La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2214 Culés

1

Czy Ronnie ma szanse na MŚ?

1

@jachuu9 Ma takie same, jak każdy zawodnik pozostający w turnieju.

konto usunięte

8

@jachuu9 Ciężko to teraz stwierdzić. Zagrał świetny mecz, ale Un-Nooh nawet nie podjął walki. Zobaczymy co pokaże z trudniejszym rywalem, czyli z Dingiem.

3

@jachuu9 Ronnie ma co roku szansę - jeśli mu się chce to nikt nie ma do niego podjazdu, bo ma najlepszą technikę ze wszystkich. Dobrze, że na mistrzostwa przyjechał z psychologiem, bo jeśli coś go frustruje to zaczyna się gorsza gra, a jak wiadomo nie lubi grać powoli i taktycznie. Jak co roku mam nadzieję, że zdobędzie tytuł, bo jest najzdolniejszy.

0

@tobiasson92 Właśnie takie samo zdanie miąłem napisać xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?