La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1954 Culés

0

Thomasa Partey dlaczego klub nie rozpatruje jego kandydatury, 50 mln to dobra cena.
Jak wy uważacie, które pozycje muszą być wzmocnione i kim?

5

@barcowy1899 Lewe skrzydło i Sancho.

0

@barcowy1899 Stoper a nim powinien być Eric Garcia,PO-Emerson,ŚO-Aouar,ŚN-tutaj mam dylemat bo mało jest dobrych snajperów na rynku

1

@Hushovt Może Isak z RSSS?

5

@Hushovt Myślę, że ustawienie Aouara na ŚO byłoby złym pomysłem :D

1

@Gomess Dla mnie okej ew innego piłkarza RSSS czyli Oyarzabal.

0

@Hosh No tak ale wiadomo ktoś pokroju tego piłkarza by się przydał.

1

@barcowy1899 Napad i Lewe Skrzydło.

5

@barcowy1899 Szczerze to ja już żadnego gracza Atletico nie chciałbym widzieć w Barcelonie. Oni wszyscy świetnie wyglądają w kolektywie gdzie głównie się broni i gra dzidą w przód, ale to nie przekłada się na Barcę. Przykład Ardy i griezmanna powinien studzić nastroje.

1

@Ratamahatta Dokładnie, te dwie drużyny czasami uprawiają(ły) inne dyscypliny. Tam Diego zarazem wymaga i trzyma wszystkich za cojones. A tu ... miałem napisać finezja, ale to chyba trochę za grubo jak na ostatnie czasy ;)

0

@barcowy1899 Vidal -> Atletico / Partey do nas. Rzecz jasna z dopłatą z naszej strony.
Neymarem i solidnym napastnikiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 7 pkt
2 mati10333 7 pkt
3 norbi77 7 pkt
4 Tomini 7 pkt
5 TrogluS 7 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?