La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1113 Culés

0

Śmieszne jest to że ludzi piszą jaki to fatalny interes zrobiła Barcelona z Pjaniciem. Ok, jest to zły transfer, nawet bardzo zły ale Barcelona potrzebowała pieniędzy, a nie Pjanicia. To że popełnili wcześniej błędy, nie znaczy że teraz mieli z tym nic nie robić.

3

@BARCA_FOR_EVER "Ok, jest to zły transfer, nawet bardzo zły"
Szybko go oceniłaeś jako piłkarza, daj mu chociaż pare razy kopnąć piłkę w naszej koszulce. Ja mam przeczucie że Pjanic, może Messim pomocy u nas nie będzie, ale jestem głęboko przekonany że da nam więcej w kwestii kreacji gry ofensywnej aniżeli Arthur. A że ma 30 lat to, nie znaczy że nie może pograć na niezłym poziomie jeszcze choćby 4 lata.

« Powrót do wszystkich komentarzy