La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 360 Culés

konto usunięte

16

Witam po pierwszym banie. No nie powiem, dziwne uczucie. Nie pytam czy tęskniliście bo wiem, że nie. Cieszy mnie zwycięstwo Andrzeja Dudy nad trzaskowskim. Głos oddałem co prawda na Bosaka ale w drugiej turze wybór jest oczywisty. Raczej mało kto identyfikujący się z konfederacją odda głos na rafałka, ale pewnie jakieś czarne owce się znajdą. Niezmiernie cieszy mnie też ładny wynik Dudy w ankiecie @Janiama którą byłem pewien że wygra RT.
https://www.strawpoll.me/20467102/r

9

@D_Myrdal Pierwszym na tym koncie ;)

konto usunięte

14

@Chwytliwy Ty masz jakąś paranoje gościu. Tak, najpierw założyłem konto o nicku @Chwytliwy jakieś 2 lata temu a teraz to dla niepoznaki

5

@D_Myrdal o kurde nigdy nie sądziłem że Duda wygra z Trzaskowskim na La Rambli.

0

@D_Myrdal Weź się uspokój chłopaku, przecież to był tylko żart...

konto usunięte

1

@Chwytliwy Jestem rocznik 84, ale to miłe znów przez chwilę poczuć się młodo. Dziękuję

6

@D_Myrdal Ta? Jakoś nie wierzę w to po komentarzach.

8

@D_Myrdal Wolnorynkowcy oddadzą głos na Trzaskowskiego, narodowcy na Dudę.

konto usunięte

7

@Chwytliwy Jestem w tej uprzywilejowanej sytuacji, że nie muszę nic udowadniać. Gestapo już było

6

@Tomo1989 Bo? Raczej wolnorynkowcy oddadzą głos nieważny bo Trzaskowski to socjalista jak Duda.

1

@D_Myrdal Czyżby? Na moje to masz jakieś 18 lat.

7

@D_Myrdal jako osoba głosująca na Bosaka w pierwszej turze, zagłosuje na Trzaskowskiego. Jestem wolnorynkowcem przede wszystkim i niestety wiem, że i Trzaskowski i Duda będą w sprawach gospodarczych działać w dobrym interesie swoich partii. Natomiast w kwestiach swiatopogladowych bliżej mi jednak do Rafała niż Andrzeja i dlatego na niego poleci mój głos

4

@D_Myrdal Tak kardynalne błędy ortograficzne mając 36 lat? Słabo

13

@D_Myrdal faktycznie pisząc kogoś nazwisko z małej litery a pozostałych z wielkiej pokazujesz jaki jesteś dojrzały:) jak widać wiek to nie tylko liczba

4

@ksobi Być może w telefonie mu słownik nie poprawił i poszło z małej. ;p
@D_Myrdal Szkoda czasu na dyskusje z tamtym użytkownikiem. ;d

6

@AlicjaFCB akurat Trzaskowskiego;)

0

@ksobi Faktycznie, spojrzałam tylko na "rafałka", dziecinada jednak.

1

@ArdoFCB Daleko mu do socjalisty. To jest liberalizm.

0

@Bykunn jest coś takiego jak dyslekcja.Poczytaj potem się wypowiadaj na ten temat.

14

@Borneo Dysleksja* jeśli już. I nie słyszałem, żeby powodowała ona raz pisanie nazwisk i imion wielkimi literami, a raz małymi. Strasznie wybiórcza ta dysleksja

1

@Bykunn osobiście uważam, że kiedyś po prostu mówiło się id*****m, a obecnie dysleksja. Dla mnie tym zasłaniają się wszystkie osoby, którym wytknie się błędy i tyle.
A dlaczego tak mówię? Sam miałem kiedyś stwierdzoną "dysleksje", ale po wyjściu z gimnazjum nigdzie tych papierów do technikum nie brałem bo mi było wstyd. Wystarczyło wziąć się za siebie.
Takie moje słowo dygresji.

1

@Borneo gdzieś coś słyszałeś ale nie do końca;) poczytaj a później wypowiadaj się na temat "dyslekcji "

1

@draxidox Ale nawet jak coś takiego jest faktycznie to raczej nie działa wybiórczo. :) dwa razy udało się napisać prawidłowo nazwisko kandydata na z Trzaskowskim tylko nie wyszło;) przypadkowo

0

@patry295 Ty "czarna owco":)

0

@Bykunn U mbne z dyslekcją jest tak, że nasila się np.po meczu, czy braku nie wyspania itp.Wtedy robię błędy w którym normalnie bym nie zrobił.Zdarzają się błędy,które dostrzegam na następny dzień wtedy bym ich nie zrobił.Ten poziom jest zmienny.Takie rzeczy też się zdażają.

0

@ksobi ja mam dyslekcję stwierdzoną w szkole podstawowej leczonąWiem jak na mnie ona działa.Daje ona pewne pożyteczne rzeczy ale ma minusy.Mnie rakue błędy też się zdazają kiedy kestem przemęczony i nie wyspany i wtedy się dyslekcja u mnie nasila.

1

@Borneo sory Ale w dysleksje na telefonie gdzie masz słownik nie wierzę, przecież jest autokorekta

2

@escarabajo wiem, wiem. Będę palił się w piekle :p

0

@ksobi może nie używa

konto usunięte

0

@Bykunn Ale dajesz sobie jakoś z tym radę?

2

@D_Myrdal Ja tak, to nie ja jestem małostkowym 36latkiem ;-)

0

@ArdoFCB Liberalny demokrata to socjalista? No nieźle ;)

0

@draxidox Tak samo jak kiedyś kiedy ktoś się rodził bez nóg to po prostu mówiło się że to kara od Boga, bo albo on albo jego rodzice to grzesznicy. Kto by się spodziewał, że wraz z postępem medycyny będą odkrywane nowe rzeczy...

1

@D_Myrdal
Jak widać za krótki

0

@Tomo1989 nie czytałaś programu Rafała? Chce utrzymać co dał PiS i jeszcze dać więcej :D zaje... liberalizm

0

@Shapiro No niekoniecznie jest tak jak piszesz.

0

@Shapiro Ja czytałem jego program, w twoim przypadku na pewno przeczytanie jego programu nie miał miejsca.

« Powrót do wszystkich komentarzy