La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

#Tiki-taka

Lista piłkarzy Barcelony powołanych na mecz z Dynamem Kijów:

Bramkarze: Ter Stegen, Neto, Peña.

Obrońcy: Dest, Lenglet, Jordi Alba, Junior Firpo, Mingueza.

Pomocnicy: Aleñá, Pjanić, Riqui Puig, Pedri, Coutinho, Matheus Fernandes.

Napastnicy: Griezmann, Braithwaite, Dembélé, Trincão, De la Fuente.

0

a gdzie messi? o czymś nie wiem?

0

Gdzie jest De Jong? O i Messi jeszcze.

73

Jest i On, legendarna brazylijska „19”, prawdziwy as w talii byłego zarządu!

40

Uhuhu Messi nawet nie powołany. Brawo za odwagę Ronald

1

Czyli gramy środkiem obrony Lenglet - Mingueza.

41

Ciekaw jestem czy Puig dostanie w końcu szansę .

6

@TheGoldenEleven Nie po to chyba Koeman bierze brazylijski diament, żeby de Jong nie grał jako stoper. :P

3

Tak widzę nasz skład:
Ter Stegen (powinien grać po urazie);
Firpo (Alba musi w końcu odpocząć), Mingueza, Lenglet, Dest;
Aleña, Pjanić;
Pedri, Puig (chciałbym go zobaczyć), Trincão;
Griezmann (?)
Z ławki: Dembele, De la Fuente, Coutinho, Braithwaite i Fernandes (mógłby zadebiutować).

52

@TheGoldenEleven Fernandes to byłby pierwszy piłkarz Barçy od lat, który zagrałby przed swoją prezentacją. ;)

1

@Herbert tylko ze De Jonga nie ma w kadrze

0

@Herbert i nasza ZP z numerem 7 jako wisienka na torcie. Jest moc

0

@idol4 O, kurde, przepraszam... to już w ogóle po bandzie poszedł Koeman. I dobrze, kiedyś trzeba.

11

A żeś mnie Koeman ponownie zaipomnował w tej chwili.

0

Nie ma Messiego! Hurra! Naprawdę jego ostatnie mecze mówią, że póki co może sobie posiedzieć na ławce :D

1

Hm, ciekawie. De Jonga i Messiego nie ma w kadrze, możliwe parę debiutów... Zobaczymy jak Koeman poustawia ten zespół.

konto usunięte

1

Dawać mie 4-3-3 z Konradem i Dembele na skrzydłach, Puigiem i Pedrim w środku, Fernandesem defensywnym i łysym na ataku!

4

Jak Puig nie zagra w tym meczu chociaż 30min to nie ma już nadziei :/

0

@Alberto1031 Griezmann to przy Fernandesie cienki Bolek, wszyscy go już rozpracowali!

0

@deiw99 Np z Betisem ;)

0

Konrad obowiązkowo od pierwszej minuty. No i oczywiście Matheus mógłby się pokazać, bo nawet nie wiem jak wygląda.

0

@lucca87 moze mu sie nie chce

1

Liczę mocno na Mingueza i De la Fuente - Koemanowi bardzo podobali się i mam nadzieję że potwierdzą swoją jakość.
PS: jak zobaczę Fernandesa w pierwszym składzie jutro obok Pjanica to zacznę wierzyć że to nie jest jakiś szwindel

2

Noi takich decyzji nam potrzeba, OBYSMY zagrali jak najlpeiej i uwolnili sie z kajdanów Messiego zeby trenerzy wiedzieli ze ta druzyna potrafi grac bez LEo i jego fochów.

konto usunięte

2

Proponuję coś takiego:
ter Stegen; Firpo, Lenglet, Mingueza, Dest; Riqui Puig, Pjanić, Aleñá; Konrad, Braithwaite, Dembélé.

0

@deiw99 oby tylko jeden mecz bez Leo ;)

0

Coutinho i Dembele od pierwszej, reszta obojętnie

0

@lucca87 messi odpoczywa, pewnie spróbuje się pozbierać po ostatnim meczu...

0

Ciekawie będzie skład wyglądał. Dzięki takim powołaniom zwiększyła się moja ochota na oglądanie tego meczu. Na tle Dynama Kijów będzie widać, kto się nadaje, a kto nie. To nie rywal z najwyższej półki, ale będzie to wymagający mecz. Liczę na szansę dla Puiga (chociaż 45 minut) i Braitwaita cały mecz.

0

Bez Messiego i z Puigiem w składzie? Jak dla mnie bomba.

0

Tak szczerze, to zapowiada się bardzo ciekawie, bo ten marazm nie tylko w grze, ale i w składzie mógł zanudzić nas ostatnio.
Fajnie jakby innym się udało pograć ładny football.
A po meczu niektórzy.... Puig > Messi

1

@Bogan Ale z Betisem zagrał tylko pół meczu. I może tylko tyle powinien grać. Trzeba ten wariant kilka razy spróbować.

0

Dynamo w gazie jest w lidze ukraińskiej są liderami, oby nasza młodzież pokazała co potrafi bo coś czuję że będzie mega ciężko

0

Ter Stegen

Dest, Mingueza, Lenglet, Junior Firpo

Aleñá, Pjanić, Riqui Puig

Dembele, Griezmann, De la Fuente.

I bajka

0

@Michalak Obstawiam, że z takim składem będziemy się bić o 1pkt. Obym się mylił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?