La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1128 Culés

44

Tak jest! Polski prezydent, polskie samochody!
Oh, wait...

konto usunięte

10

@Chakalaka Spokojnie, zaraz niemieckich limuzyn nie będzie, bo wszystkie rozbiją =D

22

@Chakalaka Polskiej motoryzacji nie ma gdyż twoja opcja " Lewa ", rządziła od 89 roku do praktycznie 2015. To Solidarnościowcy-SLDowcy-Lewicowcy-PEŁOwcy czyli jedno i to samo, doprowadziły do tego że 38 mln Kraj nie ma ani jednego samochodu z własnej produkcji.

Nie wiem czym się tutaj puszysz.

4

@IAmBackCules
Czyli te wszystkie kolizje miały głębszy sens...

3

@FC1899Barca Nie denerwuj się.

4

@Chakalaka Jest luz, spoko. Weekend, piwko z lodóweczki i fajny przeciąg w mieszkaniu po upale. Nie ma źle :)

19

@FC1899Barca Nie wiedziałem, że istnieje jakiś zakaz co do produkcji polskich samochodów. A może mam rozumieć przez Twój post, że to państwo ma się zająć ich produkcją i tym samym mamy wracać w czasy PRL? Przecież można założyć firmę motoryzacyjną i zacząć tworzyć samochody.

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

37

@FC1899Barca Myślałem, że to po prostu rynek tak dzieła, ale nie. Za porażkę polskiej motoryzacji odpowiadają lewacy. Masakra.

3

@FC1899Barca
I tak trzymaj. Piwo, fotel... Byle z dala od klawiatury

2

@lukaszbarca15 Cześć Łukasz!

konto usunięte

2

@Chakalaka Łukasz już zrobił pa, pa =))

2

@Ratamahatta Jeśli myślisz że Państwo nie jest wyznacznikiem tego czy coś takiego będzie no to jesteś w błędzie. Prywatni inwestorzy próbowali na własną rękę i bez " pomocy " chęci czy jakiejkolwiek przychylności rządu to nie ma szans.

0

@Chakalaka Czym jeździ K. Brejza... Krzysztof Brejza – Volkswagen Touareg z 2007.

2

@IAmBackCules
Szkoda, bo liczyłem na merytoryczną dyskusję.
No cóż, piątkowy wieczór rządzi się swoimi prawami.

9

@Slazmi
Czy poseł Brejza straszy kogokolwiek Niemcami? Czy Niemcy według niego są źli? Nie.
Niemniej jednak tytuł Ramblowego Sherlocka Holmesa zmierza w Twoje ręce. Brawo!

3

@Chakalaka Twoje próby dezawuowania oponentów (czytaj: bo to trudne dla wielu słowo - przeciwników) zaczynają być niemal epickie. Staraj się jeszcze bardziej, jak Rafau. Chwała Wielkiej Polsce. Amen

2

@Slazmi Z Bogiem!

1

@Chakalaka Bogu niech będą dzięki. Amen

2

@Slazmi W Boga nie wierzę ale niech Ci będzie

1

@Chakalaka To czemu się Nim podpierasz... Może Twoja podświadomość jednak do Niego lgnie?
Edit
Chwała Najwyższemu!

5

@FC1899Barca
I znowu bezczelnie kłamiesz czemu po co? eh..
p.s kto był u władzy w roku 2005 - 07? Ciebie nie musza orać sami sie zaorałes.

1

@Chakalaka
Biedny nawet sie nie pożegnał :((

6

@Slazmi
Postaraj sie pojac, że pisowcy lubią straszyć innymi krajami .Taka retorykę strachu wyznają. Przecież takich przykładów jest multum. tobie to pasuje? twoja sprawa ,ale to pokazywanie kompleksów względem innych krajów.
W ten sposób tworzy sie durne stereotypy jak na zachodzie. Pasuje Ci jak mówią Polak złodziej? na tej samej zasadzie.
Retoryka strachu jest żałosna i stosują ją ci co się najbardziej boją. To typowa socjotechnika by trafić do grona ludzi którzy z samodzielnym myśleniem maja problemy.

1

@MarioVeB! Ale kto napisał. że A. Duda jeździ niemieckim samochodem?
Myśl, "to nic nie boli" jak mawiał kpt ż.w. A. Ledóchowski. Poza tym, nie jestem żadnym pisowcem, tylko katolikiem, chadekiem, tożsamym ze społeczną nauką Kościoła.

4

@Slazmi
Czyli andrzejek to hipokryta. Płacze na Niemcy jakie to sa złe, ale z dobrodziejstw gospodarki niemieckiej korzysta?
Ta sama żałosna retoryka z co z Rosja. Straszenie nimi na lewo i prawo, a import wegla z rosje idzie milionami ton ..bo tani

itd

4

@Slazmi
Podsumowujac ten nierząd lubi szukać sobie wrogów ,ale gdy uzyska jakieś wpływy to zapomina co gadał i sie pucuje jakie to oni dobrzy ,bo daja zarobić

2

@MarioVeB! Skup się na gramatyce i języku polskim, bo ciężko się czyta. Pisanie np. nazw własnych z dużej (wielkiej) litery to nie problem, nawet na telefonie, tudzież używanie przecinków, kropek i polskich znaków diakrytycznych.
Ale w merytoryce, czytaj i myśl, a efekty przyjadą same. Nie, nie dziękuj. Skup się na tym co powiedział kpt. ż. w. A. Ledóchowski - Myśl, to nic nie boli". I szukaj zależności - nieważne, co ktoś mówi, ważne dlaczego i co z tego ma. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

4

@Slazmi
Czyli niczym dziecko nie masz argumentów podwijasz ogon i znikasz. Dobrze sie wyjaśniłeś. Nie dosyć ,że Duda to cykor to jeszcze jego wyborcy maja problemy z odniesieniem sie do faktów

p.s pamiętaj retoryka strachu trafia tylko do ograniczonych osób które nie potrafią myśleć samodzielnie

2

@MarioVeB! Nadrabiasz agresją brak argumentów. Ok, przyzwyczaiłem się do tego. Żyj w swoim świecie, ból przyjdzie z czasem, to nieuniknione. Prawda i tak zawsze zwycięży. Bądź zdrów, niech Bóg będzie z Tobą . Wszelkiego dobra życzę... I myśl... naprawdę.

1

@FC1899Barca od tego trzeba zacząć że jest bardzo silna konkurencja i firmy się obecnie łaczą z Chinami czy Japonią jeszcze doszły, elektryki i samochody na wodór.To noe jedt takie proste wystarczy przeczytać ja Musk zrobił Tesle i miał ogromnę szczęście ze dostał fabrykę poToyocie której zrobił silnik do Rav 4 za stosunkowo małe pieniądze.Miał dostęp do świetnych inżynierów programistów itp.Także do sponsorów.To noe jest wszystko takie proste.

2

@MarioVeB! Wiem, że dostaniesz (prawdopodobnie) wiele herbików, ja nie. Bo to Ty masz swoich wyznawców, popleczników itp.itd. Nie zaprzeczaj, to jest prawda La Rambli. Ale prawdy prawdziwej (obiektywnej) nic nie zakrzyczy. Tylko Bóg (prawda i miłość) może nas wyzwolić. Bądź zdrów.

4

@Slazmi Najwyraźniej masz coś z "czajnikiem", napraw go, biblioteka, te rzeczy...:-)

0

@kamyk_23 Nie wiem , o co chodzi Tobie z tym "czajnikiem"... Bo nie słyszałem jeszcze, aby w bibliotece takowe były. To jakiś nowy, nieznany jeszcze synonim książki ? Jeżeli o książkę chodzi to naprawia takowe np. introligator. Wiem, trudne i zapomniane już w większości słowo. Bądź zdrów.

2

@Slazmi jakis ty madry a idz w piz.... panie katol

1

@Slazmi
Twój ból jest mniejszy niż mój. Tak to było?
Na drugi raz skoro brak Ci argumentów bo milcz. Lepiej na ty wyjdziesz.
Nawet nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie. Czemu Duduś i jego wyborcy straszą ludzi innymi krajami?
Twój problem polega na tym,że lejesz wodę bo nie potrafisz merytorycznie się odnieść.
To tylko potwierdza, że wyborcy Dudka to ludzie bo słabych nerwach i robią już w porty.
Inaczej takiej postawy jak twoja nie da się wytłumaczyć

Trzymaj się tam i więcej odwagi. Samodzielne myślenie zawsze możesz włączyć.

1

@MarioVeB! Masz problemy z czytaniem i rozumieniem moich postów, nie czytaj, nie komentuj, włącz ignoruj. Nigdzie w tym wątku nie napisałem nic o A. Dudzie, Pisie, Konfederacji, K. Bosaku. czy nawet A. Trzaskowskim, ani słowa o polityce. A Ty mi zadajesz jakieś pytania i żądasz odpowiedzi i jeszcze coś insynuujesz o "podwijaniu ogona"...
Czy nie widzisz w tym czegoś dziwnego? A może masz zdolności paranormalne i czytasz (zresztą błędnie) w moich myślach? Bądź zdrów. Nie dyskutujmy dalej, bo ja polityki w tym wątku nie wprowadziłem i nawet nie chcę na ten temat dyskutować. I jeżeli to możliwe, spróbuj czytać swoje posty, zanim je wyślesz, bo naprawdę ciężko się je czyta.

2

@FC1899Barca Boże jaki ty jesteś nierozumny

Komentarz usunięty

3

@FC1899Barca W zasadzie to wina Trzaskowskiego, że Duda musi jeździć Mercem, a nie Polonezem. Tego się trzymajmy

1

@YeastMoss
W Punkt! :D

1

@MarioVeB! Widzisz, dalej brniesz, nie rozumiejąc co czytasz. Stwierdziłem tylko, czym jeździ K. Brejza. Napisałem coś o kimkolwiek innym? Znowu bawisz się w jasnowidza i czytasz w moich myślach (bez sensu zresztą). Jeździ, podobnie jak wielu naszych Rodaków, bo nienieckie marki mają u nas renomę. A Ty mi tu z pytaniami o A. Dudę, jakąś hipokryzję, ucieczkę od tematu. Daj Ty mi spokój z jakimiś insynuacjami! Zajmij się może dobroczynnością, pomaganiem powodzianom i.........( tu wpisz co tam uważasz), jeżeli chcesz, a nie mną. I jeszcze raz zdrowia życzę.

« Powrót do wszystkich komentarzy