La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1546 Culés

18

nigdy więcej butelkowego piwa do zamrażarki,puszkowe luzik...a tuuu,co tu się odwaliło sąsiady w mordę jeża

2

@Jaca27 Żuberka wybiło? xD

3

@Jaca27 Rozsadziło? :D ja zawsze z puchy biorę i jest git :D

2

@Jaca27
Do zamrazalki to tylko wódeczke drogi kolego :)

3

@Jaca27 ja niejednokrotnie wkładałem buteleczki na małe pół godzinki w celu szybkiego schłodzenia i bez problemu, co to się stanęło?

1

@FeloRPS pierwszy raz butelkę dałem,panie..nie wyczułem momentu kiedy wyciągnąć i spierdzieliło się na amen,już nic nie poradzimy xDDD

1

@Jaca27 Czaje, było z puszki brać bo wie się kiedy, jak pucha bardzo zimna to się wyciąga i spija xDD

1

@FeloRPS dokładnie,ale jeden fart,miałem tylko 1 butelkowe xDDD

1

@Jaca27 a wystarczyło owinąć papierem śniadaniowym:)

2

@Jaca27 Czaje mordko, to elegancko, ja tylko z puszki spijam, dla mnie najlepsze :) somsiedzie :DD

1

@FeloRPS popieram,ja też,akurat kolega mi odkupował,on się bawi w te butelki i kaucje,masakra xD to nie dla mnie już od dawna :D

3

@Jaca27 ja wkladam regularnie. Nawet teraz sacze jednego. Wkladac trzeba umic Panie.

2

@Jaca27 Daj spokój, te kaucję to niech se w buty wsadzi i słomę wyjmie hahaha xDD :DD bez urazy jak coś xDD najlepsze jest Tyskie albo Warka z puchy :D

2

@koksik2700 i wyjmować też trzeba umic na czas xD

2

@FeloRPS hahaha. No tak. :D

2

@koksik2700 hahaha xDD

2

@FeloRPS haha no wyjmowanie ważniejsze niż wkładanie chyba xD hah dowalił xD

0

@Jaca27 hahaha dokładnie xDD

1

@FeloRPS Piwo z puszki! Toż to profanacja! Ale skoro Ci smakuje...xD
Zdrówko mordka!

1

@Slazmi Mi smakuje, dzięki i wzajemnie mordko :))

1

@FeloRPS Ja tam dziś Brandy Stock... Zdrówko!

1

@Slazmi Widzę gruba noc się szykuje, wariaty też prowiantu nakupili więc trzeba spijać, zdrówko jeszcze raz :) możesz polać na dwie nogi xD

1

@ksobi Najlepiej mokrym ręcznikiem papierowym. Raz dwa się chłodzi.

1

@Slazmi Ogólnie puszka jest nieco lepsza, bo nie przepuszcza światła. Oczywiście jak się przeleje do szkła jakiegoś.

0

@Persyfl o to to

0

@Persyfl Mimo wszystko wolę butelkę najlepiej zieloną lub brązową...

1

@Slazmi Wiadomo, że najważniejsze, co komu smakuje. Ja siedzę w kraftowych, ale nie mam problemów z żadnym innym prócz Harnasia :)
Tak tylko od strony technicznej mówię, że im mniej światła, tym lepiej, a im gorsze piwo, tym niższa temperatura serwowania. Smacznego.

1

@Persyfl I również Tobie smacznego ... Visca el Barca!

0

@Jaca27
Chuby nigdy wiecej puszkowego nie pij :) lubisz smak puszki.
Poza tym co ty pijesz ? Zywca, Tyskie ?
Chlopie dobrych piw nie kupisz w puszce :)

1

@Jaca27 @FeloRPS @'sin Przynajmniej się napiłem ... Dobre i to...

1

@Slazmi Ja jem pizze i patrzę na szopkę :D

0

@FeloRPS Smacznego.. ja kończę trunek i idę spać

« Powrót do wszystkich komentarzy