La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

36

" Oficjalnie: Eden Hazard kontuzjowany
Belg znowu wypada z gry, nim w ogóle zdążył zagrać w pierwszym ligowym meczu tego sezonu. Ma pauzować od 3 do 4 tygodni."

Co sądzicie o Hazardzie? Ja szczerze mówiąc łączyłem z nim duże nadzieje ze chociaż w pewnym % zastąpi Crisa. Ale minął rok chłop nawet jak był zdrowy i w "pełni formy" to za bardzo nic nie pokazał, teraz nowy sezon wystartował a tu kontuzja za kontuzją..
Odbuduje się jeszcze w Realu? Czy raczej musi odejść?

konto usunięte

73

@Masti_Real_Madryt niech idzie do Bayernu, po roku wróci nie ten człowiek :p

3

@Masti_Real_Madryt ktoś musi zastępowac Bale kiji do golfa mu brakuje :) my mamy wersję gamimgowa jak fotel w postaci Dembele

konto usunięte

19

@Masti_Real_Madryt Chyba strony pomyliłeś gościu xD nie interesuje mnie Hazard odkąd odszedł z Chelsea. :)

2

@Masti_Real_Madryt niech nie odchodzi, ilosc golfistow musi sie zgadzać. Na powaznie to bedzie niewypał pokroju Dembele tylko sporo starszy :)

12

@Masti_Real_Madryt Obok Kepy walczy o miano największego niewypały transferowego 21 Wieku.

konto usunięte

143

@FeloRPS Dlaczego pomylił strony, skoro kulturalnie pyta na La Rambli, gdzie można rozmawiać o wszystkim?

konto usunięte

0

@Masti_Real_Madryt Aktualnie bardzo słaby transfer lekko mówiąc, bo więcej ciężko jest powiedzieć z racji kontuzji i braku gry.

38

@FeloRPS Wczoraj napisałem powitanie na stronie La Rambli które w sumie jest jako gorący temat. Pisałem, że liczę na konstruktywną wymianę zdań z szacunkiem i tego się będę trzymał.
Pozdrawiam Ciebie :P

12

@Masti_Real_Madryt dla mnie to jest niepojęte, co się stało z tym piłkarzem, sam jako wieloletni kibic Barcy bałem się tego transferu, ze Eden będzie strzelał gola za golem, ale coś musiało mieć na to wpływ , chłopak się zaciął. Z doniesień prasowych wychodzi na to, że za bardzo nie dba o siebie, może nie znalazł wspólnego języka z drużyną? Może jakieś problemy osobiste? Tego raczej się nie dowiemy, ale ewidentnie coś jest nie tak... myśle, że nagle nie zacznie ładować bramki za bramką

konto usunięte

0

@Masti_Real_Madryt Pozdro również, zero spinki, napisałem luźno. :)

2

@Miciok Może być taka sytuacja, ale Hazard ma ten problem, że jest bardziej efektowny niż efektywny. Za dużo się kiwa i choluje piłkę i jak u Isco przeszkadzało to kibicom Realu tak tutaj to chyba jeszcze więcej niż u Isco jest.

0

@FeloRPS nie zgodzę się Real to nasz największy rywal a hazard w chelsea był znakomity.Możemy rywalizować a podyskutować zawsze można nie interesuję cię to poprostu szukaj interesującego wątku.My też bujaliśmy się z kontuzjami wręcz gdyby nie umtiti Suarez i dembele bylibysmy w innym miejscu

1

@Masti_Real_Madryt Powiem tak na początku się obawiałem, że będzie dobry :D. W sensie sprawi nam nie lada problemy jako Barcelonie i wgl. A tu normalnie nie mogę uwierzyć serio. Chłop po bardzo udanych mistrzostwach świata dla siebie i udanych latach w Chelsea idzie do Realu i traci całą formę, dla mnie nie pojęte. Aczkolwiek takie rzeczy się zdarzają spójrz u nas na Dembele a Borussi magia dużo asyst fajna gra szybki, dobra technika mega to chciałem mieć, a teraz marzę aby odszedł za jakąś rozsądną cenę ale będzie ciężko bo sprzedać za dobra cenę... Real i Barca ostatnio w transferach słabo, Barca Dembele i inne niewypały, a real Hazard póki co oczywiście i Jovic chociaż mogą odpalić ale generalnie oba hiszpańskie giganty na rynku ostatnimi czasy zaliczają porażki

0

@Masti_Real_Madryt Ciężko powiedzieć, nie spełnia oczekiwań obecnie, ale przyszedł za dużą kasę wiec warto dać mu szansę.

0

@Yosemite zawsze ktoś taki się znajdzie,nie wiesz?

konto usunięte

0

@Borneo
W Chealse nie był cały czas znakomity miewał złe momenty nawet cały sezon dno :)

1

@Masti_Real_Madryt nie dba o siebie a na tym poziomie trzeba dbać ekstremalnie, bo i poziom jest ekstremalny. Nie wróżę najlepiej

0

@Masti_Real_Madryt
To tylko winno skłaniać zarządy "wielkich" klubów do refleksji nad wydawaniem gigantycznych kwot na transfery.
Myślę, że jedynym "plusem" pandemii jest to, że wielu prowadząc biznesy z większą rozwagą będzie wydawać kasę.
A jeżeli chodzi o transfery piłkarzy to ceny osiągnęły absurdu, ale tutaj na to wszystko nakładają się aspekty kryminogenne (łapówki, kasa pod stołem, niczym nie uzasadnione gaże dla menadżerów etc).
Jak dla mnie gaża dla menadżera winna być regulowana np. 3 % wartości kontraktu lecz nie więcej niż. To ukróciło by pazerność tej kasy.
I nie mi tutaj nikt nie wyjeżdża z zasadą swobody umów.

0

@Masti_Real_Madryt Nie takie talenty i maszyny jak Hazard, Barca oraz Real potrafiły stłamsić...

0

@Masti_Real_Madryt Ile razy już to widzieliśmy, że wielki gracz przychodzi do wielkiego klubu i staje się graczem przeciętnym. Nie dość, że nie może złapać formy, gra "ogony", to do tego zaczyna łapać kontuzję za kontuzją.
Nie życzę Hazardowi i Realowi tego, co Barca od 3 lat przechodzi z Dembele, który na szczęście (o dziwo!), wciąż wydaje się wzbudzać sympatię kibiców...

0

@Masti_Real_Madryt Ja jestem w szoku, że Hazard się nie sprawdza. Gdy przychodził z Chelsea, to się go mega obawiałem, bo Hazard z Chelsea w Realu byłby miazgą. Coś mu się w głowie musiało poprzestawiać, bo pod każdym względem stał się o klasę słabszy.

0

@Pawel1980 no ale jakąś pozycje sobie wyrobił w stosunku do tego co ma w Realu

0

@Masti_Real_Madryt Ja w ogole zapomniałem że Real go kupił

0

@Masti_Real_Madryt to jest dziwny przypadek Hazard mówił, że Real to jego marzenie odkąd zaczął kopać piłkę. Przez dwa lata ten wymarzony klub o niego walczy, w końcu wykłada na niego 100mln, a on po wakacjach wraca do klubu swoich marzeń z widoczną nadwagą? Coś tu się nie składa. Potem może miał pecha, to złamanie kości (podobne miał Villa w KMŚ i już nigdy później nie wrócił do pełni formy), ale sztab medyczny powinien wiedzieć, co z nim robić. W styczniu Hazard będzie miał 30 lat, więc pogra jeszcze ze 3-4 lata na najwyższym poziomie, jak zdrowie pozwoli. Może jeszcze się zwróci. Real potrzebuje siły w ataku.

konto usunięte

0

@Borneo
No tak ale Real to co innego jednak
W Chealse jak mu nie szło to nie szło i ciężko było tez wrócić do formy

3

@Masti_Real_Madryt Jeżeli topowy piłkarz w wieku 28 lat przychodzi do takiego klubu jak Barca czy Real to traktuje go jak emeryturę. Potężne, 5-letnie kontrakty czyli spokój do 33 roku życia. Takie coś na pewno nie dodaje ani ambicji ani motywacji. Na luzie można wyciągnąć nogi bo swoje w życiu zarobione, jak trzeba będzie gdzieś odejść to przecież nie za mniejsze pieniądze. A jak trzeba będzie przesiedzieć 5 lat to w wieku 33 lat też podpisze jeszcze jakiś syty kontrakt z kimś skoro będzie odchodził za darmo. Nie mówię, że wszyscy to lenie. Chodzi o to, że się dużo mniej chce w tym wieku, bardziej myśli się już o pieniądzach i rodzinie w tym wieku a nie o karierze.
W dzisiejszych czas piłkarze są już ukształtowani w wieku 22-24 lat. Bez sensu jest kupować starszych gości.
A Real będzie jeszcze płakał za CR. Floro myślał, że 32-latek za 100mln to czysty zysk a nie dość, że kasa wydana na Hazarda wcale się nie zwraca to jeszcze CR pogra pewnie do 40stki. Chłop maszyna po prostu, tylko czekać na rekordy w stylu "najstarszy gracz strzelający hattricka". Kiedyś myślałem, że Messi dwa lata młodszy od CR pyknie na luzie jego rekordy a teraz już od jakiegoś czasu uważam, że to Messi na emeryturze będzie jeszcze oglądał Cristiano.

0

@Quavosk dobre :)

0

@sopelinho Masz chyba sporo racji... Chociaż akurat w przypadku Hazarda to trochę dziwi, bo ten gość realnie niczego nie wygrał, ani klubowo ani w reprezentacji. Dziwne, że nie ma głodu...
A druga kwestia, moim zdaniem kluczowa, to jednak przygotowanie fizyczne. Zarówno w klubach - od strony treningów - jest w Hiszpanii słabiej niż w Anglii, to jeszcze gracz potrafi się zwyczajnie zaniedbać. Nikt mi nie powie, że koleś który ma 5 kg nadwagi będzie grał tak samo jak odpowiednio umięśniony i wytrenowany atleta.

0

@Masti_Real_Madryt Powiem szczerze, że jestem zaskoczony jego "kontuzjogennością". Przychodzi gościu z ligi angielskiej, gdzie trzeba mieć końskie zdrowie i na dzień dobry łapie kontuzję i tak do dzisiaj. Nie wiem dlaczego- może w tej PL grając tyle sezonów został tak wyeksploatowany, że teraz za każdym razem ma problemy zdrowotne. Szkoda, bo zawodnik zacny, ale nie ma szans tego potwierdzić, bo nawet jak jest zdrowy to nie ma szans dojść do formy bo za chwilę łapie kontuzję. No tak bywa, my mamy Dembele

0

@FeloRPS dlaczego pomylił? nikt nie może rzucić tematu i go przedyskutować? nawet jeśli Ciebie to nie interesuje? w końcu dotyczy to rywala FCB...

konto usunięte

0

@johnleehooker Kurka napisałem luźno, zero spiny Panowie, trochę dystansu. :)

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Masti_Real_Madryt Myślę, że nie można niczego jeszcze wykluczyć. Na pewno nie jest to optymistyczny wariant dla fanów Realu zwłaszcza w kontekście nadchodzącego el Classico oraz biorąc pod uwagę zeszły sezon. Jednak pamiętajmy, że sezon jest długi i po przerwie świątecznej chłop może jeszcze bardzo pomóc drużynie. Nawet jak nie będzie grał pierwszych skrzypców. U nas Coutinho został dosyć szybko skreślony przez znaczną liczbę fanów (nie mówi tylko o La Ramblii ;D na Camp Nou również go wygwizdano). Jednak na dzień dzisiejszy pokładane są w nim ogromne nadzieje i jego gra cieszy. Tak czy inaczej życzę powodzenia z kontuzją. Nie życzę jej nawet graczom największego rywala. ✌️

0

@Masti_Real_Madryt wydaje mi się, że problemem w samej grze Hazarda jest atak pozycyjny. Trochę podcina jego skrzydła. Hazard często schodził do środka, przez co dublowałby się z Fede i Kroosem. Moim zdaniem to nadal jest kot, ale Zidane nie ma kompletnie pomysłu co z nim zrobić.

« Powrót do wszystkich komentarzy