La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

konto usunięte

1

Ter Stegen
Czy myślicie, że chłop nadaje się na dalszą grę w naszym klubie z taką psychiką? Myślę, że warto powoli postawić w szkółce na jakiegoś młodego bramkarza który za 2-3 lata wskoczyłby do składu.

86

@marcin000019 Aktualnie mats jest nie do zastąpienia

konto usunięte

154

@marcin000019 Ty tak serio czy trollujesz?

62

@marcin000019 To lepiej nie myśl.

87

@marcin000019 Nigdy nie mieliśmy lepszego bramkarza.

82

@marcin000019 Ratował nam dupe 3 sezon z rzędu, a Ty po jednym meczu go skreślasz? Poza tym chłop jest profesjonalistą i doskonałym materiałem na kapitana.

112

@marcin000019 Z taką psychiką, czyli jaką? Zawalił ten mecz, to prawda, ale ile razy ratował Barcelonę? Ile razy pokazywał, że był najlepszym zawodnikiem w drużynie? Ile razy udowadniał, że jest jednym z najlepszych na świecie? U Ciebie Marcinku jak zwykle, postrzeganie niektórych spraw i patrzenie na sytuację płytkie jak kałuża.

7

@marcin000019 Oceniasz psychikę Ter Stegena po meczu z Bayernem, gdzie cała drużyna przyszła jak to zwykły polski robol odbębnić swoje za najniższą krajową i opuścić miejsce pracy?

16

@marcin000019 Mam szczerą nadzieję, że robisz sobie jaja :D

konto usunięte

1

@DLFCB Victor Valdes, Zubizaretta

32

@marcin000019 Panie nie kompromisuj się pan

konto usunięte

2

@Esteban_ Ja was tylko zaprosiłem do dyskusji.

13

@marcin000019 Nie wiem czy Ty to piszesz na poważnie, ale Marc wielokrotnie udowadniał, że jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie, a Ty po jednym gorszym meczu piszesz coś takiego? od niego się skład zaczyna.

3

@marcin000019 Zaprosiłeś do dyskusji rzucając hasło, które większość odebrała jako nieśmieszny żart. To zastanów się może do jakiej dyskusji zapraszasz :D

konto usunięte

8

@marcin000019 Uważam, że Ter Stegen pogra u nas na najwyższym poziomie jeszcze wiele lat i jeden mecz tego nie zmieni. Natomiast zawsze mnie śmieszy jak ludzie tutaj śmieją się z Valdesa i podważają jego umiejętności i wkład w sukcesy Barcy.

konto usunięte

8

@marcin000019 Gdyby w obecnej drużynie grał Valdes, bilibyśmy się z Atletico i Sevillą o 3 miejsce.

6

@Misanthrope Przy całej mojej sympatii i bronieniu Valdesa jak lew, to tak by było

konto usunięte

4

@Bykunn Ja tam uważam, że często lepiej mieć własne zdanie niż go nie mieć wcale albo w koło powtarzać to co inni :)

konto usunięte

5

@LuisSalvano Valdes był klasowym zawodnikiem, ja go bardzo dobrze zapamiętałem.

15

@marcin000019 No tak, z tym co teraz napisałeś zgadzam się w 100% i mam wrażenie że na forum też to widać :D Ale w tym przypadku uważam Ter Stegena za genialnego zawodnika i to na boisku i poza nim. Tylko On ma jaja po tych kompromitacjach wyjść i przeprosić kibiców, dać jakiś autograf, zrobić zdjęcie. Tylko On nie chowa głowy w piasek. Ja na Jego miejscu byłbym wściekły z taką obroną

4

@marcin000019 Valdesowi czesto zdarzaly sie babole i slabe mecze, mi sie przypomina dwumecz z Liverpoolem w lidze mistrzów, gdzie mieliśmy dobra druzyne, a Valdes gral fatalnie. Z czasem sie wyrobil i stal sie solidnym bramkarzem, ale jednak Ter Stegen jest lepszy i wiele lat gry przed nim i mamy poki co szczescie, ze nie musimy sie martwic w najblizszej przyszlosci chociaz o bramkarza.

1

@marcin000019
Myślę, że z psychiką TS wszystko w porządku!
Każdemu zdarza się słaby mecz czy błędy, jest to oczywiste ryzyko wliczone w zawód, tyle że na pozycji bramkarza skutki są szczególnie dotkliwe i widoczne...

Bardziej martwi mnie nasza psychika, kibiców, iż kolejne kilka m-cy musimy znosić obecność "Bartomeu & Co." w Barcelonie, jednak uważam, że natychmiastowe wybory nie mają sensu ("logistycznego" ani "instytucjonalnego") na m-c przed rozpoczęciem rozgrywek.

Teraz trzeba dopiąć sprawę trenera i kadry, co jest zadaniem priorytetowym, ale i arcytrudnym, szczególnie z Abidalem na czele dyrekcji sportowej.

1

@Bykunn mnie tam rozbawił :D

1

@marcin000019 Tzn. z jaką psychiką? Niezniszczalną? Myślę, że się nadaje :)

0

@marcin000019 Przecież ten wynik to nie jego wina. Nie jest to wynik gry bramkarza, tylko dramatycznej postawy całego zespołu.

3

@marcin000019 Możesz rozwinąć o jaką psychikę Ci chodzi? Jeśli nawiązujesz do wyprowadzania piłki z piątku to raczej nie ma bramkarza, który by dobrze wyprowadził piłkę nie mając do kogo podać i będąc naciskanym przez przeciwnika, więc serio uważam, że MAtS jest najmniej winny tej porażki. Polecam analizę meczu z kanału Football Made Simple :)

1

@marcin000019 Valdes złotymi zgłoskami zapisał się w historii tego klubu, pamiętam jak wybronił nam finał LM z Arsenalem w Paryżu oraz poziom jaki prezentował zwłaszcza w końcówce swojej gry w Barcelonie, no ale MATS to jest jednak lekko półka wyżej.

2

@Danny Gaucho Ja nawet nie umiem powiedzieć, że on zawalił mecz. Z taką linią obrony każdy bramkarz by skapitulował.

2

@marcin000019 a co z Jego psychika jest nie tak ? zawalil mecz ale jedyny z samolotu wysiadl i szedl do kibicow.. jako jedyny po meczu cos napisal w mediach.. wiec co z nia nie tak ?

1

@marcin000019 Nie wyobrażam sobie innego bramkarza w Barcelonie. Akurat on to chyba ma najmniejszy problem z psychiką, zwłaszcza w porównaniu do takiego Alby, Busquetsa, Roberto albo Semedo.

0

@marcin000019 Jedyny ból to taki, żeby mu się psycha nie sypnęła po tym 8-2, bo to Niemiec i może go zaboleć bardziej niż kogoś innego.
Tzn. żeby nie stracił poczucia wartości, czy jakoś tak.
A tak naprawdę to twardy chłop i nic mu nie będzie.
Jakby połowa bramek była jego, to co innego, a przecież zawinił zespół.

0

@marcin000019 w kończącym się właśnie sezonie kompletnie mnie rozczarował. Owszem, miał trochę niezłych interwencji, czasem sprawiały one, że był postrzegany jako kluczowy zawodnik w meczu, ale... Równie dużo popełnił błędów. W meczu z Bayernem tak źle wykopywał piłkę, że ta wracała błyskawicznie w okolice jego pola karnego. W ten sposób zdemolwal spokój i pewność siebie obrony. Ma chłopak talent, ale te chore wykopy to jest katastrofa w jego wykonaniu. W tym sezonie zaliczyl tak wiele takich bezsensownych wykopów wprost pod nogi rywali, co chyba żaden bramkarz w Europie.

1

@nadachu @marcin000019 Wam to chyba sufit na łeb się opadł albo trollujecie.

0

@marcin000019 też mi się tak wydaje, a i jeszcze jestem za tym żeby Bartomeu został na stanowisku następną kadencję.

K***** nie !

0

@nadachu Rozczarował? Po Messim najlepszy zawodnik Barcy, gdyby nie on to z grupy moglibyśmy nie wyjść. W lidze też spisywał się świetnie.

0

@marcin000019 Po tym co czytam to raczej coś z Twoją psychiką nie tak.

0

@Firestone ja nie trolluję. Uważam, że Ter stegen ma mega potencjał, ale jest semiautystyczny. Czasem zbyt zamknięty w sobie i czasem absurdalny w swoich zachowaniach. Choć wiele osób może go postrzegać po prostu jako introwertyka. Tak czy inaczej bramkarz to musi być koleś z jajami, pewny siebie twardziel, a nie ktoś, kto 3 razy w meczu wystraszy się biegnącego na niego rywala na tyle mocno, że bez pomyślunku wybije piłkę w randomowe miejsce tuż przed swoim polem karnym.

0

@marcin000019 Czytam wypowiedz i nie wierze. Wchodze na profil... A no tak "Legia Warszawa" i juz wszystko rozumiem :D

0

@marcin000019 jakieś testy powinni przeprowadzać zanim pozwolą tu pisać...

0

@marcin000019 Valdes klasowy...? Grał w FCB tylko dlatego, że był wychowankiem a Real wówczas miał Casillasa. Jeśli masz mieć
TAKIE własne zdanie to siedż z nim cicho i nie prowokuj burzy na forum, zapisz do klubu takich co mają takie samo zdanie i tam oddawajcie się dyskusjom, bo to co pan tu piszesz ani śmieszne ani madre nie jest. Pozdrawiam mimo wszystko.

0

@marcin000019 masz rację nie nadaje się.... haha no już głupszej wypowiedzi nie wiedziałem

0

@nadachu czy Ty widzisz jak on czasem drze mordę na obrońców? Według mnie i zdecydowanej większości ter Stegen ma największą charyzmę w obecnej drużynie i zasługuje na kapitana, więc nie pierdziel głupot za przeproszeniem, bo się ośmieszasz takimi tekstami. Jeżeli chodzi Ci o wybijanie piłki z Bayernem to zobacz na ustawienie piłkarzy Bayernu - oni grali właśnie w taki sposób, że Niemiec był zmuszony do grania długich piłek, co z pewnością było pomysłem Flicka, który wiedział, że jak piłka będzie po wznowieniu w powietrzu, to łatwiej im będzie ją zdobyć, bo mają przewagę fizyczną w środku pola + widać było, że są bardziej zdeterminowani od naszych świętych krów. Jakiekolwiek obarczanie ter Stegena na przestrzeni całego sezonu z perspektywy jednego meczu jest debilizmem najwyższego sortu i koniec tematu.

0

@marcin000019 jaką psychiką? To jest zawodnik top 10, top 5 na swojej pozycji... Dostał 8 bramek, no ale jednak chyba większa wina zawodników z pola. W tym meczu nikt się nie popisał. A ter Stegen pewnie najmniej się do blamażu przyłożył.

0

@marcin000019 Valdes nie był wybitnym bramkarzem, grał głównie dlatego, że Barcelona nie chciała być gorsza od Realu i też mieć wychowanka w bramce. Gdyby nie miał przed sobą jednej z lepszych linii defensywnych w historii, nie byłoby tak różowo

0

@marcin000019 Warto mieć swoje zdanie, ale to nie znaczy, że cokolwiek powiesz przeciwko obiegowej opinii jest mądre i wartościowe. Akurat trudno wnioskować po jednym meczu, że Ter Stegen ma taką czy inną psychikę. Jest teraz w top 5-10 i w takim kryzysie jak mamy z innymi to mówienie o Matsie to trochę trolling. Oczywiście za potencjalnymi zastępcami/następcami zawsze trzeba się rozglądać bo nigdy nic nie wiadomo i ktoś w klubie powinien teraz to robić, ale pewnie tak się nie dzieje. No, ale pewnie nie jest to teraz temat. Faktem też jest, że Mats trochę chyba obniżył loty, no ale może to chwilowe.

« Powrót do wszystkich komentarzy