La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 818 Culés

#Tiki-taka

Trincão i Pjanić po zakończeniu wczorajszego meczu wykonywali dodatkowe ćwiczenia na murawie stadionu Realu Sociedad. [Sport]

134

Pjanic to niech lepiej szlifuje język chiński i się pakuje .

7

@Barca1922 Chińczycy chyba wprowadzili regulacje finansowe żeby ukrócić kominy płacowe dla zagranicznych graczy, niestety może być ciężko go tam opchnąć :/

4

Ciekawe po co te ćwiczenia. Mecz wyjazdowy, dodatkowo zakończył się ok 23, pewnie ktoś chciał zamknąć stadion i jechać do domu. Koeman mógł odroczyć karę do powrotu do Barcelony i mógł im kazać robić okrążenia dookoła Camp Nou dzisiaj od 6 rano :-)
Z tego Pjanica kompletnie nic nie będzie. On nawet nie wie, że gra słabo i ma publicznie pretensje, że za mało gra. Jak ktoś zdaje sobie sprawę ze swoich błędów czy niskiej formy to przynajmniej pracuje ciężej żeby się poprawić. Mam nadzieję, że Laporta na wszelkie możliwe sposoby postara się go wypchnąć z klubu.
Z Trincao jest inna sytuacja, jest dużo młodszy i być może wejdzie na wyższy poziom. Barca powinna przyjąć za niego rozsądną ofertę jeśli taka przyjdzie. Najbardziej dziwi mnie że po świetnych meczach z Betisem i Alaves okraszonych golami znowu zaczął grywać tylko w końcówkach meczów z ławki.

2

Już po Pjaniću. Chłop idzie na sprzedaż w najbliższym oknie.

0

@Przemson Co oni zrobili, że musieli mieć kare?

0

@kondrel19Zapomnieli zabrać torby z piłkami i znacznikami po meczu do szatni

0

@kondrel19
Nie mam pojęcia czy to kara ale tak to wygląda. No bo niby po co o tej porze i na cudzym stadionie mieliby jeszcze wykonywać ćwiczenia?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?