La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

#Tiki-taka

Atlético nie awansowało do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, więc Barcelona nie otrzyma 2 mln euro zmiennych za Luisa Suáreza. [Sport]

57

xD
ciągle nożyk w p;lecy

72

Zrobili to specjalnie by nas wykończyć ekonomicznie ... xD

9

biednemu to zawsze wiatr w oczy...

23

No i będą się mogli skupić na lidze. Liczyłem, że przejdą i będą mieli więcej meczy do zagrania

3

Dlatego Suarez się obraził, bo nie dał zarobić Barcelonie :)

7

Suarez celowo na wyjeździe nie strzela od 6 lat żeby uwalić Barcę

2

No i jak pokazuje życie w lidze mistrzów jest bezproduktywny jak jego były zespół - jedynym wyjątkiem jest Messi, ale to jak zwykle... W tym sezonie widać dobitnie to co pokazują ostatnie lata, że Benzema > Suarez, Modrić > Rakitić, Casemiro > Busquets oraz Navas > TS... To nie przypadek, że paka Realu tyle wygrała. My mamy/mieliśmy dobrych grajków, którzy nie byli w stanie grać pod presją... Spójrzmy na Navasa w rewanżu, a na TS w pierwszym meczu z PSG - niestety nasza paka powinna popracować z psychologiem, bo nasi zawodnicy nie potrafią poza Leo wykrzesać z siebie czegoś ekstra w kluczowych meczach sezonu... A jak dobrze wiemy - sam LM nie wygra... Ale z tak słabymi rywalami w lidze trzymam kciuki za mistrzostwo.

1

@czar007 Tu już raczej za późno na psychologa, uzależnienie od Leo jest jak duże że nie sądzę że da się coś tu zmienić. Trzeba po prostu poczekać aż Messi odejdzie i zacząć wszystko od nowa.

0

@czar007 Dołącz Leo do tego zestawienia. Leo w meczach pod presją gra 75% słabych spotkań, w lidze odwrotnie - 75 dobrych.

0

@kejdzi Leo dawałby 2 razy tyle, gdyby rywale nie wiedzieli, że wystarczy go odciąć, aby Barca była bezzębna... Sądziłem, że spotkam się z nagonką, bo zawsze słowo prawdy o psychice Ter Stegena lub pochwały w kierunku Navasa i byłem rozrywany jak Ter Stegen na Camp Nou w meczu z PSG i poprzednich kluczowych meczach LM... Dembele zjedzony psychicznie... Trincao po prostu założył za duże buty przychodząc do Barcy. Obrony Koeaman ustawić nie potrafi, a stałe fragmenty to eksperymenty większe niż nazwiska 3 ostatnich trenerów Barcy...

0

@puyol_presidend5 niekoniecznie, to nie fifa... Jak ma grać, gdy nie ma z kim. Wystarczy go obstawić 3 zawodnikami i nie da rady pograć. Pozostała część Barcy ma wtedy miejsce, którego nie potrafi wykorzystać i mimo krycia pchają piłkę z nadzieją, że Leo coś wymyśli.

0

Biednemu to zawsze wiatr w oczy xD

2

@czar007 Przyszedłeś tutaj w październiku (nie wnikam skąd i po co) i od wtedy nie napisałeś jednego pozytywnego komentarza. Samo sianie defetyzmu.

Nie wiem jaki masz w tym cel i pewnie napiszesz coś o "realiźmie" itd, ale jakieś tam pozytywne momenty w sezonie też były, w przeciwieństwie do Twoich komentarzy na La Rambli.

Stwierdzenie "Navas>TS" na podstawie jednego dwumeczu pozostawię jako element humorystyczny i nie będę go komentował;)

2

@czar007 Nigdy bym nie zamienił Navasa za Ter Stegena. Marc nie raz bronił takie sytuacje w których Navas zapewne odprowadziłby piłkę wzrokiem.

0

@Przystankers ten mecz był bezpośrednim starciem, ale w przeciągu 6 lat potwierdza się co sezon

0

@Krzyszt8f_xd to przypomnij mi do ilu pucharów miał tym wkład? Bo ligi mistrzow zawala nam pod rząd, a Navas przeciwnie. Ahhh te parady z Girona czy Elche... aż się łezka w oku kręci. Nic pozytywnego od zwolnienia się przez LE się nie dzieje co boli...

0

@czar007 https://www.transfermarkt.com/marc-andre-ter-stegen/erfolge/spieler/74857

Proszę, 13 naliczyłem...

Zresztą gdyby porównywać piłkarzy tylko po trofeach to taki Sami Khedira byłby jakąś legendą futbolu...

Ter Stegen wnosi więcej do gry niż Navas, broni trudniejsze piłki, lepiej rozgrywa, a że ma przed sobą obronę jaką ma... no cóż...

A Ty idź proszę trollować gdzie indziej, bo tak jak napisałem, nic pozytywnego tu jeszcze od Ciebie nie zobaczyłem.

0

@Przystankers jak trener zacznie rywalizować z drużynami z top to pomyślimy o pozytywach. Na razie rozjeżdżają nas już na poziomie przygotowania do meczu. Kibicem trzeba być obiektywnym. Opykalismy 4 do 1 spadkowicza i euforia w drużynie. Niech Leo dozna kontuzji i nie byłoby bramek...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?