La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1301 Culés

#Tiki-taka

Porto chce wypożyczyć Riquiego Puiga na ten sezon. [Sport]

95

Niech idzie, bo straci sezon

76

Oby to wyszło. Dobre miejsce na rozwinięcie skrzydeł.

26

Z jednej strony bym chciała żeby został, ale z drugiej to wypożyczenie będzie chyba dla niego lepszym wyborem, bo raczej sobie nie pogra.

1

Super na jego miejscu, bym się nie zastanawiał chociaż szkoda, bo ma chłopak papiery, na granie

2

Oby został bo wypożyczenia naszym grajkom nie służą

0

Zdecydowanie tak.

3

Ofensywna liga, zespół grający fajna piłkę, super pomysł

0

jak odejdzie to już nie dostanie szansy.... Niech siedzi i walczy :)

1

@lukasz159 Bo widac ze sa slabi. Puig powinien odejsc na sezon i pokazac co potrafi. Jezeli nie poradzi sobie w slabszym zespole i nie bedzie gwiazda w nim to nie bedzie miejsca dla niego w barcelonie.

1

Niech zostanie i pośle na ławe patyczaka Busquetsa. Koeman się mocno myli lub to kolejne działanie zarządu.

konto usunięte

0

Jeżeli to się sprawdzi to czas zacząć oglądać Porto.

konto usunięte

0

@Naturopata byłoby fajnie, ale niestety to nie ta pozycja.

2

Puig > Griezman mimo innej pozycji na boisku i roznicy w cenie to nie rozumiem czemu klub sprowadzil tak slabego fizycznie i szybkosciowo gracza , ktory nie nadaje si3 na 9 w barcelonie

2

Wydaje się, że Porto jest idealnym miejscem dla Puiga. Szkoda tylko, że takie diamenty zamiast grać w Barcelonie, muszą błąkać się po świecie.

0

Świetny klub na rozwój, na jego miejscu w ciemno bym szedł. Po wczorajszym meczu przy rozstrzygniętym wyniku miałem nadzieję że wejdzie ale widać że Koeman nie widzi go w składzie.

0

Szalenie bym chciał aby ktoś taki jak Riki grał często w pierwszej 11. Ale jeśli trener faktycznie nie zamierza na niego często stawiać to byłaby to dobra droga.

0

Napiszmy otwartym tekstem - jeśli odejdzie to nie wróci. Jeśłi chce być w Barcy musi zostać i walczyć o miejsce. On sobie zdaje sprawę, że już jest "stary" i nie może dać się wypchnąć.

0


Pojawiają się opinie: niech idzie bo straci sezon. Wiele w tym racji lecz z drugiej strony czy rzeczywiście jest duża konkurencja w linni pomocy. Wyliczając poszczególnych piłkarzy tak lecz czy na pewno:
W zasadzie Puig ma dwóch konkurentów Coutinho i Pedri, lecz ten drugi to dopiero niespełna 18 dzieciak i to Puig winien być pierwszym zmiennikiem Coutinho.
Puig winien moim zdaniem zostać w Barcelonie, bo znając życie później będą kłopoty z jego odzyskaniem. NIe pozbywajmy się talentów, przez zachłanność. Kubo w ostatnim meczu pokazał jak "ślepi i skąpi" byli nasi działacze i co pozbyliśmy się perły na rzecz Realu. Przecież gdyby Kubo został to za 1-2 lata nasza pomoc miałaby w osobach Puiga, Kubo i Pedri piłkarzy na miarę talentu Xaviego i Inesty.
Moim zdaniem Koeman popełnił spory bład w ostatnim meczu, gdyż mając do przerwy 4:0 już od 46 - 50 min winny byc dokonane 3 zmiany, czwarta ok 65 min, a ostatnia ok 75-80 min(ostatnią nalezy opóźniać z uwagi na ewentualność kontuzji bramkarza). Tak zmiany moim zdaniem były zbyt późne i szkoda, że trener nie wykorzystał wszystkich pięciu. Przecież mogł właśnie wprowadzić Puiga, a do obrony czy to Araujo czy kogoś za Roberto o ile takowy był.

« Powrót do wszystkich komentarzy