La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2181 Culés

30

Zauważyłem pewien trend... Chyba... Z coraz większą liczbą osób na RL można normalnie, w duchu wzajemnego szacunku dyskutować. I to pomimo znacznych różnic w poglądach. Szacunek wszystkim i oby taki trend się utrzymał, a nawet wzmocnił. Z korzyścią dla wszystkich. Pozdrawiam.

6

@Slazmi Również pozdrawiam, przesyłam całusy.

Teraz wyczekujmy snookerowych MŚ :D

2

@damianex10 Jako rzekłeś... No może bez całusów, nie przepadam za "męskimi pieszczotami" xD
Już wolę szorstką, męską przyjaźń.

3

@Slazmi Normalka ;) Nagromadzenie toksycznych dyskusji dużo mniejsze to i tak się nie kumuluje złość na widok avatarów :D Trend jak najbardziej korzystny.

4

@Bykunn Miejmy nadzieję, że się utrzyma. Bo wszyscy jesteśmy ludźmi, niezależnie od (świato)poglądów. szanujmy się zawsze i wszędzie w duchu pozytywnych wartości, które wyznajemy. Zabrzmiało trochę patetycznie, ale taka jest prawda. Obiektywna.

« Powrót do wszystkich komentarzy