La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 3017 Culés

Wraca Liga Mistrzów. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was dwa ciekawe typy na mecz Barcelona - Napoli:

• Barcelona wygra oraz obie drużyny strzelą gola - kurs 2.80 w BETFAN
  • Leo Messi odda przynajmniej trzy celne strzały w meczu - kurs 3.50 w BETFAN

Zagraj te typy z zakładem bez ryzyka do kwoty 100 zł rejestrując się z kodem RAMBLA. W przypadku przegranej środki wracają na konto główne.

Link do założenia konta: https://affiliates-solutions.com/click/1c820e8f9c

• 0

Panowie, Yerba Mate Green, ktos pił? Polecacie, nie polecacie?

0

@mercurial2000 poprawna, delikatna yerba. Nic więcej poza tym.

0

@PanZagadka bo mam CBSe lemon, to szczerze, nie idzie tego pić, wykręca gębę, za cierpkie dla mnie

1

@mercurial2000 ja kupiłem kiedyś dwa opakowania mate green, spróbowałem i wyrzuciłem odrazu. Mi nie podeszła

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 6 pkt
    2 mati10333 6 pkt
    3 norbi77 6 pkt
    4 Tomini 6 pkt
    5 papaj12 6 pkt
    Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?