La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2444 Culés

0

Pytanie na dziś
Frytki z ketchupem czy majonezem?

# teammajonez

13

@MarioVeB! fuuu,wiadomo że ketchup ,nawet w macu nie ma majonezu bo wiedzą że to patola :D

5

@MarioVeB! Z kepuczem. :D

4

@MarioVeB! bez niczego, tylko posolone delikatnie :D

3

@MarioVeB! Z Solą.

2

@MarioVeB! #teambezniczego

4

3

@MarioVeB! Mama powtarzała całe życie "synu nie ufaj ludziom, którzy jedzą frytki z ketchupem". Miała rację, jak zawsze.

2

@Colon Już miałem to wrzucić

1

@MarioVeB! z surówką z buraczków :D

1

@MarioVeB! Kurcze moje dzieciaki 23 i 13 jedzą i z tym i z tym fuj, ale wolą z majo:)

2

@MarioVeB! Bez ketchupu, majonezu i soli. Zwykłe zdrowe fryteczki :)

1

@MarioVeB! który majonez najlepszy do frytek?

0

@MarioVeB! Najlepsze są takie doprawione jak w Nandos czy tam innej restauracji.

1

@Jaca27 uj sie znasz belgijskie fryty z majonezem to poezja :D Zawsze jak jestem w Holandii czy Belgi obowiązek < 3

2

@barcelonaLM
Z Polskich najbardziej podchodzi mi winiary

1

@MarioVeB! Od paru dni z musztarda bo taniej xd

0

@MarioVeB! Kiedyś, to z ketchupem. Obecnie, to tylko z solą.
Chociaż z majonezem też próbowałem i są całkiem spoko. ;d

0

@MarioVeB! winiary to dobry wybór,szanuje,jeszcze chyba kami,KIelecki hejpowany to ściek

0

@MarioVeB! Chyba raczej rzadko kto je z majonezem patrząc na ogół. Jak już to bez niczego. Ja tam z ketchupem, ale z majonezem też ok. A wgl to frytki z majonezem wyszły chyba z Holandii o ile się nie mylę to u nich najbardziej to było/jest popularne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?