La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 892 Culés

7

Koniec telenoweli z transferem Jadona Sancho!
Michael Zorc, dyrektor BVB potwierdza, że klub rok temu potajemnie przedłużył kontrakt Jadona Sancho z Borussią Dortmund do 2023 roku. [Christian Falk]


4

@bartoszekkk Przedłużenie kontraktu wcale nie znaczy, że zostaje.

0

@CatalanVeBFCB, ale to daje do wiadomości, że tego lata Sancho z BVB nie odejdzie

0

@CatalanVeBFCB Daje spokój w Borussi że w 2021 mógłby odejść za mniejsze pieniądze bo został by mu rok do końca kontraktu. Czyli by chcieli go sprzedać w tym roku za jak największe pieniądze, a tyle ile oni żądają to nawet united nie jest w stanie zaproponować poprzez pandemię.

« Powrót do wszystkich komentarzy