La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1121 Culés

9

Niech mi ktoś powie, że w Barcelonie święte krowy nie decydują o tym kto tak naprawdę gra to go wyśmieje. Nie bez powodu kumpli Messiego się nie zdejmuje, czyt. Suarez, Alba, Vidal, Pique.
Tutaj potrzeba przemeblować ten skład jak zrobił to Guardiola. W innym wypadku będzie to zwykle pudrowanie trupa.

2

@Kurkmen Przemeblować skład w tym wypadku to usunąć Leo ze swoją świtą.

1

@Kurkmen Nie bez powodu rzadko zdarzają się piłkarze który grają w jednym klubie więcej niż 200 spotkań, 300 to już ogromna liczba a u nas? to są standardy.

1

@Avada Kedavra A ja to sobie tłumaczyłem romantyzmem futbolowym, a to jednak źle?:)

0

@escarabajo za taką kasę? Nigdzie indziej (oprócz p$g) nie dostana tak przeciętni i podstarzali piłkarze takich pensji

0

@bolinho89 Nie dostaną czy nie dostają? Bo obecne stare konie mają taką pensję chyba ze względu, że z każdym rokiem ich pensja rośnie, tak mieli wpisane w kontraktach. A na pewno tak było kilka lat temu, nie wiem jak jest teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy