La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1505 Culés

10

To już dzisiaj! Gramy o półfinał LM, gramy o wszystko, w tej końcówce sezonu 19/20. Wiara w Barcę nigdy nie zniknie. Trzeba wyjść i zrobić swoje. Jestem pewien, że jak nasi dadzą z siebie wszystko to damy radę. Trzeba wyjaśnić towarzystwo bo się za bardzo poczuło. Vamos Barca, Vamos Culés!
@SHIBA @Jaca27 @MichalZZZ @Slazmi @Coutinho007 @FeloRPS i inni, zapraszam na spotkanie grupy AA i do dyskusji. Na zdrowie! Salut! :)

4

4

@Coutinho007 hahahahaha w punkt xD
Jedziemy dzisiaj, nie wiem czemu ale wstałem po nocce i czuję jakoś ten awans. Może przez to, że ni ma już tej presji z roli faworyta? Kto wie, kto wie.
Edit: Panie @VamosRakieta bym o panu zapomniał. Nasze serce środka pola, zapraszam na jednego albo wincyj. :)

4

@`Sin A to ja dzisiaj jak polegniemy z Bayernem.
https://youtu.be/C-WgZ8mglKw

3

@`Sin już się bałem, że o mnie zapomniałeś ;D.
Lecimy dzisiaj ;D

3

@Coutinho007 Panie, myśl pan pozytywnie. Ja już na wieczór przygotowany. Buszek jest, piwko ma być i wspólne oglądanie z drużyną po treningu zaplanowane. Powiem tak, jak masz dobrych ludzi obok to i porażkę można przełknąć. Choć czuje dziś 3:1 dla nas :)

4

@VamosRakieta Lecimy lecimy, brameczkę z dystansu proszę tam zapakować. Co pan pijesz? Bo polewam xd

3

@`Sin Jak zagrają to co ostatnie 20 minut z Napoli to wiadomo jak to się skończy xD

5

@`Sin spokojnie, jeszcze czas ;D

3

@`Sin Dla mnie fajnie by było gdyby Puig wyszedł ale wiadomo...

4

@`Sin weekend rozpoczęty czas nad jezioro a potem pijemy :D.ale co do meczu ja mam złe przeczucia,moim zdaniem będzie beka i Lewy nas wyjaśn jak Real kiedyś ale zobaczymy

4

@Coutinho007 Myślę, że lepiej się nam będzie z nimi grało niż z Napoli. My lubimy ofensywne ekipy.
Puig, De Jong, Busi/Ivan - tak powinno być, a wiadomo jak się skończy xD
@VamosRakieta Niby tak ale nie do końca. :D Czasami lepiej na naszych meczach jest być zrobionym za wczasu. ;)
@Jaca27 Nad jeziorko to coś pięknego, ja niestety nie wyrobie się przez trening więc muszę przełożyć na inny dzień. No wiesz, może trzeci raz się nie ośmieszymy.

3

@`Sin no może się uda,ale no wolę być chłodno nastawiony niż znowu się zawieść jak co niektórzy,już rok temu na luzie przyjąłem tą śmieszną porażkę,także tu 1 na izi,ale no może sprawią sensacje

2

@Jaca27 Zobaczymy, nie trać wiary. Ja tylko wierzę, nie nastawiam się ale sądzę że mogą dać radę, więc cały mecz wspierania, a jak nie pyknie to trudno. Bez rozpaczania. :)

2

@`Sin
Melduje sie na posterunku, ale w domu będę później. Pewnie otworze dzis na tą okazje jakąś specjalną butelke :)

Vamos Barca!!!

1

@MichalZZZ O proszę, o proszę i to to ja szanuję. Wszyscy nas spisują na straty, że nam włoją i nie wiadomo co. Chcę zobaczyć ich miny jak Barca wyjaśni ten napompowany Bayern.

2

@`Sin
Ja zawsze wierze w Barcelonę, to zbyt duzy klub, żebym spisywal wynik na straty jeszcze przed meczem :) Pozatym na tym etapie nie ma zdecydowanego faworyta i kazdy ma szanse. Patrz na Atalante, ktorej zabraklo tak niewiele i na Lipsk, ktory zweryfikowal wczoraj faworyzowane Atletico.

1

@`Sin Prowiant zakupiony na meczyk i teraz odliczanko :)

Koszuleczka też wyprana czeka na meczyk :)

2

@Jaca27 Ty somsiad nie pisz czarnych scenariuszy :D

2

@MichalZZZ Visca El Barca!! Niech chłopaki dzisiaj wyjaśnią Bawarczyków :)

2

@FeloRPS
Nie moge sie doczekac!

2

@MichalZZZ Ja tak samo mordko:)

2

@`Sin Będę na pewno... Do wieczorka.

1

@MichalZZZ No dokładnie. Ile obstawiasz?
@FeloRPS Ee widzę szeryf przygotowany, tak trzeba żyć. Powiem Ci, że będzie ciekawie, także ten wieczór oby można było zaliczyć do udanych. :D
@Slazmi Widzimy się wszyscy wieczorkiem, u nas już w klubie po treningu posiadówka cała ekipą. Zobaczymy czym nas Setien zaskoczy już podczas składów. :)

1

@`Sin No a jak zapas piwka, czipsów i słonecznik musi być :P
Ja już w koszulce Barcy z Messim na plecach i czekam na mecz :)

Leo dziś musi hattrick załadować :) Vamos Barca!! Po zwycięstwo :)

2

@`Sin
Bedzie dogrywka i karne w ktorych wygramy :)

1

@MichalZZZ Będzie 3-1 dla Barcy, a 3 gole strzeli Leo. Zobaczysz że tak będzie mordko :)

2

@FeloRPS
Marzy mi sie taki wynik. Trzymam Cie za słowo :)

1

@MichalZZZ Trzeba wierzyć w Barce i oby tak bylo! :)

2

@FeloRPS
Ja zawsze jestem nastawiony optymistycznie i wierze, że przejdziemy dalej :)

1

@MichalZZZ Ja tak samo, a teraz jeszcze bardziej bo nie lubię Lewego, robią z niego drugiego Leo a tak naprawdę to on może Messiemu buty czyścić i wiązać. :)

2

@FeloRPS
Ja dla przeciwwagi go bardzo lubie i szanuje, ale dzisiaj wyjatkowo mu dobrze nie życze ;)

2

@MichalZZZ Rozumiem, ja jakoś go nie lubię ale jak gra nasza repra to trzymam kciuki :) wiesz o co chodzi :)

Dziś to Leo z nimi zatańczy :)

2

@FeloRPS
Kumam, kumam :)

2

@MichalZZZ Elegancko i gitarka Ziomuś :))

2

@FeloRPS No pewnie, że tak! W tej nowej, czy coś z innych lat? A może jednak krata? :P oj tak hattricka Leo chętnie zobaczę. Oby ich dziś wyjaśnił. :)
@MichalZZZ kurde scenariusz nie na moje nerwy xD przy karnych naszych to bym chyba zszedł. Jedynym pewnym gościem mi się wydaje być Suarez do 11. Bo Leo wiadomo, może coś nie wypalić. Jakoś nigdy jego karnych pewny nie jestem.

1

@`Sin Koszulkę mam jak jeszcze Paco grał u nas, turkusowy kolor :)
Ja mam większe pół kraty :D także starczy Mi piwska :D oby Leo zatańczył z nimi :D

0

@`Sin Co ma zaskoczyć, Setien jest raczej realistą i nie sądzę, aby młodzież do składu weszła...

« Powrót do wszystkich komentarzy