La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1451 Culés

1

Powiem szczerze, że tak żałośnie, to nie graliśmy chyba nawet w tym słynnym sezonie 07/08, gdzie robiliśmy szpaler Realowi. Tam przegraliśmy z potężnym Manchesterem Utd dopiero w półfinale Ligi Mistrzów i to minimalnie, po strzale Scholesa z dystansu.

0

@Kettger tylko z kim my tam graliśmy po drodze, że się w tym półfinale znaleźliśmy- Celtic i Schalke.

0

@patry295 Klasę drużyny widać po największych pojedynkach. Gdyby nie ten strzał z dystansu, to moglibyśmy nawet awansować do finału, a przypominam, że Manchester pobijał wtedy rekord bez porażki w Lidze Mistrzów.

0

@Kettger no i nas też ograł w takim samym stylu jak my ledwo co przechodząc Celtic i Schalke.

« Powrót do wszystkich komentarzy