La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2024 Culés

3

Ding będzie miał dobry materiał, jak nie grać z O' Sullivanem. Przede wszystkim Chińczyk musi zagrać bardziej skutecznie i dobrze taktycznie.

1

@tobiasson92
Z całym szacunkiem do Taja, ale Ding jest od niego dwie klasy lepszy.

1

@Chakalaka To na pewno, ale jak zagra tak jak Taj to może też zebrać ostre baty.

1

@tobiasson92
Zobaczymy. Ronnie zapewne będzie chciał się zrewanżować za ubiegłoroczny ćwierćfinał UKC.

1

@tobiasson92 Taj gra trochę zbyt żywiołowo, nieraz nawet odrobinę nonszalancko. A to przy takim zawodniku, jak Ronnie, zawsze może skończyć się katastrofą. I to nastąpiło, całe szczęście, że bez "washa". Bo z "nokdaunu", mógłby się zrodzić ciężki nokaut.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?