La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1529 Culés

77

14

@xVENUMx no leć już to odrabiać:D

2

@xVENUMx podziwiam za takie kupony.

43

@xVENUMx Panie... bylo zagrac to 4x500zl bys ekstra podatku nie płacil. 600zł droga nie chodzi

19

@xVENUMx Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
Z całego serca, wbrew mojej naturze zawistnego Polaka, życze Ci wygrania kuponu.

1

@xVENUMx Tobie i sobie życzę wygranej Barcelony.

15

@xVENUMx Jak wygrasz,to możemy opić u ciebie kumplu.Jak przegrasz,to wiem gdzie zostawiają niezłe odpadki z KFC,to po koleżeńsku za dychę ci powiem.

2

@xVENUMx No to już możecie podziękować koledze, Bayern w półfinale

1

@xVENUMx powodzenia

1

@xVENUMx mordo trzymam kciuki

2

@Cariones Trzeba będzie jak coś jakiś mały lincz zorganizować. Nie ma to jak samosąd w sobotę z rana.

4

@xVENUMx Trzeba mieć jaja, albo dużo pieniędzy, jedno z dwóch :D

0

@kamson24 a co to za szit ten extra podatek?

1

@xVENUMx w takich chwilach wszyscy jesteśmy xVENUMx
powodzenia !

0

@arasz1819 dodatkowy podatek od kwoty 2280zł

1

@xVENUMx heh, ciekawe skont pinionszki na to wzial?!

Powodzenia!

2

@xVENUMx to widzę że u Ciebie będą 2 razy większe emocje, ja wjechałem za 1000 xd

0

@kamson24
Któreś polskie buki internetowe mają opcję z automatycznym dzieleniem stawki, by uniknąć podatku?
Dawno temu, gdy grałem w stacjonarnym STSie, taka opcja była.

0

@xVENUMx pewniczek xD

0

@klemens100 nie, nie maja.

Komentarz usunięty

0

@xVENUMx z całego, swego serducha życzę Ci sromotnej przegranej.

0

@replikant hahaha

1

@xVENUMx powodzenia. najwyżej będzie po wypłacie :D

1

@xVENUMx No szacun... dość grubo giercujesz...
Wygraj! Życzę Ci tego...

1

@xVENUMx jak wygrasz, to kup sobie gareta bejla zeby Ci w przedpokoju siedzial :D

2

@xVENUMx Współczuję :(

konto usunięte

0

@xVENUMx press F to pay respect.

0

@xVENUMx Odkrył PROSTY TRICK, jak stracić prawie 2000 złotych!!! Małżonka go nienawidzi!!!

1

@xVENUMx i jak tam?

1

@xVENUMx No to chłopie pojechałeś... To ja na awans za 295 zł popłynąłem i żałuję po tym co zobaczyłem w tym meczu..

0

@xVENUMx Pamiętaj, nie stawia się na drużynę, której się kibicuje. Emocje wchodzą w grę. Ewentualnie można stawiać przeciwko. Wtedy tak czy siak będziesz zadowolony

Komentarz usunięty

0

@xVENUMx nawet głupi jak but Boniek którego nie zanoszę przepowiedział ze Bayern wygra kilkoma bramkami

« Powrót do wszystkich komentarzy