy Manu Garcia ze Sportingu :D U nas i tak Ronald daje mu jakieś minuty mimo, że w kadrze mamy 2 klasy lepszych pomocników niż jakis Manu Garcia czy Villar więc to chyba nie jest wina Koemana :D

6

@Gaz Ale tu chodzi o obwinianie Koemana podczas kiedy to Luis De La Fuente nie daje mu tam minut.

16

@FutbolToMagia nie potrafisz odnieść się do argumentu, że Garcia gra w reprezentacji nie grając w klubie bo po prostu jest dobry i Lucho widzi w nim coś co może w przyszłości dać rezultaty. A Puig? to już będzie z 4 trener, który się na biedaka uwziął bo w reprezentacji przegrywa walke o miejsce w składzie z zawodnikami, o których nikt nie słyszał nawet.

4

@Gaz no ale to trener widzi zawodnika na każdym treningu jak wyglada, jak trenuje i on decyduje czy dostanie minuty czy nie, a Valverde nie stawiał na niego Setien tez i teraz Koeman plus trener z kadry u21, wiec bronienie Puiga i mówienie ze jest zajebisty jest po prostu śmieszne.

1

@Coutinho007 Tylko ja ani razu nie obwinilem tutaj Koemana za to, że Puig nie grał w u21, bo co ma piernik do wiatraka

6

@Gaz nam chodzi o użytkownika wyżej @FutbolToMagia, który zawsze broni Puiga i mówi ze Koeman jest słabym trenerem, bo nie widzi jego potencjału i talentu...

6

@lukasz9197 No to jest wymowne, że przegrywa rywalizację z Villarem 23 letnim z Romy, Manu Garcią 23 letnim ze Sportingu Gijon, Beltranem z Celty czy Brahimem Diazem czyli kolesiem, który u Zizou pograł tyle co u nas Puig a jeszcze był jakiś Pol Lozano z Espanyolu. No to skoro z takimi średniakami i słabiakami przegrywa rywalizację to co dopiero z De Jongiem i Pedrim ją będzie przegrywał.

2

@Gaz Miałem na myśli urzytkownika wyżej a ty mi wyskoczyłeś z tym, ze o Ericu piszę cały czas. Eric to przykład tylko, że jak ktoś jest dobry i ma potencjał realny to dostanie swoją szansę i ma zaufanie. Odpowiadam na twoje drugie pytanie "co ma piernik do wiatraka" Wiatrak może się rozpierniczyć.

6

@lukasz9197 Akurat Puig u Valverde zadebiutował a zobacz jaka on miał kadrę. Mimo to znalazł miejsce na trochę minut dla Ryśka. U Setiena Puig na koniec w lidze grał, wyglądał dobrze,nawet miał 2 razy Motm i dlatego kibice na niego liczyli w tym sezonie. Nie mówię, że on jest zajebisty ale po prostu bronie go bo widzę jak on wygląda podczas meczu i jakie zmiany oferował. Realnie będzie można go oceniać jak zagra 3-4 pełne mecze z podstawowymi graczami. FDJ który przychodzil już jako dobry piłkarz z ajaxu potrzebował całego sezonu żeby jakoś zacząć się prezentować a Puiga to tutaj po 400 minutach, w których nie zagrał tragicznie ludzie mają za słabiaka w tym sezonie xD

5

@Coutinho007 zgadam się, dlatego jedyne słuszne rozwiazanie dla niego to było iść na wypożyczenie.

0

@Gaz Luis De La Fuente dał odpowiedź. Chyba nie jest teusno wygrać rywalizacje z Villarem i Manu Garcią? Czy trudno? Hmm

3

@Gaz okej powiedz mi jedno za kogo wstawiasz go do pomocy w tym momencie Busi? De Jong czy Pedri? Ja nie widzę tu miejsca dla niego.

3

@lukasz9197 I tak by poszedł na sprzedaż znając te wypożyczenia. Tu powinna być selekcja na zasadzie Zostajesz/Odchodzisz, oczywiście sam chciał zostać to spoko. Niech sobie będzie bo nie przeszkadza jakoś, nie pobiera jak Pjanić grubej kasy a czasami zaskoczyć fajnie potrafi.

3

@Coutinho007 no napewno lepiej mieć takiego Puiga niż Pjanicia czy Cou, ale ciężko mu będzie o minuty przy tak wyglądającej grze i obsadzonej pomocy jak jest teraz.

3

@lukasz9197 A jeszcze Moriba ostatnio jest jego gwoździem do trumny.

3

@lukasz9197 Jedynie Rotacyjny zawodnik to będzie u nas chyba że Koeman sam uzna że postawi na niego na co się nie zanosi i się nie zaniesie, poza tym w szkółce są od niego większe talenty.

3

@Coutinho007 Myśle, że Moriba to wgl inny profil bardziej w kierunku Busiego, wydaje mi się że to będzie naturalna zmiana na tej pozycji na duży plus i przyszłościowa, wiec z nim Puig nawet nie ma co rywalizować.

0

@lukasz9197 Moriba to raczej taki Box2Box że może zagrać jako 10, Pivot i jako 8

2

@Coutinho007 zobaczymy co z chłopaka wyrośnie ma 18 lat wiec dużo przed nim, napewno możemy się cieszyć że tylu młodych wypłynęło w tym sezonie.

3

@lukasz9197 Jest jeszcze Nico Gonzalez, Młodziutki Gavi, Collado czy Sanz, chociaż on na PO bardziej gra a i Orellana. Pomocników mamy na pęczki ale napastników 0 :/

3

@Coutinho007 No jest to problem dlatego trzeba jakiegoś szukać mlodziaka, chyba że nastąpi cud i Haaland przyjdzie ale to marzenia raczej.

0

@lukasz9197 Wątpię, że przyjdzie.

1

@Coutinho007 ja tak samo, ale zawsze warto mieć marzenia haha.

0

@Coutinho007 idąc Twoim tokiem myślenia selekcjoner powinien wpuszczać wszystkich, którzy siedzą na ławce w klubach. To decyzja selekcjonera. Natomiast całkowicie zrozumiałe jest, że zawodnik niegrający w klubie nie jest filarem reprezentacji.
Koeman odpowiada za to, czy Puig gra w Hiszpanii, bo to on dysponuje jego minutami w Barcelonie. Gdyby Mingueza nie dostał minut, również by nie zagrał. Ale grał systematycznie i w związku z tym zadebiutował. Niestety dla Puiga, trenerem jest Koeman, który się na niego obraził. Puig nie ma powodu iść do Rayo, bo prezentuje poziom, który zezwala mu na grę od pierwszej minuty w pierwszej Barcelonie. Chwała dla chłopaka, że walczy w uczciwy sposób, za każdym razem pokazując przywiązanie do klubu, zaangażowanie i umiejętności. Zapracowal sobie na grę. Bardzo dobry przykład dał Ci kolega niżej. Mats nie gra w Niemczech, a jego wartość to 70 mln, podczas gdy Neuera chyba kilka milionów. Musi być cienki Ter Stegen, bo przecież w ogóle nie gra... Pomyśl zanim coś napiszesz, bo sam w to nie wierzysz. Mówisz o przegrywaniu rywalizacji, gdzie Puig nie dostał minut, więc jak miał rywalizację przegrać? Wymienieni przez Ciebie Villas i Manu mają 1300 i 2100 minut w lidze.

0

@lukasz9197 nie masz nic mądrego do powiedzenia, to po co się udzielasz? Naucz się kultury najpierw, zanim zaczniesz do mnie pisać. Puig był porównywany do Iniesty także przez uznanych w świecie piłki ludzi. Zapracował na grę, pokazał talent, umiejętności, zaangażowanie. Po prostu ma trenera, który nie umie zarządzać szatnią. U Setiena Puig dostał więcej minut w 15 dni, niż u Koemana w 7 miesięcy. To tylko świadczy jak uparty jest Koeman, bo się obraził.

4

@FutbolToMagia dlaczego dla koeman skoro widzi że ma lepszych od niego to puig siedzi proste

2

@Coutinho007 Nieznani to może są dla Ciebie. Taki Beltran to całkiem dobrze zapowaidajacy się pomocnik Celty.

4

@Coutinho007 Po pierwsze - Puig jest przehajpowany.
Po drugie - wielu z tamtych zawodników to również utalentowani zawodnicy: Barrenetxea - utalentowany skrzydłowy RSSS, Brahim Diaz z Milanu, Zubimendi również z Realu Sociedad i do tego OGRANY, Abel Ruiz, Cucurella, Miranda. Każdy z nich przede wszystkim gra w zespole, notuje progres. Puig natomiast jest brany, bo to zawodnik Barcy i mieści się w ramach wiekowych, ale trzeba być ślepym aby nie widzieć, że gość nie daje tyle ile powinien na swojej pozycji - biegający chaos po boisku, któremu czasem coś wyjdzie. Sorry, ale jeśli tamte nazwiska nic Ci nie mówią, to nie są to no name'y, a po prostu Ty się nie dość interesujesz piłką hiszpańską ;)

2

@Coutinho007 Garcia jest tylko i wyłącznie wyborem Enrique, który widzi w nim potencjał. Garcia ma coś czego Puig nie ma - ogładę taktyczną oraz pewne zdolności przywódcze (pamiętam jak w meczu z Grekami sam dyrygował kolegami z linii). Garcia zagrał kilka meczów w City, ale bardziej opłaca się zbudować młodego obrońcę na lata (z czym w Hiszpanii zawsze jest problem), niż budować kolejnego pomocnika, których mają od groma.

0

@Mroziu no właśnie problem w tym, że Koeman wie, że Puig jest lepszy niż inni, co zresztą pokazuje prawie za każdym razem jak się pojawią na boisku. Problem w tym, że Koeman się obraził, a on się obraża jak kobieta.

11

@FutbolToMagia Nie, wina nie leży wyłącznie w Koemanie. Puig nie gra wybitnie. Gra z taktycznego punktu widzenia (masa "ekspertów" pomija ten aspekt) chaotycznie, opuszcza pozycję i leci nie wiadomo gdzie i czasem mu coś wyjdzie. Tyle jest z gry Puiga i grał tak również za Setiena. Puig nie gra, bo są lepsi zawodnicy, którzy spełniają jego wymagania taktyczne (nie bez powodu Koeman zalecał mu odejście na wypożyczenie - gość jest stały w osądach i a Mnie jest to zrozumiała sprawa).

1

@normasubiektywna nie nie. To zupełnie nie jest dla mnie argument. Chłopak nie ma prawa grać dobrze taktycznie, bo nie dostaje minut. Ogłady taktycznej nabiera się wraz z minutami na boisku. On dostaje 5 minut i nie ma wyboru, musi pokazać zaangażowanie, bieganie, gryzienie trawy, co nie idzie w parze z taktyką. Na tym to polega. Puig zrobił wszystko świetnie i zapracował na minuty w podstawie, a wtedy grałby już spokojniej, bo wiedziałby, że trener mu ufa, tak to działa. Sam jestem trenerem, byłem zawodnikiem na dość fajnym poziomie, więc wiem jak to wygląda od strony psychologicznej. Wina leży wyłącznie po stronie Koemana, który od początku się uwzial na Puiga. To nie pierwszy zawodnik, który ma problem z Koemanem, a raczej Koeman z nim.

11

@FutbolToMagia Puig najlepszy swój mecz rozegrał za Setiena. I nie był to nawet wygrany mecz . Parunastu trenerów się ja niego uwzieło? Gdy Puig grał w kategoriach młodzieżowych to jakoś powołań nie dostawał, zobacz ile ma Iniesta czy Xavi a nawet Eric Garcia powołań do kadr u16, U17 , u19 . Puig ma ich równe 0 !!!!!!! To nie jest żaden wielki talent. Żeby się rozwinąć musi wyjść ze strefy komfortu i pokazać się na wypożyczeniu. Inaczej szybko skończy w jakimś średniaku La Liga2....I to co najwyżej.

konto usunięte

1

Jezu to jest drugi mecz tego trenera na ławce trenerskiej U21. Facet nie ma jeszcze wgl wyrobionej kadry, o czym świadczy np całkowite pominięcie Minguezy w pierwszym meczu i danie mu całego spotkania wczoraj. W U21 grają chłopy po 23 lata, co regularnie grają w klubach. Co do osoby Koemana to ja dalej mam co do niego spore wątpliwości jako trenera, ale Larsson i Schreuder to ludzie, którzy w pełni zasługują na zaufanie

0

@PatrykBarca ten chłopak wygrał młodzieżowa ligę mistrzów z Barceloną B, mając rozegranych 10/10 meczów, razem 900 minut, zdobył 3 gole i 3 asysty. Zawsze jak wchodzi, robi różnicę. Więc nie używaj argumentów, że jak ktoś go nie powołuje, to znaczy że chłopak nie ma talentu. Ma przeogromny talent, największy w ostatnich latach. Po prostu ma pecha do trenerów, którzy nie stawiają na młodych. A jak się nie gra prawie w klubie, to się zazwyczaj nie gra w reprezentacji.

0

@Avatarr w 100% się zgadzam z Twoją wypowiedzią. Myślę tak samo.

7

@FutbolToMagia Jak trener kadry u19 może nie stawiać na młodych? Wytłumacz mi to ? To samo u18 czy u16. Zobacz gdzie jest reszta chłopaków którzy wygrali tą młodzieżowa ligę......

Po za tym Pedri będąc jeszcze młodszym ka najwięcej minut w zespole . To jest zaprzeczenie wszystkim teofriom że trener nie stawia na młodzież. Nie stawia na Puiga bo widocznie nie widzi w nim tego co ma Pedri, Araujo czy ostatnio Moriba.
Do tego wszystkiego gdy gra w pierwszym składzie w PK np to wypadł bardzo blado. Nie ma co wspominać że rok temu zagrał fajnie jeżeli minął rok A postępu nie ma.

0

@PatrykBarca Pedri też nie grał w pierwszych meczach, bo grał Coutinho. Nie trzeba grać w młodzieżowej reprezentacji, aby grać w seniorskiej. Lewandowski, który jest najlepszym piłkarzem na świecie miał 1 występ w U20, 3 w u21 i nie strzelił żadnego gola. Także to żadne argumenty z Twojej strony. Araujo i Moriba też grzali ławę jak wszyscy byli zdrowi, więc w nich też nic nie widział Koeman. Puig w PK wypadł bardzo dobrze, był najlepszy z całej drużyny.

1

@FutbolToMagia "A jak się nie gra prawie w klubie, to się zazwyczaj nie gra w reprezentacji."
Ale nie jest to regułą, jakby miał talent to by grał nawet w pierwszej reprezentacji.

0

@tom9001 jest to regułą. Lewandowski rozumiem, że nie miał talentu, skoro w młodzieżówkach grał dopiero w U20 (1 mecz) i u21(3 mecze)?

0

@FutbolToMagia "jest to regułą. Lewandowski rozumiem, że nie miał talentu, skoro w młodzieżówkach grał dopiero w U20 (1 mecz) i u21(3 mecze)?"
A kim był młody Lewandowski, odchodził z Lecha jako największa gwiazda ekstraklasy a Borussi czekała na niego ławka bo był za słaby

0

@tom9001 no właśnie, to teraz pomyśl nad tym co napisałeś. To tylko oznacza, że piłkarz nie musi być powoływany w młodzieżowych reprezentacjach, nawet jak gra w klubie i gra dobrze, a co dopiero jak grzeje ławę. Do tego nie mając doświadczenia w młodzieżowej reprezentacji może zostać najlepszym piłkarzem na świecie. Po prostu Lewy ma talent, ale wielu się na nim nie poznało. Tak samo jest z Puigiem. Btw Lewy nie był za słaby na Borrusię. Dostawał ogony tak jak Puig i bardzo dobrze się prezentował, tak jak Puig. Tylko Klopp w końcu dał mu szansę, a Koeman nie.

3

@FutbolToMagia Lewandowski zadebiutował w dorosłej reprezentacji w wieku 20 lat

3

@FutbolToMagia Lewandowski w wieku juniorskim był jednym z wielu. Nie złapał się do Legii i tak dalej. Nie ma znaczenia czy jestem dobrym juniorem jeżeli potem jesteś dobrym seniorem tu zgoda. Ale Lewandowski w wieku Puiga przechodził już do BVB , będąc najlepszym strzelcem ligi , grając w reprezentacji . Puig natomiast już w wieku juniorskim nie jest! A chłop ma doświadczenie tylko z 3 ligi hiszpańskiej! Jaki to talent który ma 22 lata, występów na poziomie seniorskim tyle co kto naplakal. Nie grał w junirskich kadrach reprezentacji. Oraz nie jest w orbicie zainteresowań nikogo aby grać.....

0

@Mechanik no ale w u16,17,18,19 grał? Nie.

0

@PatrykBarca Puig nadal jest młody i nie gra w Borrusii tylko w Barcelonie! Zawsze jak gra pokazuje się ze świetnej strony, to nie jego wina, że trener jest uprzedzony. Jest w orbicie zainteresowań wielu klubów takich jak Arsenal, Porto, Milan, PSV, itp.

5

@FutbolToMagia Pokazuje się tak, że następny sezon to wypożyczenie lub sprzedaż bo inaczej sobie nie pogra. Lub będzie siedział na ławie do rotacji i wiemy, że Koeman zostaje wiec twojego zbawcy Xaviego nie będzie w następnym sezonie.

2

@FutbolToMagia podaj mi nazwiska „uznanych” w świecie futbolu, którzy go do Iniesty porównują?

14

@FutbolToMagia Chłop jedyne doswidcznie ma z 3 ligi. Uprzedzeni do niego są wszyscy trenerzy. 3 ostatnich w Barcleonie , oraz z 5 w reprezentacjach młodzieżowych. Do tego Ci uprzedzeni trenerzy dają szansę 17, 18 latkom A nie mogą dac Puigowi bo nie stawiają na młodzież. A że świetnej strony pokazał się w jednym meczu z Atletico który miał miejsce ROK TEMU .

0

@Avatarr pod jakim względem masz wątpliwości do Koemana? I na jakiej podstawie oceniasz ze Larsson i Schreuder spisują się dobrze?

6

@PatrykBarca Puig zaraz ma 22 lata a na boisku zachowuje się jak junior, piła do nogi i do przodu. Zestawiając go z Pedrim to nawet nie ma co porównywać.

2

@FutbolToMagia Miał zostać powołany do kadry Mazowsza ale zrezygnowali z powodu mikrej postury.

4

@FutbolToMagia proszę cię ,koeman wie ale woli grać słabszymi żeby przegrywać tak ? I żeby wylecieć z pracy tak?

0

@lukasz9197 poszukaj i zgoogluj, szybko znajdziesz . Ja mam nadzieję, że Xavi będzie od przyszłego sezonu trenerem.

0

@PatrykBarca Puig pokazuje się w każdym meczu świetnie, często jako najlepszy nasz pomocnik. A Puyol zagrał w u21 4 mecze, Puig 3. Puyol zadebiutował w dorosłej kadrze mając 22 lata i 7 miesięcy, a Puig ten wiek uzyska za rok. Żaden rozsądny trener nie będzie wprowadzał do kadry niegrajacego w klubie zawodnika.

0

@Mechanik no widzisz, Puig też ma mikro posturę. Ta sama historia, ten sam poziom talentu.

0

@Mroziu tak, uzyskał przez to najgorszy start od 50 lat.

9

@Coutinho007 zostaw typa jedno już go wyjaśnia ,że Semedo uważa za Top gracza :D

0

@FutbolToMagia tylko ze Lewandowski miał wtedy 14 lat a Puig ma już 21 a dalej wygląda jak by miał 16 lat.

0

@Mechanik a Xavi lub Iniesta kiedykolwiek wyglądali jak Lewandowski?

2

@FutbolToMagia masz tutaj analizę meczu z Atlético Madryt z tamtego sezonu https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9543004#comment-9543004 i zobacz jak Partey radził sobie z Puigiem.

3

@FutbolToMagia Ale grał też w reprezentacji u18 której Puig nie powachał. Zawsze się znajdzie jakiś piłkarz który późno zaczyna karierę. Ale w wieku 22 lat to Puyol grał już w pierwszej Barcelonie i dostał powołanie za "gre" w La lidze. A nie siedzenie na ławce w u21 czy Barcelonie. On miał już paredziesiat występów w pierwszej Barcelonie! To samo Xavi który niby późno wystrzelił. Ale w wieku 22 lat nazbierał 100! Występów w pierwszym zespole. A Puig swoich 100 występów się nie doczeka bo jest po prostu za słaby. A nawet gdyby jakimś cudem doczekał będąc rezerwowym to na kadre nie ma szans.

0

@Mechanik hahahha, zabawny jesteś. Jak się nie ma argumentów, to się szuka meczu z zeszłego sezonu.

9

@FutbolToMagia podobno to był jego najlepszy mecz w Barcelonie

0

@PatrykBarca no właśnie, bo Puyol miał dobrego trenera, a nie Koemana. I zadebiutował w 22 lata i 7 miesięcy w kadrze a to jeden z najlepszych obrońców w historii. Więc Twoje argumenty po prostu nie mają siły merytorycznej. Puig jest naszym najlepszym pomocnikiem, tylko problem w tym, że Koeman się obraził.

0

@Mechanik jego każdy mecz jest bardzo dobry. Wystarczy oglądać.

5

3

@FutbolToMagia dlatego powołali grosickiego

5

@FutbolToMagia Ja zdecydowanie wolę Pedriego. I nie jest tak że ktoś się na kogoś uwzial. Chyba że Puig jest tak irytujący że wszyscy trenerzy się na niego uwzieło, czyli gdzieś z 9. Ostatnio w PK zagrał słabo. Wejścia miał przeplatane. Nie dał na razie nic co powinno skłonić do szans.

0

@Mechanik możesz przytaczać sobie co chcesz. Ja oglądam mecze i widzę, że młodzi grają, przez kontuzje bardziej doświadczonych, ale Koeman na nich nie liczy.

0

@socha zdarza się, o czym pisałem wcześniej

1

@FutbolToMagia tak nie liczy ale jak by grał Puig to wtedy liczy na młodych daje im szanse itp.

0

@PatrykBarca a ja wolę Pedriego i Puiga razem. Nie wiem skąd bierzesz te liczby ale chyba z kosmosu. Wygrał młodzieżowa ligę mistrzów grając 10/10 meczów 900 minut i strzelając 3 gole i zdobywając 3 asysty. U Setiena grał więcej w 15 dni niż u Koemana w 7 miesięcy. W PK zagrał najlepiej z drużyny a wejścia owszem przeplatał ale bardzo dobre z wyśmienitymi.

0

@Mechanik stawianie na młodych, to dawanie im pierwszego składu wtedy, kiedy starzy są zdrowi. Tu nie chodzi o Puiga, a o wszystkich oprócz Fatiego.

5

@FutbolToMagia Nie graliśmy o nic bo mistrzostwo było stracone to grał. W CL już murawy nie powachał. To sytuacja jak z Todibo który przy pewnym mistrzostwie pogral sobie w ostatnich kolejkach.....

0

@PatrykBarca po prostu Setien dostrzegł talent Puiga

3

@FutbolToMagia przecież ci napisał ze stawiał na niego dopiero gdy nie graliśmy o mistrzostwo. To jeśli dla ciebie znaczy stawianie na młodych to nie wiem jak ty na nich stawiasz.

11

@FutbolToMagia Dostrzegł po czym jednak z niego zrezygnował:)
Po prostu to skończ pierdzielic farmazony i spójrz prawdziwa oczy. Puig jest słaby.

10

@FutbolToMagia no jeden z najgorszych trenerów (Setien) jaki był u nas przez ostatnie 20 lat dostrzegł talent Puiga. I to co Koeman w pol sezonu ogarnął z tej drużyny to właśnie jest spuścizna Valverde i Setiena, a holender poukładał to jak mógł i wyglada to jak wyglada. Powiedzmy sobie jasno nie ma miejsca w pomocy dla Puiga, napewno nie wejdzie za Pedriego ani za De Jonga, tym bardziej za Busiego. Xavi nie będzie w następnym sezonie na ławce, Puig jak chce grać to wypożyczenie bo za tok już będzie mial 23 lata i nadal będzie traktowany jak junior i będę wchodził na 10-15 min, wyglądem może przypomina 17 latka ale niestety troszke starszy jest i pociąg już powoli odjeżdża. Każdy w świecie piłki mówi, że Koeman zrobił robotę w Barcelonie plus szatnia stoi za nim murem, wiec nawet nie mamy o czym dyskutować. Jedyny kto powiedział ze Puig dobrze się zapowiada to Gattuso 2 LATA TEMU, rozumiesz 2 LATA TEMU i większej ilości „ekspertów” ze świata piłki nie mogę znaleźć, którzy rozpływają się nad talentem Puiga jak ty. Żyjesz w swoim świecie i taki jest fakt, nie przeszkadza mi to ale nie dziel swojej opinii ze światem i nie wmawiaj ludziom czegoś co nie ma. A jeszcze miałem się Ciebie zapytac czemu Semedo twoim zdaniem top obrońców na swojej pozycji nie ma w kadrze narodowej? Trener go nie lubi czy co?

0

@Mechanik stawianie na młodych to dawanie im czasu od początku meczu, aby mogli zdobyć zaufanie i się rozwijać

1

@PatrykBarca przykro mi ale nie masz racji. Puig jest świetny.

1

@lukasz9197 problem w tym, że teraz mamy słabego trenera. A on sam doprowadził do bałaganu, który teraz sprząta. Akurat to Ty wmawiasz coś co nie jest prawdą. Puig po prostu jest naszym największym talentem w linii pomocy, tylko ma konflikt z Koemanem, tak jak miał Joaquin. Koeman to konfliktowy trener.

2

@normasubiektywna Manu Garcia 23 latek z 2 ligii, Beltran z Celty, który nie jest nawet jej podstawowym pomocnikiem i Villar pomocnik Romy. Znam ich ale gdzie im do De Jonga, Pedriego i Busiego. To jest conajmniej klasa/dwie różnicy a jednak nawet z tamtymi Puig nie potrafi wygrać rywalizacji o miejsce w składzie więc czyja to wina bo chyba nie Koemana.

12

@FutbolToMagia nie no to co ty piszesz to jest abstrakcja. Koeman dostał zespół który przegrał ligę, przegrał puchar króla, przegrał 2-8 ligę mistrzów, brak zarządu pol sezonu i średnia wieku wyjściowej 11 była 29 lat z emerytami i gośćmi co zarabiają krocie plus maja ego gwiazd, którym biegać się nie chce. A ty mówisz ze to wina Koemana jak wyglądał zespół na początku sezonu no jaja po prostu. Jedyny Koeman miał jaja właśnie żeby do takiego bagna wejść bo Xavi zasłonił się śmiesznym kontraktem z Kataru bo mogło ewentualne niepowodzenie w Barcelonie skreślić jego karierę i tyle.

1

@FutbolToMagia Koeman nie odpowiada za Hiszpanie U21. To nie jest wina Koemana, że Puig nie gra i nie dostaje nawet minuty w drużynie gdzie pomocnicy są o dwie klasy gorsi niż w Barcelonie.

1

@FutbolToMagia powiesz mi co jest z tym semedo top prawych obrońców, że powołania nawet nie dostał do kadry?

0

@Avatarr Luis De La Fuente siedzi w U21 już x czasu.

0

@MarioVeB! Racja ;)

4

@FutbolToMagia Koeman pokazał, że ma jaja żeby stawiać na młodych przykład 2 mecz z Sevilla w pucharze króla jak wpuścił Moribe, to jest budowanie zaufania

0

@lukasz9197 Koeman dostał lepszą kadrę niż mieli poprzednicy. Kupiono Pedriego, Desta, wyrzucono Rakitica, Vidala, ma pełno utalentowanej młodzieży. To tylko jego zasługa, że przegrał 4 puchary, a 2 kolejne to nadal niewiadoma. Koeman dobrał złą taktykę, zajechał zawodników, co miało wpływ na plagę kontuzji i dokonywał złych decyzji personalnych. Teraz dopiero w drugiej części sezonu drużyna zwyżkuje. Jak wygra ligę i puchar, niech zostaje. Ale jak nie to czekam na Xaviego.

7

@lukasz9197 No też się zastanawiałem czemu to znowu przeciętniak Cedric dostał powołanie a nie Crack Semedo, wina Nune Espirito Santo w tym wypadku chyba :D

0

@Coutinho007 to wyłącznie wina Koemana, który blokuje rozwój największego talentu La masii. Wstyd dla Koemana, że gracz pierwszego zespołu nie gra w kadrze swojego rocznika. Wyjątkowo zaniedbał młodzież.

0

@lukasz9197 zapytaj selekcjonera kadry, nie ja powołuje. Semedo ma lepsze noty niż Trent Arnold. W ostatnich dwóch miesiącach ma spadek formy co prawda ale nadal prezentuje wysoki poziom. Zazwyczaj powołuje się tych z najlepszych klubów, a do takich Wolves nie należy.

0

@MarioVeB! Na razie to ja wyjaśniłem Ciebie i Twojego kolegę na C

0

@Mechanik nie, Koeman blokuje rozwój młodych jak na razie. Stawianie do dawanie pierwszego placu w lidze a nie tak jak Moribie 130 minut w 7 miesięcy.

8

@FutbolToMagia hahahahahaha mistrzostwo, jesteś moim mistrzem Trent srednia ocena (12 miesięcy) SofaScore 7.16 Semedo 6.87, czemu kłamiesz ze ma lepsze noty od Trenta?

4

@lukasz9197 i jeszcze Trend nie rozgrywa jakiegoś sezonu życia, a i tak ma lepszą średnią niż Semedo

8

@FutbolToMagia To ty chyba nie znasz talentów La Masii skoro według ciebie Puig jest największy, większy talent to Moriba, większy talent to Nico Gonzalez, Większy talent to Gavi a w 1 drużynie nawet nie tyle z La Masii ale większy talent to Pedri. Co do Semedo to też wina Koemana, że nie został powołany tylko gra za niego w repce ten przeciętniak i syn Santosa Cedric?

7

@Coutinho007 chłop żyje w swoim świecie gdzie Puig to top pomocników a Semedo top 2 prawych obrońców w historii Barcy (to są jego słowa), wiec co tu oczekiwać.

0

@lukasz9197 https://www.whoscored.com/Players/318871/Show/Trent-Alexander-Arnold

https://www.whoscored.com/Players/296363/Show/N%C3%A9lson-Semedo

Także skłamałeś. Ewidentnie widać, że Semedo ma wyższa note od Trenta, a Semedo rozgrywa jeden z najgorszych swoich sezonów w karierze.

0

@Coutinho007 Puig jest największym talentem la masii. Zapytaj trenera reprezentacji Portugalii albo Wolves. Może coś wiedzą. Ja wiem tylko tyle, że Semedo to top światowy na PO.

0

a Trent rozgrywa zajebisty sezon co?

1

top prawych co ściąga go trener w Wolves co mecz bo gość gra piach np mecz z Aston Villa itp. Bayern Barcelona 8-2 polecam zerknąć jak Davies go robił jak dziecko. ps statystyki Semedo w tym sezonie 0 bramek 1 asysta :) od sezonu 17/18 zaliczył 2 bramki 3 asysty, patrząc na rozgrywki ligowe La Liga i w PL, wiec top zawodników na swojej pozycji.

0

0

@Mechanik nie wiem co wysyłasz, nie interesuje mnie to, oglądam w tej chwili wywiad z Korwinem Mikke

4

@FutbolToMagia mistrz XD

6

Dajcie spokój gość żyje w swoim świecie i niczym go nie przekonacie, szkoda czasu. Do tego kłamie.

4

@FutbolToMagia
Buahahaha o czym ty gadasz? Nikogo tu nigdy nie wyjasniłeś. To Ciebie ludzie tu argumentami niszcza.
Do tego łżesz kolejny raz

0

@lukasz9197 zaliczył 11 asyst i grał na bardzo wysokim poziomie. W ostatnim sezonie w Barcelonie miał lepsze noty niż Dest teraz, i również w tym sezonie ma lepsze, a Desta porównuje się do Alvesa. Semedo gra w Wolves, a Dest w Barcelonie. To tylko świadczy na korzyść Portugalczyka, bo przecież łatwiej mieć lepsze noty w lepszej drużynie.

0

@Gall a Ty w jakim świecie żyjesz, w innym niż swoim? Ciekawe.

0

@MarioVeB! Zniszczyłem Cię argumentami, zgadzam się

3

@lukasz9197 Puig to chyba będzie traktowany jak junior do 30 roku życia :D niestety ale gość z którym toczycie dyskusje pod połową postów toczy ją z innymi użytkownikami... najprosciej chyba odpuścić, bo to nic zmieni. ;)

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! Przez przypadek oznaczyłeś mnie, zamiast siebie :) wybaczam

1

@lukasz9197 Aż ręce opadają :D

0

@SamuraJack nie brałem nic od Ciebie, ale dziękuję za troskę. Jak będziesz chciał zrozumieć, daj znać, wytłumaczę.

7

@FutbolToMagia Poza tym kogo ty tu wyjaśniłeś? Jedyna osoba jaką wyjaśniasz obecnie jesteś ty sam.

0

@Coutinho007 chociażby Ciebie wyjaśniłem :)

Komentarz usunięty

0

@Mechanik Ty niestety nie

7

@FutbolToMagia strasznie ciężko się z tobą rozmawia bo ty nic nie rozumiesz co ludzie ci piszą. Musisz w końcu zrozumieć, że Puig nie jest taki dobry jak ci się wydaje. Piszesz, że wygrał MLM z Barcelona B - kłamstwo, Barca B nie gra w MLM, gra tam zespół do lat 19. Piszesz, że Puig to największy talent La Masii - kłamstwo, jest duzo więcej zawodników, którzy są lepsi i mają większy potencjał od Riquiego. Twierdzisz, że każdego wyjaśniasz a tego nie robisz, dalej żyjesz w swoim urojonym świecie, gdzie tylko ty masz racje.

0

@SamuraJack problem w tym, że to Ty nie rozumiesz co się do Ciebie mówi. Możesz czepiać się słówek, ale wiadomo o co chodzi. To, że Puig to nasz największy talent to prawda, nie ma większych obecnie w pierwszej drużynie jeżeli chodzi o wychowanków młodego pokolenia. A Ty żyjesz nie w swoim świecie? A w czyim?

0

@FutbolToMagia dzięki ale nie musisz mi pochlebiać

3

@FutbolToMagia Gavi, Ilaix Moriba, Nico Gonzalez, Jandro Orellana - wymieniać dalej? Ja żyje w prawdziwym świecie, nie w swoim urojonym. Nie czepiam się słówek, ale skoro uważasz, że Puig to największy talent z La Masii to powinieneś wiedzieć, która drużyna wygrała MLM, to są podstawy i można to łatwo sprawdzić w Internecie.

0

@SamuraJack wymieniłeś słabszych. Mniejsza z tym, ważne że wygrał młodzieżowa ligę mistrzów i był kluczowym zawodnikiem. To nie przypadek.

6

@FutbolToMagia XDDDDDDDD. To może jedynie podsumować twoje komentarze. Piszesz straszne głupoty, ludzie to widzą i nie chcą z tobą dyskutować bo to bez sensu i wtedy twierdzisz, ze zniszczyłeś ich argumentami i zostali wyjaśnieni.

Może niech @ViscaBarca123 się wypowie odnośnie talentów, on wie więcej niż my.

0

@FutbolToMagia a gdzie są inni zawodnicy którzy również wygrali z nim ta młodzieżową ligę mistrzów?

0

@SamuraJack aktualnie to ten komentarz świadczy tylko o Twoim poziomie wypowiedzi. Przykro się czyta. Ale to Twój wybór. Widzę, że wołasz na pomoc jakieś wsparcie. Czujesz się pewnie mocny w grupie.

0

@Mechanik nie wiem, nie śledzę losu każdego zawodnika. Poszukaj, poradzisz sobie.

1

@FutbolToMagia wołam o pomoc? To się nazywa wezwanie eksperta, który wie o La Masii więcej niż my razem więc nie wiem gdzie ty tu widzisz wołanie o pomoc. Uważam, że mój poziom wypowiedzi jest dobry, tylko ciężko rozmawia się ze ścianą. Powtarzasz cały czas to samo, brniesz w swoje, wciąż kłamiesz.

0

@SamuraJack no to jeżeli potrzebujesz czyjejś pomocy, wyślij mu prywatną wiadomość, a nie żalisz się publicznie. To, że ktoś przyjdzie i coś powie, nie znaczy że zmieni to mój sposób myślenia o jakości talentu Puiga. To co piszesz to poziom dobry dla Ciebie, nie dla mnie, ja preferuję rozmowy merytoryczne, a nie pełne złośliwości, tak jak z Twojej strony.

3

@FutbolToMagia Myśl sobie co chcesz, tylko błagam... Nie wiń Koemana o to, że Puig nie gra w U21 i nie jest w stanie posadzić Manu Garcii ze Sportingu Gijon, którego wartość to 3 mln i gra w 2 lidze.

0

@FutbolToMagia Nikogo i nic nie wyjaśniłeś.

8

@FutbolToMagia nie zaliczył 11 asyst. Co to za bujda.
Oficjalne statystyki ze strony Barcelony https://www.fcbarcelona.com/en/football/first-team/players/16642/nelson-cabral-semedo
Ma 5 asyst w 122 meczach.

1

@FutbolToMagia czego nie rozumiesz? Oznaczyłem go po to zeby przyszedl i sie wypowiedział, bo wie dużo o La Masii, ciężkie do zrozumienia prawda?

Myślę, że ty wiesz że piszesz straszne głupoty, ale nie możesz przyznać się do błędu i brniesz dalej w to.

Ty piszesz o merytoryce zaliczając faul w polu karnym jako asystę, proszę cię, sam się przyznałeś że jesteś jak ściana - nic nie zmieni twojego poglądu tzw. "nie i ch*j", więc życzę ci powodzenia w życiu z takimi wartościami ;)

Pamiętam ze pod którąś z dyskusji napisałes ze Puig w meczu z Cornellą był najlepszy na boisku, to dlaczego zarówno od użytkowników strony jak i redakcji dostał ocene 4? Najlepszy i 4 - jak to możliwe?

2

@FutbolToMagia Skoro klub piłkarski w którym grał nie zalicza mu asyst to kto ma zaliczac ty???
a kim ty jesteś przy Barcelonie? ...powiem Ci NIKIM.

Parafrazując Barcelona Cie wyjaśniła

0

@Coutinho007 tak, to wina Koemana, bo nie daje Puiigowi grać , mimo że zasłużył na grę

0

@Murazor Ma 11 asyst, zerknij na transfermarkt

0

@FutbolToMagia Kto ma 11 Asyst? Semedo? Semedo nie ma 11 asyst w Barcelonie. Nie sugeruj się TM, który wlicza karne na kimś jako asysty.

0

@SamuraJack ale ja nie rozmawiam z nim tylko z Tobą. Widac, że szukasz poklasku. Nie zrobiłem błędu więc nie mam do czego się przyznawać. Tak wywalczenie karnego to asysta w najlepszym wydaniu, bo strzelec ma bardzo łatwe zadanie. Ani Ty, ani inny użytkownik la rambli nie jest dla mnie autorytetem, nie wiem czy to rozumiesz. Dla mnie był najlepszy, bo ja nie oceniam po sympatii, tylko merytorycznie. Tak samo jak Dest, który został okrzyknietym winowajcą w meczu z PSG, bo Mbappe strzelił hattricka, dla mnie był najlepszy w pierwszej połowie z drużyny Barcelony. Schował francuza do kieszeni, a on musiał szukać innych pozycji, aby nie rywalizować z Destem. Ale większość "ekspertów" obwinia Desta, bo nominalnie Mbappe zgodnie z taktyką był ustawiony po jego stronie, ale nie miało to odzwierciedlenia w meczu.

0

@Coutinho007 tak, Semedo ma 11 asyst, wywalczył sporo karnych

Komentarz usunięty

0

@FutbolToMagia a to dziwne bo ostatnio porównywali i ma takie statystki jak boski Johan

5

@FutbolToMagia a co ty masz za problem do jego avataru? To ze jest w młodym wieku to już przewidziałeś czy o co chodzi?

5

@FutbolToMagia dawno tak irytującego typa nie było na tej stronie jak ty.

5

@FutbolToMagia wywalczenie karnego to nie asysta - co jak się nie trafi karnego, albo np. Messi wywalczy i strzeli to ma gola i asystę? Z tym transfermarktem to zachowujesz się jak niektórzy ludzie po wpisaniu w google "czy szczepionki powodują autyzm" i wyskoczy im 40 wyników, że nie i 1 że tak. Mam nadzieje, że zrozumiesz to porównanie, choć czuje, że może być ciężko. Transfermarkt jest JEDYNĄ stroną, która zalicza karne jako asysty i ty cały czas się nią posługujesz. Widzę, że masz duży problem z tym, że przywołałem eksperta La Masii bo wiesz, że przyzna mi racje - a czemu? Bo piszesz kocopoły.

"Dla mnie był najlepszy, bo ja nie oceniam po sympatii, tylko merytorycznie." Zdecydowanie nie po sympatii dla NAJWIĘKSZEGO TALENTU LA MASII. W ogóle, ani troszeczkę sympatii, sama merytoryka. Naprawdę, nie kłamie.

Ty nie jesteś niczyjim autorytetem, jak ludzie widzą twój nick to już wiedzą czego mogą się spodziewać. Można powiedzieć, że powolutku robisz się sławny, tylko czy to ta dobra sława? ;)

0

@lukasz9197 a co Cię obchodzi co ja mam do jego avataru? Po co się udzielasz w takim razie, skoro Cię irytuję? Żegnam.

2

@SamuraJack no jego teksty typu Semedo top 2 w historii barcy prawych obrońców czy Puig taki talent jak Iniesta, już są sławne ;)

0

@SamuraJack wywalczenie karnego to asysta. Dajesz możliwość strzelenia gola w prosty sposób. Ten kto wywalczy, a nie strzela, powinien mieć zaliczoną asystę.

Puig się obronił grą, więc to nie jest kwestia sympatii, tylko faktów przemawiających za jego talentem.
Tak się składa, że jestem autorytetem, bo szkolę dzieci i młodzież i mam w tym dobre efekty. Nie interesuje mnie to, że Ty tego nie rozumiesz. Zapisz się do mnie na treningi, to zdobędziesz trochę wiedzy i umiejętności.

Ja nie szukam poklasku tak jak Ty. Nie mówię czegoś, aby się przypodobać, ale mówię na podstawie fachowej wiedzy i faktów. Nikogo przy tym nie obrażam. Nie interesuje mnie to, że ktoś bez kultury ma o mnie złe zdanie, bo dla mnie liczy się zdanie dobrych ludzi, a nie tych nieżyczliwych.

0

@lukasz9197 oh, a jednak nie wytrzymałeś i znowu coś napisałeś, jak zwykle nic nie wnoszącego do tematu

2

@lukasz9197
Z tego typa tylko sie śmiać D

4

@FutbolToMagia A co ma wspólnego szkolenie młodzieży z byciem autorytetem? Uczysz ich, że wywalczenie karnego to asysta? Karny to nie zawsze gol - szkolisz młodzież powinieneś o tym wiedzieć.

"Ja nie szukam poklasku tak jak Ty." Wskaż mi miejsce, w którym szukam poklasku.
"Nie mówię czegoś, aby się przypodobać, ale mówię na podstawie fachowej wiedzy i faktów." Ja również.
"Nie interesuje mnie to, że ktoś bez kultury ma o mnie złe zdanie, bo dla mnie liczy się zdanie dobrych ludzi, a nie tych nieżyczliwych." Oj uwierz mi, że mam dużo kultury, ale nie dla osób, które na to nie zasługują.

"Puig się obronił grą, więc to nie jest kwestia sympatii, tylko faktów przemawiających za jego talentem." Nawet na sofascore miał jedną z najniższych ocen w zespole, a czy nie do tej strony i whoscored (na której Riqui też ma mierne oceny) odwoływałeś się w dyskusjach o potężnym Semedo?

1

@SamuraJack jak młody wywalczy karnego, to mówię mu, że wykonał wspaniałą pracę, chwalę go za osiągnięcie, ucząc przy tym, aby karnych nie wymuszał. Podkreślam wagę jego akcji, że to dzięki niemu padł gol.

Proszę Cię, nie ucz mnie jak mam uczyć, bo nie masz do tego kompetencji. Jak chcesz to pytaj, wyjaśnię Ci pewne sprawy, ale jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to oszczędź sobie.

Na whoscored Riqui Puig ma lepszą średnią w roku w którym najwięcej grał, niż wielu innych graczy, także masz jakieś dziwne informacje.

Ani kultury ani merytoryki z Twojej strony.

Komentarz usunięty

3

@FutbolToMagia ale manipulujesz XDDD Riqui Puig ma średnią ocen w TYM SEZONIE 6.31, nawet niezle co nie? Tak nie za wysoko. Tak samo jak odwołałeś się prędzej do tego, że Puig z Barceloną B (XDDD) wygrał Młodzieżową Ligę Mistrzów i był tam kluczowy. Sprawdziłem, to było 3 lata temu. Fajnie, w kadrze mieliśmy wtedy nawet Andre Gomesa, fajne czasy się przypominają.

P.S Wciąż czekam na wskazanie mi miejsca, w którym szukam poklasku.

1

@SamuraJack Puig w sezonie, w którym dostał kilkaset minut miał średnia 6.81, co dla wielu naszych piłkarzy jest nie do osiągnięcia. A teraz jak gra po 5 minut, to często dostaje noty wyjściowe, więc trudno spodziewać się aby dostawał 8-10. Totalnie nieprzygotowany jesteś do merytorycznej dyskusji. Na siłę szukasz argumentów aby zdyskredytować piłkarza, zamiast spojrzeć na okoliczności.

1

@MarioVeB! Nie masz pojęcia o piłce niestety, więc trudno z Tobą rozmawiać. Jak będziesz chciał coś wiedzieć, daj znać, wytłumaczę.

10

@FutbolToMagia strona klubowa wie lepiej jakie miał statystyki ich zawodnik. Powtarzam po raz kolejny, że licząc wywalczone karne jako asysty jest no nonsensem, ponieważ poszkodowany, który strzelił gola musiałby mieć zaliczoną bramkę i asystę. Co z wolnymi po których padł gol? Też zaliczmy temu co został sfaulowany?
Na koniec co ty mi wyskakujesz z jakąś stroną internetową skoro liczy ona coś czego nie robi FIFA, UEFA czy wszystkie ligi na świecie. Semedo ma 5 asyst i to są oficjalne statystyki.
Kto ma racje? Jakaś oderwana od rzeczywistości strona czy organizację tworzące te zasady?

0

@Murazor Semedo ma 11 asyst. Asysta jest zaliczana temu co wywalczył, ale nie wykonuje karnego. Jest to wystawienie strzelcowi idealnej okazji do zdobycia gola. Wielka zasługa.

Komentarz usunięty

5

@Murazor to ty nie wiesz, ze @FutbolToMagia pracuje w FIFA? Wybitnej klasy ekspert, każdy jest w błędzie tylko on ma rację. Mamy szczęście żyć w tych czasach co on.

Oczywiście jest to sarkazm - dopisuje to bo on wielu rzeczy nie rozumie i mógłby pomyśleć, ze to prawda.

2

@MarioVeB! Znowu brak kultury i argumentów, klasyka.

0

@SamuraJack nie mierz wszystkich własną miarą. To co piszesz nie jest ani merytoryczne, ani kulturalne, ani śmieszne. Do tego szukasz poklasku oznaczając kolejne osoby. Śmiało, oznacz jeszcze z 10, przyda Ci się trochę lajków przy toksycznych komentarzach.

4

@FutbolToMagia Nie rób z siebie ofiary.

5

@FutbolToMagia UEFA, FIFA i wszyscy inni twierdzą inaczej. Ba, gdybyś zapytał Semedo ile miał asyst w Barcelonie to też na pewno powiedziałby, że 5.
Nie rozumiem czemu zakłamujesz rzeczywistość skoro masz jak byk napisane 5.
Na koniec https://www.laliga.com/en-GB/player/messi
Transfermarkt https://www.transfermarkt.pl/lionel-messi/profil/spieler/28003
Widzisz, że dane trochę się rozmijają i cały piłkarski świat ma głęboko liczenie jakiejś tam strony internetowej?

2

@FutbolToMagia Oznaczyłem go bo to była odpowiedź na jego komentarz wiec tutaj nietrafiony argument. Ten komentarz nie miał być merytoryczny, miał być śmieszny i uważam ze nawet jest. Oczywiście, ze ty powiesz ze nie bo jest skierowany negatywnie do ciebie i twoich "umiejętności eksperckich". W lajki mam wywalone, ktoś da ktoś nie da. I nie - nie szukam poklasku, dalej mi nie wskazałes miejsca w poprzednich komentarzach gdzie to robie.

0

@Murazor przykro mi, lecz nie masz racji. To tak samo jak był artykuł wczoraj na stronie, że Mingueza dostał niezasłużoną czerwoną kartkę. Skoro dostał, to można powiedzieć, że zasłużoną, tak zdecydował przygotowany, profesjonalny sędzia na podstawie przepisów. Ale oświecę Cię. Można mieć inne zdanie i uważać, że jest niezasłużona. Tak samo ja uważam, że asysta za wywalczenie karnego jest zasłużona. Jak już spytasz Semedo, daj znać, bo jestem ciekaw co powie.

Komentarz usunięty

4

@FutbolToMagia co? Równie dobrze możesz uważać, że napastnik w polu karnym może strzelić gola ręką.
" To tak samo jak był artykuł wczoraj na stronie, że Mingueza dostał niezasłużoną czerwoną kartkę. Skoro dostał, to można powiedzieć, że zasłużoną, tak zdecydował przygotowany, profesjonalny sędzia na podstawie przepisów." to dotyczy interpretacji przepisów przez sędziego. Jeśli dostał niesłusznie to znaczy, że sędzia popełnił błąd, a nie że przepisy na to pozwalały.
"Można mieć inne zdanie i uważać, że jest niezasłużona" tak i opierasz się wówczas na interpretacji zasad.
"Tak samo ja uważam, że asysta za wywalczenie karnego jest zasłużona"- możesz, ale świadczy to o tym, że nie znasz podstawowych zasad piłki nożnej.
Mam wrażenie, że trollujesz. Wszystkie oficjalne strony podają 5 asyst, a ty twierdzisz inaczej.
Ostatnio nawet się ogarnąłeś, ale widzę powrót do zaprzeczania faktom.

6

@FutbolToMagia to ja u ciebie nie chciał bym się uczyć grać jeśli ty karne zaliczasz jako asystę

1

@Murazor albo świadczy to o tym, że nie czujesz piłki

7

@Mechanik ale zabawne już jest czytanie tego, on wie lepiej niż Fifa Uefa i La liga dla niego semedo miał 11 asyst i zostawmy go w spokoju niech żyje w swojej fikcji.

1

@Mechanik niezły argument do podjęcia decyzji o trenowaniu. Szkoda takiego talentu jak Ty.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

9

@FutbolToMagia po prostu nie wymyślam własnych zasad.

5

@FutbolToMagia
Nie kompromituj sie więcej

2

@MarioVeB! Jeżeli ktoś się kompromituje to głównie Ty złośliwymi komentarzami

8

@FutbolToMagia a ty wskażesz mi w końcu to miejsce w którym szukam poklasku?

0

@FutbolToMagia Masz tutaj definicje słowa "Asysta"
Asysta – podanie do zawodnika z tej samej drużyny, po którym zostają zdobyte punkty lub jest zdobyta bramka. Termin asysta występuje w grach zespołowych, między innymi w koszykówce czy w hokeju, zazwyczaj w zdobytych bramkach lub koszach z akcji.
Jak sobie to zinterpretujesz to już twoja sprawa, ale nic, ale to nic zupełnie nie jest napisane, że "Asysta może być zaliczona również jako wywalczenie rzutu karnego".

1

@Coutinho007 Dziękuję za przytoczenie definicji. Miło z Twojej strony.

1

@SamuraJack La rambla jest tym miejscem. Zobacz ile lajków zebrał Twój komentarz nic nie wnoszący do tematu. Koledzy klaszczą.

2

@FutbolToMagia czyli ty tez szukasz poklasku bo jesteś na La Rambli? Czyli nie ma miejsca, w którym szukam poklasku - czyli kłamiesz.

PS. nie odpowiadam za ludzi, którzy dają herby pod komentarzami. ;)

1

@FutbolToMagia Do usług ;)

1

@SamuraJack nie, ja nie szukam poklasku, dlatego mówię prawdę, a nie to co jest wygodne do zebrania lajków. A Twoi koledzy są w każdym Twoim komentarzu, bez względu na to, czy jest złośliwy, obraźliwy, czy normalny. To Ty powinieneś przemyśleć, czy to dobra droga.

0

@FutbolToMagia mówisz TWOJĄ prawdę, bo to co piszesz jest "prawdą" tylko dla ciebie.

Moi koledzy, dobre. Nie znam tych ludzi, żadnego z nich nie proszę o herby, ale ty masz problem z tym że dostaje 1-3 herby pod komentarzami. Ja też nie pisze tego co jest wygodne tylko pisze moje zdanie, a to że podziela je większość osób (a twojego nikt) które to czyta to juz nie moja wina. To ty powinieneś przemyśleć, czy pisanie głupot by zabłysnąć to dobra droga.

2

@SamuraJack problem w tym, że to właśnie Ty piszesz głupoty, często obrażając rozmówcę i właśnie za takie komentarze dostajesz herby, co świadczy źle o Tobie i o tych co Ci je dają. Zwróć uwagę, że ja w swoich komentarzach staram się spokojnie odpowiadać i nie obrażać rozmówców, a jednak herbów nie ma. Hejt jest bardzo popularny i kuszący. Tylko czy czemuś służy?

8

@FutbolToMagia W dyskusjach z innymi użytkownikami jestem spokojny, opanowany i kulturalny, a widzisz jednak z tobą jest inaczej, bo oczekujesz merytorycznej dyskusji, gdzie większość twoich argumentów to "bo ja mam wiedzę" "bo ja mam racje". Uważasz się za eksperta, którym nie jesteś. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem - dwa komentarze ci pisałem czemu oznaczyłem jednego z użytkowników a ty dalej uznałeś że szukam poklasku. Gdy zapytałem cie gdzie szukam poklasku to nie odpowiedziałeś. Mówisz że to ja pisze głupoty ale to ty:
- twierdzisz, że Riqui jest największym talentem La Masii
- twierdzisz, że Gavi, Jandro, Nico, Ilaix nie są od niego większymi talentami
- twierdzisz, że Semedo to topowy PO
- twierdzisz, że bycie sfaulowanym w polu karnym to asysta
- nawet mogę ci przytoczyć, że stwierdziłeś że Barca B wygrała MLM, co wskazuje na to ze nie masz podstawowego pojęcia o La Masii

Piszesz, do kilku użytkowników, że ich wyjaśniłeś, co oczywiście nie jest prawdą. Myślę, że musisz w końcu zaakceptować fakt, że nie zawsze masz rację i że Riqui nie jest tak dobry jak myślisz.

6

@FutbolToMagia No kłamanie też musi być bardzo kuszące skoro wciąż to robisz.

2

@SamuraJack czy to ja Cię zacząłem obrażać, czy Ty mnie? No właśnie więc zadaj sobie pytanie dla kogo rozmowa nasza jest bardziej irytująca. Ja moje komentarze pisałem merytorycznie, a inni prowokacyjnie lub obraźliwie. Ja z wieloma użytkownikami potrafię pisać bez przepychanek, bo oni nie prowokują. Weź z nich przykład. Mam fachowe pojęcie o piłce, więc nie dziwne że myślę inaczej niż Ty, bo niby skąd miałbyś wiedzieć co w piłce jest ważne. La rambla to nie jest dobre źródło.

1