La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

103

Też macie tak że dużo bardziej czekacie na kolejny mecz niż w poprzednich paru sezonach? Jakoś przyjemniej się te mecze ogląda, może to dzięki tym młodym zawodnikom i szybszej grze... nie wiem, jakoś ta nasza gra wydaje się bardziej radosna, kreatywna i bliższa temu co pamiętam że było za trio MSN czy wcześniej za Guardioli. Są młodzi zawodnicy, jest jakaś nadzieja, są fajne zagrania. Owszem, nie gramy jeszcze absolutnie rewelacyjnie ale w końcu pierwszy raz od paru lat czuje że jako zespół rozwijamy się, poprawiamy i zmierzamy w jakimś kierunku a nie podtrzymujemy stary marazm.

7

@don'T.R.I.P.e no bo my w końcu kreujemy fajne sytuację bramkowe. Już nie ma tego klepania od Rakiticia, przez Busiego po Semedo, później do Leo, Leo do Alby, Alba do Rakiticia i tak w kółku :D teraz piłka fajnie śmiga, piłkarze wymieniają się pozycjami, jest ruch i jest to atrakcyjny football. Brakuje nam skuteczności co myślę że przyjdzie z czasem :)

4

@Jakchcesz Dokładnie to, chyba właśnie chodzi o ten ruch bez piłki którego nie było.

3

@don'T.R.I.P.e oczywiście. Przyznam że w ostatnich sezonach oglądanie meczu Barcy to był "przykry obowiązek". Teraz zupełnie inaczej się ogląda mecze i w końcu wróciła chęć do oglądania tej drużyny

2

@don'T.R.I.P.e oglądam mecze z większa przyjemnością,a czekam tak jak zwykle;)

1

@don'T.R.I.P.e Nie tak bardzo jak na początku mojej przygody z Barceloną, ale faktycznie bardziej niż w ostatnich trzech sezonach.

1

@don'T.R.I.P.e Od meczu z Sevillą czekam bardziej niż od meczu z Bayernem :)

0

@don'T.R.I.P.e W końcu im się chce, a tego dawno nie było widać u naszych chłopaków

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?