La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1126 Culés

7

Kolejny dumny zwolennik Andrzeja.

3

@Chakalaka A widziałeś jak Nitras siłą zatrzymywał członka PIS? Co powiesz, ty zawsze taki obiektywny.

1

@kamilop Nic nie powie, typowa propaganda. Na szczescie jeszcze troszke i czar prysnie, dopiero za 3 lata kolejny wylew nastąpi szamba na serwis.

0

@Chakalaka najwyraźniej baba chodzi i zrywa plakaty ;x

0

@Chakalaka ale wariacik

11

@AlicjaFCB I jak was nie nazwać ciemnogrodem?O nitrasie sporo ludzi pisało,że zachował sie jak błazen i powinni go schować bo szkodzi Trzaskowskiemu.Szkoda tylko,ze więcej znacznie więcej tych błaznów to nawiedzeni zwolennicy PiS.

Jak pisałem kościół za dużo ma do gadania w kwestii polityki.Tego raka trzeba się w końcu pozbyć bo wstyd idzie na cały świat przez takiego księdza już nie wspomnę o innych Rydzykach etc

1

@Hushovt moim zdaniem ludzie którzy sprzedają kraj za swoje własne 500 zł są ciemnogrodem tak czy siak

1

@Lord_Vader a moim zdaniem to ludzie co głosują na PiS i PO to ciemnogród od ponad dekady robią ludzi w konia a dalej na te złodziejskie partie głosują!!!!

3

@sergio5 Ty myślisz,że za konfederacji afer pokroju Amber Gold czy Z maseczkami nie będzie?Jeśli tak to jesteś naiwny.Już pomijam to,że my nie głosujemy na Trzaskowskiego bo sie z nim zgadzamy tylko by Kaczor nie miał pełni władzy.Jego rządy doprowadzą kraj do ruiny

2

@Hushovt Ciemnogrodem jest głosowanie na PO/PiS. Nagonka na PiS, kiedy to za PO ludzie nic nie dostali w postaci podwyżek płac za wyjątkiem wyższych cen w sklepach i panowało ubóstwo w kraju, plus afery na tym samym poziomie co aktualnej władzy.
@Lord_Vader Dlatego nie pójdę na drugą turę wyborów. Trzaskowski przecież jest za socjalem :)

0

@Hushovt Dlaczego naprzód piszesz? A Ty myślisz, że za Trzaskowskiego gorzej nie będzie? Jeśli tak to jesteś naiwny.

2

@AlicjaFCB jakie ubóstwo o czym Ty piszesz... sory Ale tego się czytać nie da

0

@AlicjaFCB już chyba gorzej być nie może...

2

@AlicjaFCB Ale jako prezydent może stawiać weto na ustawach które są szkodliwe dla państwa.Duda nie postawi weta bo jest pionkiem w grze Kaczynskiego. Naprawdę chcecie kolejnych 5 lat podwyższania i wymyślania kolejnych podatków by była kasa na socjal?Jeśli tak to nie będzie mieć prawa do narzekania jak odczujecie skutki rządów Jarosława bo możecie coś zrobic ale nie chcecie.Rozumiem niechęć do PO/KO ale na ten moment to jedyna opcja by PiS nie ciągnął na dno państwa.

1

@Hushovt no to myślmy tak dalej że tylko PO i PiS i na odwrót to na pewno będzie tu dobrze.

0

@Hushovt Uważasz, że oni nie podadzą sobie ręki i nie bedą co chwile wprowadzać na przemian coraz to głupszych ustaw? Powtarzam, nie głosuje, ani za PO, ani za PiS. Natomiast nie podoba mi się gloryfikowanie platformy i Trzaskowskiego.

8

@Hushovt Dlaczego mierzysz Konfederację tą samą miarą, co Pis, Po? To, że polityka z reguły jest brudna i te dwie partie robiły przekręty, to nie znaczy, że inne też będą. Jest to możliwe, ale narzucanie z góry takich tez, gdzie nie ma do tego podstaw, jest niemądre.

0

@BaroPodertos Po prostu polityka taka jest nieważne kto by rządził afery były są i będą mniejsze czy większe ale będą.Swoja drogą gdyby była szansa,że zamiast Trzaskowskiego do drugiej tury wszedłby Bosak to spokojnie bym głos oddał ale czy my chcemy kolejnych 5 lat z prezydentem który absolutnie nie ma nic do gadania i podpisuje na ślepo wszystko co Jarosław mu pod nos da?

1

@BaroPodertos To chyba mamy odpowiedź dlaczego się tutaj pojawił wywiad z Mentzenem, skoro Redaktor Serwisu od razu zareagował na krytyczne wypowiedzi na temat Konfederacji :)

0

@AlicjaFCB Kto ich gloryfikuje?Ja głosuje na Rafała bo jedyna szansa,że może coś się zmieni.Swoją drogą mówienie za wczasu,że Trzaskowski będzie tak samo zły jest po prostu bez sensu bo równie dobrze może być na odwrót ;p

0

@Hushovt Andrzej i Rafał już pokazali jakimi są prezydentami nie udolnymi...

3

@Hushovt Nie chcę, dla tego nie oddam głosu na Dudę.

5

@G9 Niepotrzebne insynuacje. Że jestem redaktorem serwisu, to nie znaczy, że jestem głosem innych redaktorów. O samym wywiadzie nic nie wiedziałem (zajmuję się tylko i wyłącznie ocenami pomeczowymi), a reakcja na wypowiedź @Hushovt jest czysto prywatna, więc jeszcze raz - kompletnie niepotrzebny komentarz z Twojej strony.

2

@Hushovt Kto ich gloryfikuje? Pod jednym właśnie się wypowiadasz. No tak w przypadku Trzaskowskiego juz jest bez sensu, lecz przy Konfederacji łatwo przypinać łatkę kolejnych złodziei i oszustów.

0

@BaroPodertos Insynuacje bądź nie, przyznasz sam że z perspektywy obiektywnego obserwatora sprawa wydała się dziwna. Komentarz wyraża tylko moją opinię :)

Przy okazji ze strony czysto technicznej można byłoby wprowadzić opcję dla członków Moderacji i Redakcji oznaczania wpisów jako oficjalnych bądź jako osobistych, byłaby to fajna nowość i nie będzie budzić wątpliwości.

0

@AlicjaFCB No wybory i wyniki glosujących wśród przedsiębiorców prezesów wyższego szczebla i ekspertów jasno pokazały że większość tych ludzi woli ciemnogród ciekawe czemu, pewnie pięćset plus biorą albo są z sekty tuska.

« Powrót do wszystkich komentarzy