La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 961 Culés

#Tiki-taka

Po zakończeniu meczu Ronald Koeman powiedział do sędziego, że ten "ma dobrych przyjaciół we Włoszech". Z kolei Alba po otrzymaniu kartki powiedział: "ale jesteś słaby, debilu!". Później przeprosił w tunelu do szatni. [Marca]

133

Alba to do siebie mówił xd
Albo do kolegów z drużyny chyba xd

4

Ale żenada. Koeman wszędzie widzi problem tylko nie tam gdzie on jest. Brak jaj by powiedzieć twardo, że dla Messiego nie ma tu już miejsca.

74

@Tatazolwinia nie ma miejsca dla najlepszego na boisku ? Co za brednie :D

67

@Tatazolwinia

1. Messi był najlepszym zawodnikiem Barcelony wczoraj.

2. Karny w 13 minucie nie powinien zostać odgwizdany.

75

Ciekawe jakby piłkarze reagowali jakby sędzia cisnął piłkarzy np. Griezmann nie trafia setki i sędzia podchodzi i mówi ale jesteś słaby debilu.

4

Niestety sędzia ustawił ten mecz pierwszym pochopnym karnym, nawet nie skorzystał z Var, chyba jego ego by ucierpiało?

9

@Ireneuszp ucierpiało to twoje ego po karnym który miał prawo podyktować :D

konto usunięte

2

Alba ładnie się podsumował.

3

Oczywiście kazdy winni tylko nie my eh

3

Pamiętam jak Mourinho po przegranym klasyku 5:0 powiedział że przegrał przez sędziego. Byłem wtedy zażenowany jego "obiektywizmem". Teraz mamy sytuację analogiczną ale w Barcelonie. Jakie to smutne

21

@Fawrf w takim razie na Messim też był oczywisty karny. Jak pójdziemy tym tropem, by gwuzdac takie jedenastki, to w każdym meczu powinno być po 4-5 jedenastek.

Drugi karny się należał, ale pierwszy w mojej ocenie nie, A sędzia powinien był skorzystać z varu , by mieć pewność.

0

@Fawrf Sędzia ma prawo dyktować karne gdy tylko ma na to ochotę. Powinieneś to wiedzieć! Równie dobrze miał prawo dać żółtą kartkę dla Ronaldo

konto usunięte

1

@Ireneuszp co ty bredzisz

6

@Tatazolwinia żaden trener nie odstawi Messiego, tak jak żaden nie odstawi CR7 dopóki chcą grać. A Messi akurat wczoraj był zawodnikim Barcy, który starał się coś zrobić. Zdecydowana większość była bierna.

4

@Fawrf Otóż dyskusje ludzi którzy jednak trochę się na tym znają idą w kierunku że decyzja była albo bardzo drastyczna albo kompletnie błędna. Nigdzie nie padły głosy, że decyzja całkowicie słuszna i sędzia powinien to odgwizdać, szczególnie że później totalnie olał swoją wykładnie przerzucenie na kolanku Messiego przy próbie zwodu albo rzucenie się z łapami na bodajże także Messiego co skończyło się również wywrotką jak u Ronaldo a jednak nie zostało uznane jako coś za co warto dawać karne.
A argument, że "miał prawo" to sobie można wsadzić, bo przy rozległości pola do interpretacji, to mógłbyś sypać faule każdemu obrońcy które odprowadza piłkę za boisko trzymając przeciwnika na plecach, bo przecież wtedy też rozkładasz ręce blokując dojście do piłki, tylko by się mecze kończyły 5 karnymi i 3 czerwonymi kartkami - ale sędzia miał prawo.
To że zagraliśmy gówno nie jest tematem w dyskusji, jak mógłby się mecz potoczyć, gdyby Juventus nie dostał prezentu na samym początku spotkania, bo jednak Barca ma problemy z odrabianiem wyniku a drużyna mająca przewagę bramkową ma dużo więcej luzu w grze i wszystko mogłoby się inaczej poukładać, gdyby Juventus musiał grać bardziej zachowawczo.

1

Alba fatalny to ty jesteś, podaj rękę Kucharczykowi

0

Frustracja wynikająca ze słabości. Nic nie potrafią udowodnić na boisku , ale strzępi język, czemu nie...Ronaldzie, spożytkuj swą energię na potrząśnięcie drużyną a nie sprzeczki z sędziami

0

@DaPi Sam bredzisz, masz kłopot z czytaniem ze zrozumieniem - pogadaj z kimś mądrzejszym i niech Tobie wytłumaczy co oznacza zwrot "sędzia miał prawo" Bo sędziowie mają także prawo do pomyłek i nie korzystania z Var jak przy pierwszym karnym.

1

Nawet jeśli pierwszy karny to żart (bo to był żart wg mnie i nikt mnie nie przekona, że to był faul), to nie przystoi trenerowi Barcelony szukania problemu wszędzie, tylko nie u nas. To było 0-1 raptem, chyba klasowa drużyna umie się podnieść po czymś takim, prawda? Wg mnie gdyby Koeman tę samą energię włożył w zbudowanie fajnej taktyki pod najmocniejsze obecnie punkty zespołu, jak Riqui, to zyskalibyśmy więcej. I mam nadzieję, że Pjanić nie powącha murawy do stycznia, a od stycznia kulturalnie pójdzie sobie gdziekolwiek indziej, razem z Busquetsem.

0

Ależ ten Alba z tą swoją niewyparzoną jadaczką jest wkur... i irytujący!

0

Jeżeli to prawda (zakładam że pani Julia nie rozpowszechnia fałszywych wiadomości) to Alba i Koeman powinni dostać karę 12 meczów.
Barcelona zaś potężną karę finansową.

0

@PJ777 A ja miałem nadzieję właśnie ze trener skrytykuje sędziego bo nie można w ten sposób kręcić męczy. Tak żałuję że zrobił to tak, łagodnie.

0

@lukas10 super, w takim razie oby więcej takich meczów.

0

@Dankhog To zaden wyczyn byc najlepszym jak cala druzyna gra fatalnie.
Jego czas w barcelonie dobiegl konca niech odchodzi w styczniu.

1

@Hasszz cóż, jako ze kontrakt Messiego został nieprawidłowo skonstruowany, w obecnej sytuacji powinien odejść za darmo na koniec sezonu, jego odejście w styczniu nic nie da.

Leo zagrał dobry mecz, był nie tylko najlepszy spośród graczy Barcelony ale tez moim skromnym zdaniem przynajmniej w top 3 biorąc pod uwagę zawodników obydwu zespołów.

Bycie najlepszym w drużynie to moim zdaniem jest jednak wyczyn, coby nie mówić konkurencja do nr.1 jest spora, chociazby w osobie Marca.

0

@Tatazolwinia haha nie ma miejsca ? A kto jako jedyny dał celne strzały na bramke Juve? Krytykujecie go bo nie wygrywa meczów sam jak kiedyś ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?