La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1252 Culés

#Tiki-taka

Riqui Puig: Ronald Koeman wyznaczył pierwszą czwórkę strzelających, a ja poprosiłem, żebym był piąty. [@gerardromero]

81

Widać, że chciał strollować Koemana

9

Griezmann nie lubi tego.

99

On tez wiedział że Griezmann nie strzeli, i sam chciał zostac bohaterem.

6

Musi flaszkę postawić Antkowi że nie strzelił bo tak by nie strzelał karnego.

84

Ma charakter skubany

86

Wstyd dla Griezmanna że takie dzieciaki jak Puig i Pedri zjadają go mentalnie

89

To już jakby nie patrzeć wzięcie sporego ciężaru na Siebie, a mimo to wykonanie z niesamowitym spokojem. Choć przyznam, zdziwiony jestem, że Koeman się zgodził ;p

23

Ma cojones. I za karę dostanie bana na grę na 2 miechy

4

@Alan_fcbfan zdziwiony ? bo jakies macki na La Rambli pisały ze Koeman uwziął sie na Puiga hah

konto usunięte

29

Koeman nazwie go kretem, że mówi takie rzeczy mediom

27

może wiedział że nie ma nic do stracenia i wziął to na siebie.
Jakby nie trafił to nic by nie stracił w oczach Koemana a tak to może zobaczył, że ma wielkie cojones i potrafi wziąć na siebie odpowiedzialność i MOŻE to coś odmieni

0

@Abominacja A czy to jego wina?

42

Puig zawsze mi imponował talentem. Teraz jednak zaimponował mi zadziornością i charakterem. Brawo!

0

@PatrykGhost No tak, no przecież każdy mądry wie, że Koeman i Riki Tiki to najlepsi kumple, hah.

0

@caiden93 czy ja napisałem ze są super kumplami ?

3

@zodiak_10
Każdy wiedział, że Griezmann nie strzeli...

1

Widać było to na zbliżeniu tuż przed serią rzutów karnych jak spojrzał na Niego Koeman , a On kiwnął głową . Brawo za chłodną głowę przy tak ważnej jedenastce .

6

O Puigu można powiedzieć wiele, ale zadziorność to cecha, która sportowcom bardzo się przydaje. Brawo za męską decyzję!

0

Kurcze, czyli to nawet nie był pomysł Koemana. Nie jestem jednym z wielkich krytyków Holendra ale juz chyba najwyższy czas by przyznał sie do błędnej oceny Puiga

0

Ja liczę na to że nowy prezydent pierwsze co zrobi to znajdzie chętnego na Griezmanna...

0

Ma charakter jednak za dużo plecie jęzorem a Koeman tego nie lubi.

0

Dobrze, że strzelił :D

« Powrót do wszystkich komentarzy