La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1356 Culés

89

Juventus przegrywa - w mediach cisza na temat gry Ronaldo. Barcelona przegrywa - Messi się skończył, Messi zawodzi, znika, jest ciężarem dla Barcelony.

2

@CatalanDream Nie wiem jakie media sledzisz, ale ja w ciagu pol godziny widzialem juz z 5 albo 6 artykulow o Juve.

0

@CatalanDream Pokaż te artykuły o Messim z jakichś znaczących serwisów, gazet.

0

@CatalanDream Ten kto oglądał mecz Juve wie że to nie Ronaldo znikł tylko 11 piłkarzy Juventusu ;) .

Natomiast rozumiem o co ci chodzi .
Mimo wszystko weź pod uwagę że Barca ma dość znikome szanse i jeśli Juve przy przegrało 3-0 to włoska prasa by zjechała Juve i Ronaldo równo (tak jak było po meczu z Ajaxem mimo że on robił największą robotę ) a 2-1 to ciągle większe szanse ma Juve na awans niż Porto .Zauważ też że Barca stwarzała sobie przynajmniej jakieś konkretne okazję do strzelenia . Juve było zdesperowane Porto piękny mur i tylko widać było strzały rozpaczy za pola karnego a w środku pola taki tartak że Ronaldo na 40 metrze już sam próbował rozgrywać piłkę ale z marnym rezultatem .

Tak czy siak jestem dziwnie przekonany że grzmot się nabuzuje na rewanż i strzeli minimum te 2 brameczki .

0

@YoNoEntiendoNada Twitter i komentarze ludzi

3

@CatalanDream po prostu oczekiwania co do Messiego są dużo większe. Niektórzy myślą, ze sam przejdzie 10 zawodników i strzeli bramkę

0

@KacperVEB Bzdura, oczekiwania nie były większe . Po prostu na Ronaldo nie ma krytyki bo Juventus awansuje a Barca nie . To jest dwumecz ,Juve jest.ciagle faworytem a Barca szanse na awans ma tylko teoretyczne . Włoskie prasy mocno pojechały z Ronaldo jak odpadli z Ajaxem w dwumeczu pomimo tego że strzelił 2 bramki .

2

@Thomas99PL idź się spuszczać nad juventusem na ich stronkę. Tutaj tego nie potrzebujemy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?