La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1428 Culés

0

Witam,jest ktoś kto ogarnia laptopy ?
Potrzebuje nowego a jestem w to średni- chciałbym żeby dało się na nim pograć w nowsze ale nie najbardziej wymagające tytuły-jakaś Fife itp. Cena nie wysoka-2500+

0

@Jacek770 Niestety ale ceny laptopów w Polsce poszły w górę i trzeba obecnie dać około 3000 zł na dobry laptop, jeszcze 4 lata temu za 2400 zł można było kupić taki jaki chcesZ

4

@barcelonaLM
Ani teraz ani wcześniej nie dało się kupić laptopa do grania za 2500 tysiąca. A ceny sprzętu komputerowego poszły w górę nie tylko w Polsce.

1

@barcafan8804 No sorry, ale ja właśnie kupiłem w 2015 ;) Laptop Acera, który służy mi do dzisiaj, za 2500 zł, można spokojnie odpalić na nim FIFE czy GTA, oczywiście nie w wysokich detalach ale grać można

0

@barcelonaLM
Sory Ale granie na tnącej się FIFIE nie Za Bardzo...

0

@barcafan8804 Nic się nie tnelo swego czasu, teraz mam konsole, ale na tym komputerze mogłem grać w 60 klatkach na średnich w FIFE 16 na przykład

« Powrót do wszystkich komentarzy