La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 453 Culés

13

Sakiewicz (ekspert Pis od wszystkiego) w najnowszej Gazecie Polskiej (dotowanej milionami z budżetu państwa), po obejrzeniu najnowszego filmu Macierewicza stwierdza, że choć nie ma jeszcze raportu komisji Macierewicza, to nie ulega wątpliwości, że polska delegacja lecąca do Katynia została zamordowana.

Czy w naszym kraju cokolwiek jeszcze znaczy to, co się pisze i mówi? Można powiedzieć, że nikt normalny (włączając w to Kaczyńskiego) nie wierzy w te bzdury, ale mimo wszystko jest to żenujące i skandaliczne.

11

@Przemek2323 przerażają mnie że tacy ludzie sa u wladzy.

1

@Przemek2323 znasz jakiś przypadek że samolot traci skrzydło po kontakcie z brzoza i to nie przy pniu? Swoją drogą Wysokość ustalali chyba 5 lat

4

@endriuuu2 Ja nie znam, żaden pilot nie był chyba takim idiotą żeby to testować w praktyce, poza tymi z Tupolewa

0

@Bobo25 lud wybrał, ja bylem przerażony jak tusk rządził

0

@Przemek2323 a dlaczego ktokolwiek miałby nie mieć prawa uważać że to był zamach? Niektórzy dziennikarze z lewej strony uważają, że jest ponad 20 płci to i Ci drudzy mogą mieć swoje odjazdy. Nikt nie karze Ci traktować ich poważnie. Co więcej, naiwność czy głupota (bo rozumiem że tak o tym myślisz) występuje również w innych krajach. Także w poważnych redakcjach.

0

@Comentateiro a to wypadki się tak testuje?

1

@AV0CAD0 po obu stronach mnie to wkurza. Z tym że tutaj jest to ewidentnie cyniczna gra, obliczona na uzyskanie kasy w nagrodę za głoszenie tych idiotyzmów.

6

@klaudiusz_blau a co takiego odwalal Tusk żeby być przerażonym? Był chyba normalnym, stonowanym, wyważonym politykiem. Nie mówię o kwestiach politycznych tylko bardziej o czlowieku. Czasem jak czytam wypowiedzi Macierewicza to zastanawiam się czy aby na pewno z nim wszystko w porządku. Czasem odnoszę wrażenie że gdyby on miał pełnię władzy to aktualnie bylibyśmy w stanie wojny z Rosją.

1

@Bobo25 byłem przerazony tuskiem politykiem, kompletne zero, antypolak

3

@endriuuu2 znam fizykę, budowę skrzydła samolotu i to mi wystarcza.
Ci ludzie zginęli w wypadku komunikacyjnym a nie żadnym zamachu, a na przyczyny tego wypadku złożyło się wiele rzeczy

1

@klaudiusz_blau antypolak poważnie? Ile ty masz lat?

2

@Bobo25 przecież miał dziadka w Wehrmachtcie:) Przynajmniej wiemy, skąd Kaczyński ma takie wyniki. Jeśli takie idiotyzmy trafiają też do młodych ludzi, to nie mam pytań.

0

@Irmscher10 na salon24 była wiele lat temu rozprawa o rewelacjach anodiny/laska. Były tam odniesienia do trwałości skrzydeł, do wpływu jego częściowej utraty na nośność i poddawano w watpliwosc wyliczenia w.w. komisji. Już mi wtedy żarówka się zapalila choć wtedy byłem sceptyczny do całego PiS.

0

@Bobo25 zgodnie z regulaminem la rambla

0

@Przemek2323 no pewnie. Dlatego ani nie zobaczymy filmu prawicy o tym że zamachu nie było, ani lewicy o tym że nie ma 20 płci. Można się wkurzać za każdym razem albo odpuścić, ignorować i traktować dziennikarzy jak funkcjonariuszy partyjnych. Szkoda że ostatnio zaczęli z propagandą pchać się do kin ale podzielone i rozjuszone społeczeństwo widocznie tego potrzebuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy