La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1269 Culés

#Tiki-taka

Ronald Koeman nie zaprosił na trening żadnego stopera Barçy B poza Oscarem Minguezą mimo kontuzji Ronalda Araujo. [Mundo Deportivo]

86

Pytanie kogo miał zaprosić jak jedynym stoperem w Barcelonie B jest 25-letni Riera, który przyszedł kilka dni temu, 18-letni Marsa, który jest mega słaby, a Gomes i Mingo są kontuzjowani... Koeman co najwyżej mógł wysłać smsa o treści pomagam i podesłać im Minguezę (ale wiemy że jest potrzebny u nas).

0

@JarekS Jest jeszcze Comas, który całkiem nieźle sobie radzi.

0

@JarekS To w Barcie B gra 25latek? Myślałem, że to drużyna stworzona dla młodych aby się ogrywali.

4

@JarekS no jest jeszcze Arnau Comas który rozgrywa naprawdę niezły sezon i Mika Marmol.

2

@Krzyszt8f_xd teoretycznie tak, ale główny cel to awans do wyższej ligi by nasze młode gwiazdy odgrywały się na zapleczu la ligi a nie w 3 lidze, a samymi 17/20 latkami ciężko w typowo seniorskiej lidze awansować bez doświadczenia

4

@ELBARCAVISCA Comas - zapomniałem o nim ale jest przeciążony graniem, lepiej nie wprowadzać mu chaosu pierwszego zespołu, chłopak potrzebuje odpoczynku. Wg mnie zapraszanie go na trening z pierwszym zespołem mija się z celem.
@Krzyszt8f_xd Riera - tak mamy 25-latka - to transfer awaryjny bo zespół Barcelony B ma olbrzymie problemy z kontuzjami. 3 liga jest bardzo wymagająca fizycznie stąd dużo kontuzji. Z punktu widzenia walki to liga bardzo ciekawa, ale ilość kontuzji wynikająca ze starć z przeciwnikami jest bardzo niepokojąca.
@cat_r37 Comas - odpowiedziałem wyżej
Marnol - wg mnie to boczny obrońca, jest bardzo drobny jak na SO, miał epizody na SO bo zespół w dobie licznych kontuzji tego potrzebował. Wg mnie zapraszanie go na trening z pierwszym zespołem mija sie z celem gdyż w żadnym aspekcie nie rozwiązuje naszych problemów związanych z pozycją SO.

0

@Rajek99 kiedyś wygraliśmy tak Segunda... To było piękne

1

@JarekS no spoko nawet nie wiedziałem bo nie śledzę aż tak bardzo Barcy B. Fajnie jest się doinformować od czasu do czasu. Pozdro

1

@JarekS you made my day, bro :)

1

@Krzyszt8f_xd co roku w Barcelonie B jest 4/5 graczy w wieku np. 23-26 lat, inaczej to np wygląda w rezerwach Bayernu gdzie może być maks 3 takich piłkarzy

« Powrót do wszystkich komentarzy