La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1379 Culés

1

Balonik jest już gotowy? Mam nadzieję,że tak bo dziś nim Iga wróci do domu.

Od razu mówię że nie jest to żadna prowokacja. Po prostu za nią nie przepadam,tak po prostu.

Komentarze w stylu : "jesteś Polakiem więc powinieneś jej kibicować ", proszę zostawiać dla siebie. Nie będę nawet z takimi użytkownikami wchodził w dyskusję.

Dobranoc.

5

@FCBKUBANO Czemu źle jej życzysz?

0

@VenoM Nie życzę jej źle. Po prostu irytuje mnie cała ta otoczka (może to takie "polskie"?). Zawsze też można odwrócić sytuację. Czy jak jest ktoś za Iga to życzy źle rywalce?

48

@FCBKUBANO Smutne to co piszesz bo to glupie ze nie kibicujesz jej bo cie denerwuje otoczka na ktore ona nie ma wplywu dlatego jej nie lubisz

1

@Hasszz Gdybyś przeczytał uważnie to WYRAŹNIE napisałem,że za nią RÓWNIEŻ nie przepadam i z tego powodu jej nie kibicuje.

30

@FCBKUBANO Nie czytam uwaznie glupich kometarzy.

0

@Hasszz W takim razie może powinieneś zacząć. Nawet nie mówię o tych "głupich komentarzach",lecz ogólnie. Wyszło by Ci to na dobre. Kończę dyskusję z Tobą.

Dobrej nocy.

1

@FCBKUBANO Więc dlaczego jej nie lubisz?

1

@Pawlak1992 Czy muszę to uzasadnić? Nie PRZEPADAM za nią,podobnie jak za Lewandowskim. Czy mam jakiś konkretny powód? Nie. Po prostu jest to moje subiektywne zdanie.

7

@FCBKUBANO balonikiem to mozna nazwac wczorajszą gre Polski albo pierwsze dwa mecze Barcy a nie kogoś kto gra jutro w półfinale RG wedlug mnie :d

4

@FCBKUBANO idź spać bo majaczysz od przemęczenia :-D

10

@FCBKUBANO a musisz chwalić się tym na LR? Może lepiej zostawić to dla siebie w swojej głowie

0

@FCBKUBANO Masz pecha bo dzisiaj Iga wchodzi do finalu.

1

@FCBKUBANO głupie to. Ale spoko zawsze możesz kibicować cudzoziemcom z Rumunii

0

@FCBKUBANO przestań już tak bronić tej swojej małostkowosci.

konto usunięte

3

@FCBKUBANO Mocno zakompleksiony jesteś skoro nie lubię poprostu ludzi którzy dużo osiągneli, dla siebie ale i dla kraju, tylko współczuć

6

@FCBKUBANO Typowy zawistny Janusz. Swiatek nie lubi i Lewandowskiego nie lubi, bo swiat ich poznaje i dobrze o nich pisze. Kubicy pewnie tez nie lubiles, jak jezdzil w F1.

Idz jedz zupe cebulowa.

0

@FCBKUBANO troche glupie to, ja tez Legii czy Lecha nie lubie ale kibicuje im w europejskich pucharach, tzn. teraz to Lechowi tylko.. trzeba zyczyc wszystkim Polakom na arenie miedzynarodowej jak najwiekszych sukcesow..

2

@FCBKUBANO Wytłumacz mi jedną rzecz. Jak można za kimś nie przepadać, jak się kompletnie kogoś nie zna? Przecież jedyny ich obraz jaki znasz, to ten z meczu. Nic poza tym. Rozumiem, że mogą być Ci obojętni, ale chcieć czyjeś porażki? Tego nie ogarniam.

0

@FCBKUBANO No to po co w ogóle napisałeś ten komentarz?

0

@FCBKUBANO Wstawaj zesrałeś się

« Powrót do wszystkich komentarzy