La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 677 Culés

0

Jak myślicie drużyny które skończyły już sezon np. taki Liverpool (który nie gra w LE i LM), będą bardziej wypoczęci/świezi do nowego sezonu niż drużyny które walczą o europejskie puchary ? Już mają urlopy i odpoczywają, a inne drużyny muszą walczyć o puchary. Wpłynie to jakoś na początek sezonu jak i cały sezon, ta różnica tych kilku tyg ?

0

@VamosGirl No pewnie że tak. Drużyny które już nie grają spokojnie sobie odpoczną i na pewno przełoży się to na kondycję w trakcie sezonu.

« Powrót do wszystkich komentarzy