La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1060 Culés

2

Z tym odejściem Messiego w 2021 roku zapewne chodzi o nic innego jak podwyżkę. Poza tym przy teoretycznym założeniu, iż odszedłby to miałby wtedy 34 lata. Taki wiek to czas i pora, aby odciąć pępowinę łączącą jego i Barcelonę. Idealny moment, aby zacząć nowy projekt bez niego.

6

@Kurkmen Weź chłopie zacznij czapkę w te upały nosić... Leo jak miał dostać podwyżkę to dostawał ją bez robienia takich szopek. Gra ewidentnie na zwolnienie Bartomeu / nowego kandydata, który z Barto nie ma nic wspólnego i ewentualnie wywiera presję w temacie sprowadzenia Neya. Na pewno będzie bił się o podwyżkę, szczególnie w tym okresie po pandemii.

5

@Kurkmen Ppdejrzewam ze Messiemu kolejne cyferki na kontrakcie juz nie zrobia roznicy. On widzi co sie dzieiej i chce zeby Bartek odszedl

2

@Kurkmen zacząłbym projekt bez ciebie

1

@Kurkmen Messiemu żadna podwyżka się już nie należy.

« Powrót do wszystkich komentarzy