La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2359 Culés

0

Dziś chyba po raz pierwszy od roku 2007 oglądałem wyścig formuły 1, to niesamowite jak ogromną przewagę ma Mercedes. Jak Hamilton wyjechał pitstopu pod koniec to łykał wszystkich niesamowicie. Wiem, że miał nowe opony no ale tak szybko połknąć Ferrari Leclerca to naprawdę robi wrażenie. Dawnych czasach jak jeszcze oglądałem f1 to tak łatwo się nie wyprzedzało a na pewno nikt nie był wstanie jechać 2-3 sekundy szybciej na okrążeniu od Ferrari.

6

@bartekvisca Mówisz o przewadze Mercedasa, a obejrzałeś ich najgorszy wyścig w tym sezonie. Poczekaj, aż zobaczysz Monzę, albo Spa.

3

@bartekvisca Ferrari Leclerca miało opony o 25 okrążeń starsze. To serio robi robotę..
No i DRS, plus możliwości Mercedesa robią swoje. Tak czy siak - Verstappen po mistrzowsku ich ograł :)

0

@Hosh Mówię tylko jakie wnioski udało mi się wyciągnąć. Może najgorszy wyścig ale jakby tak Hamilton zjechał 10 kółek wcześniej to byłby dublet Merca.

0

@michal26 Wiem, że robi robotę i trochę to jest smutne, że opony aktualnie odgrywają chyba najwieksza rolę. Ten kto najlepiej je oszczędza wygrywa.

0

@bartekvisca Max miał wszystko pod kontrolą, darmowy pit stop, oszczędzając opony lepsze tempo od Bottasa. Lewis gdyby zjechał 10 okrążeń szybciej to by nie dojechał na tych laczkach. Zobacz sobie zdjęcia po wyścigu jak wyglądały opony Maxa i względnie nowe Hamiltona.

0

@bartekvisca To najsłabszy wyścig Mercedesa, najsłabsze Ferrari i do tego przewaga opon. Przepaść jest w kwalifikacjach, Mercedes ponad sekundę szybszy od reszty...

« Powrót do wszystkich komentarzy