La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1703 Culés

1

,,Ekspert" Wojciech Kowalczyk zkrytykował powroty Boruca do Legii i Soboty do Śląska. Napisał tak, Jakiś bramkarz wpadł do Legii i Sobota wpadła do Śląska. Lepiej stary grzyb niż szkolenie młodzieży. Już nazywanie Boruca jakimś bramkarzen to dowód że jest oderwany od rzeczywistości. Już było pokozane że bramkarze po 40sce dają radę. Drugie to że młodzi będą mieli od kogo się uczyć ale ten ekspert zapewne tego nie zrozumie

5

@lucas/catalan Raczej Kowalczykowi chodzi oto, że gość w wieku 40 lat ma być nr 1 w bramce. Transfer Boruca byłby bardzo sensowny, gdyby kupiono młodego bramkarza, który będzie się rozwijał u boku Artura.

0

@lucas/catalan Kowalczykowi już wóda dawno mózg zjadła.

0

@lucas/catalan Kowal zawsze krytykował powoływanie tych którzy nie grają w klubie. Tutaj chyba też chodzi mu o stawianie na Boruca który od ponad roku nie stał w bramce. Wydaje mi się że wiek nie jest największym problemem.

« Powrót do wszystkich komentarzy