La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1225 Culés

1

Tak sobie przemyślałem i doszedłem do wniosku (nie specjalnie odkrywczego, ale jednak), że duża część zwolenników Dudy była przekonana, że ten dostanie się do drugiej tury i nie chciało im się ruszyć czterech liter z domu na rundę pierwszą. W nieco innej sytuacji byli głosujący za resztą kandydatów, sugerując się dotychczasowymi sondażami, nakłaniającymi do oddania głosu już w pierwszej turze w obawie o brak tury drugiej. PiS może dostać potężny zastrzyk głosów i dlatego Andrzej jest faworytem. Gdyby głosowały tylko te osoby co w pierwszej turze, skłaniałbym się ku temu, że może zwyciężyć Rafał, natomiast po głębszej analizie stwierdzam, że nie obstawiam tych wyborów i kuponik pójdzie na coś innego :P

3

@Mario96w Postaw 100 na Dudę. Jak wygra Trzaskowski, to Ci PiS kolejnymi podatkami tej 100 nie zabierze, a jak wygra Duda to zarobisz na otarcie łez.

0

@Hosh I tu i tu wygrana hmm.. stawiam tysiaka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?