La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1754 Culés

15

Świat stanął na głowie zgadzam się ze słowami Pana Ziobry - choć nie zmienia to faktu ze nie ufam jemu jako politykowi.
"To nie jest dla mnie żadna "Margot", tylko mężczyzna. Jako minister sprawiedliwości nie będę wchodzić w tego rodzaju historie, które maja kreować nową rzeczywistość - powiedział Zbigniew Ziobro."

0

@mcsarna i za co chcą go zamknąć? Bo z tego co wiem, to nie za to czy czuje się za mężczyzną czy kobietą.

16

@Pablit za pobicie, dewastację mienia publicznego oraz prywatnego. Wystarczy?

1

@Pablit Naprawdę problemy psychiczne Pana Michała mało kogo obchodzą w Polsce.
Mogłyby sobie spokojnie żyć bez przeszkód ale jak ktoś dokonuje napaści na inne osoby i niszczy cudze mienie to czego się spodziewa?

1

@Pablit Jest tak, jak @Kurkmen napisał, o czym niestety lewa strona zapomina. Nie może być tak, że niszczenie czyjegoś mienia i pobicie kogoś uchodzić może za bezkarne...jego orientacja i sytuacja psychiczna nie ma tutaj znaczenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy