La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1744 Culés

0

A najbardziej niedoceniany zawodnik?

3

@Encore Lingard

3

@Encore Thiago Alcantara

0

@dominik127pl Myślałem że wymienisz Jonesa

20

@Encore Ja w zawodach międzyszkolnych w 2002 roku.

16

@Encore Leo Messi

25

@BarcaInfo Bez przesady

3

@Encore Victor Valdes, Jeremy Mathieu (ile było podsmiechujek z rudzielca a na ŚO był niezłym zwierzem )

0

@Encore Neymar, Yaya Toure

20

@Encore Leo Messi. Jeśli ktoś strzeli 20 goli w lidze jest królem. On strzeli 25, dołoży 20 asyst i ma "przeciętny" sezon.

6

0

@Encore Jones też,ale chciałem wybrać jednego.

1

@Encore tomek myler

18

@MesQueUnClub_87 Nie przesadzam. Prawda jest taka, że ludzie nie doceniają tego co robi Leo Messi.

1

@Encore Barcelony? Uważam ze przez lata Valdes był bardzo niedoceniany.

W XXI wieku ogólnie? Morientes? Quaresma?

4

@Encore Patrząc na zarobki w klubie i pozycję w reprezentacji to Ter Stegen.

2

@Encore Messi, Busquets, Roberto, Valdes, Fabregas, Pjanic. A spoza Barcelony: Higuain, Immobile, Di Maria, Fernandinho.

3

@BarcaInfo zgadzam się.

3

@Danny Gaucho Ahhh co to był za talent.... cała szkoła turlała się ze śmiechu

0

@Encore Ronaldinho, bo niby krótko grał na najwyższym poziomie, ale LM i MŚ zdobył.

2

@BarcaInfo To tak samo mogę powiedzieć że go przeceniają bo wymagają żeby sam wygrał Mundial, kwestia perspektywy.

0

@Encore Douglas

1

@Encore Robert Lewandowski.

2

@Encore Rafa Marquez.

1

@pt9 Real i Celta, pamiętamy

5

@BarcaInfo To dlatego ma te 6 złotych piłek, dlatego uznawany jest przez niemalże każdego eksperta, dziennikarza czy byłego piłkarza o wielkiej klasie itd za najlepszego zawodnika, no rzeczywiście niedoceniany,a miliony kibiców uważają go za najlepszego.

0

@Encore Phil Jones change my mind.

6

@Chwytliwy Dla mnie jest niedoceniony. Mimo tego, że ma tyle nagród indywidualnych to jest niedoceniony.

1

@BarcaInfo A jak chcesz, wywalone.

7

@Chwytliwy To jak wywalone to nie wchodź w dyskusje.

1

@BarcaInfo Ale ty mi nie możesz rozkazywać więc nie.

8

@Chwytliwy Czyli hipokryzja kolejny raz.

1

@BarcaInfo Nie hipokryzja, nie możesz mi rozkazywać i nigdy tego nie zrobisz,ale widać nie dociera do ciebie.

11

@Chwytliwy Piszesz, że masz wywalone, ale udział w dyskusji bierzesz i mi odpowiadasz.

0

@BarcaInfo Bo mi rozkazujesz co mam robić, a ja napisałem, że Ty tego nie możesz mi zrobić, a chciałem zrezygnować z tego wątku i tyle, tylko Ty oczywiście już sobie coś dopowiadasz o hipokryzji.

2

@Encore Garrincha. Gdyby nie on, Pele nie miałby trzy razy MŚ.

2

@Encore Thomas Muller.

2

@Encore Ivan Rakitić. Lata 2015-2019 ścisła czołówka na swojej pozycji, a żadnych nagród. Zawsze w cieniu, najpierw Iniesty, potem Modricia.

8

@Chwytliwy Polecam używać także "kropek"(.) Z samych przecinków człowiek dlugo nie pociągnie.

0

@MrRipleyyy No dzięki.

3

@Chwytliwy Do usług.

2

@Encore Dennis Bergkamp.

1

@Encore Toni Kroos i Varane :D

1

@Encore Dziwię się, że nikt nie wpisał tutaj Oliviera Giroud. Bardzo niedoceniany napastnik.

1

@Encore Aubameyang

1

@BarcaInfo Nikt go już nie traktuje jak zwykłego piłkarza. Wszyscy wymagają od niego nieziemskich liczb, a wystarczy że ma rewelacyjne to już jest za mało.

0

@Encore Ivan Rakitić, Piotrek Zieliński

0

@Encore Claude Makélélé

1

@Encore Mam wrażenie, że Benzema to świetny piłkarz i mocno niedoceniany. Nie mówię, że jest genialny, ale często można się spotkać z opinią, że jest za słaby na Real. Mam wrażenie, że taki typ napastnika by się u nas sprawdził. Świetnie czuje grę, nie jest może goleadorem, ale bardzo dużo daje w rozegraniu i płynności gry.

2

@Encore Moim zdaniem z naszej drużyny to zdecydowanie Ivan Rakitic i Sergi Roberto. Notorycznie sprzedawani, ciągle obrzucani błotem, a przekonujący kolejnych trenerów do wystawiania ich w pierwszej jedenastce.

W Polsce myślę, że... Grzegorz Rasiak. Solidny napadzior, który sporo pograł w solidnej Championship, a miał także moment w Tottenhamie o ile dobrze pamiętam, natomiast w kraju wyszydzany, wyzywany od drewna i generalnie niezbyt miło traktowany.

Na świecie hmm ciężkie pytanie, bo wielu było niedocenianych. Mnie do głowy przychodzi Mario Mandzukic, który był tym bardzo pracującym typem napastnika, przez różnych trenerów stawianym na przedziwnych pozycjach, a mimo to nie skarżył się tylko zasuwał dalej. Bardzo pożyteczny gracz, a jednak przez to że miał pozycje napastnika to wytykano mu małe ilości zdobytych goli. Podobne rzeczy można by napisać o Benzemie za czasów gry CR7 w Realu, ale te czasy już przeminęły i sprawa się właściwie odwróciła jak w kalejdoskopie, więc wybrałem Mario.

1

@Encore Luis Suarez

1

@Encore dla mnie mega niedoceniany był Busquets oraz - grajac we Francji - Boudebouz. Payeta bym takze dolaczyl do tego grona.

1

@Encore Tak jak napisał @Bartek22 - Thiago Alcantara. Obok Marco Verrattiego najlepszy środkowy pomocnik świata od czasów gdy rządziła trójka Iniesta, Xavi i Pirlo.

Opcjonalnie dorzuciłbym Nabila Fekira - facet powinien grać w absolutnie topowym zespole, i pewnie grałby gdyby nie problemy zdrowotne które prawdopodobnie zablokowały jego transfer do Liverpoolu.

1

@Alcazar o Fekirze Ćwiąkała opowiedzial kilka slow poruszajac temat Betisu (material o tytule "Dlaczego tak silny Betis jest tak nisko w tabeli" czy jakos tak). Niestety, Nabil to taki pilkarz z kategorii zdolny, ale leń. Cos jak Lacezette, czy tez dawniej Romain Alessandrini, ktory byl wielkim talentem zmieniajac Rennes na Marsylie. I tu problem lezy w Fekirze, ze prawdopodobnie szybko stracil by w oczach Kloppa odstawiajac jakies leniuchowskie akcje, majac za konkurentow takich pracusi jak Henderson czy tez Fabinho.

0

@Ojciec5tkidzieci Dzięki, jutro w wolnej chwili rzucę okiem na ten materiał. Z pewnością masz tu sporo racji, jednak kto wie czy będąc w Liverpoolu, mając świadomość złapania Pana Boga za nogi, nie zacząłby harować jak wół żeby w pełni wykorzystać swoje 5 minut. Natomiast sam fakt że nie potrafił tego uczynić w mniejszych klubach nie świadczy najlepiej o jego profesjonalizmie.

1

@Alcazar Hleb tez zlapal jak to ujales "Boga za nogi" a w kazdym wywiadzie powtarza, ze przetrwonil szanse bo nie przykldal sie nalezycie do swojej pracy. ;)

1

@Ojciec5tkidzieci Nie on pierwszy nie ostatni, niestety ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy