La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1248 Culés

#Tiki-taka

Oficjalnie: Messi, Busquets, Piqué i Roberto pozostają czwórką kapitanów Barçy.

konto usunięte

0

Messi - cichy kapitan, który przewodzi przykładem

16

Nowy projekt po byku

31

śmiech na sali.

Kapitan który stwierdził że już przed meczem z Bayernem chciał odejść i nie wierzył w drużynę.

konto usunięte

8

Porażka, ten klub to farsa. Kibicowałem im od 29 lat, ale powoli coraz bardziej staje mi się ten klub obojętny.... Prezydent porażka, kapitan, który pluje na tą koszulkę, trener wielkie rewolucje robi, a na razie nikt nie odszedł..... Nie da się już po prostu po raz kolejny na to patrzeć.

9

Najgorsza z możliwych decyzji. Skoro Messi nie chciał brać w budowie nowego projektu to jak teraz ma być przywódcą na boisku i poza nim?

9

Zajebista rewolucja
Jeszcze się okaże że psiapsi Messiego czyli Suarez zostaje bo Messi nie będzie miał z kim pić Yerby Mate przed meczami

2

Słaby dobór zawodników w mojej opinii. Materiałem na kapitana wydaje się z całej czwórki być tylko Pique, a i on też czasem nie zachowuje się godnie, aby nosić te opaskę. Moim zdaniem powinno się przemyśleć dobór innych zawodników, którzy charakterem pasowaliby do tak odpowiedzialnej roli. Chociaż z drugiej strony powstaje pytanie "Kto taki?" No bo analizując nasz skład poza wymienionymi już wyżej. Mamy Ter Stegena (okej, on by nawet się nadawał), potem Semedo (moim zdaniem nie bardzo), Lenglet (od niedawna w klubie, plus cichy chłop), Alba (Nie, nie, przenigdy!), Frenkie (od niedawna w klubie, plus za młody chyba), Pjanic (od niedawna w klubie), Vidal i Suarez (na wyrzucie z klubu), Dembele/Fati (brak silnej roli w zespole, plus młody wiek). W efekcie dochodzimy do wniosku, że Barca nie ma materiału na dobrych kapitanów. Brzmi to bardzo niepokojąco gdy myśl ujmiemy w nieco innych słowach, a mianowicie: Barca nie ma prawdziwych liderów na boisku. W takim wypadku nie dziwi, że drużyna po dostaniu gola czy dwóch nie potrafiła się podnieść i dochodziło do upokorzeń takich jak w Paryżu, Turynie, Rzymie, Liverpoolu czy Lizbonie.

0

@horang i miał rację xD

0

Piękna rewolucja... Śmiech na sali, żenada...

0

A gdzie ulubieniec La Rambli Ter Stegen, hańba.

1

Busquets? haha bez jaj kuzwa

Komentarz usunięty

1

Czyli pozostajemy bez kapitana.

1

Natychmiast sklonować Ramosa z drobną modyfikacją genetyczną - odrealnić i skatalonić oraz odchamić i skulturzyć.

0

Z tej czwórki, to tylko Pique nadaje się na kapitana. Reszta to owieczki.

0

@yla Tyle lat kibicujesz a nie pamiętasz okresu z lat 1996-2003 ? Uważasz że wtedy było dużo lepiej ? Czy może sukces drużyn Rejkarda , Guardioli czy L. Enrique uderzył aż tak do głowy ? Każdy klub ma "okresy" w historii. Zapowiada się kilka "chudych" lat, ale na takim poziomie jak w ostatnich 15 latach FC Barcelona nie była nigdy.

0

Zmiany pełną parą widze

0

Buuuusket!!!! XD

0

powiadam wam, w Barcelonie wybiera się kapitana na zasadzie: kto dłużej w klubie, ten kapitan - NIE MA innego logicznego wytłumaczenia.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Ireneuszp wolałbym Puyola. Bez żadnych modyfikacji

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Od jakiegoś czasu jest trend aby najlepszy/najbardziej bramkostrzelny/najwyższy overall w fifie był kapitanem w drużynie. Według mnie powinny decydować cechy przywódcze, a Messi jest jednym z ostatnich nadających się na kapitana w mojej opinii i nie piszę tego przez pryzmat ostatnich wydarzeń. Byli u nas Rivaldo, Ronaldinho czy Ronaldo i żaden kapitanem nie był i nikomu to nie szkodziło.
Dziwi mnie trochę, że Pique nim nie jest. Co prawda teraz jest trzecim kapitanem, ale był taki czas, kiedy go pomijano. Ma ktoś informacje dlaczego? On wydawał mi się bardziej odpowiedni niż Iniesta, no ale to tylko moje zdanie.

0

Czyli że co Busquets w grze dalej z Pique i jeszcze swego Roberto , taki średniak od wszystkiego , dajcie spokoj

0

@horang On ma aspergera więc jest bardzo bezpośredni

0

@DeAGie No to sklonowac obu i wybrać jednego z nich!

« Powrót do wszystkich komentarzy