La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1130 Culés

5

Wymiana na lini Juventus - Barcelona zakończona. Kluby przekonały Arthura do transferu do Turynu. Wymiana z Pjanicem zostanie sfinalizowana w najbliższych dniach. Obie strony muszą ustalić teraz wyceny piłkarzy. [La Repubblica]

27

@BarcaInfo Co tu się dzieje Wonski...

28

@BarcaInfo jedno wielkie XD niech ten śmieszny Bartek wypieprza z Barcelony

0

@BarcaInfo jaki zwrot akcji xD

3

@BarcaInfo Barcelona staje się klubem dla emerytów? Wymienić 23 na 30 masakraaa

0

@BarcaInfo Jak ja mam dość tego pajaca. Oddałbym ten sezon bez niczego, ale żeby ten pajac wyleciał. Skończymy jak Milan.

0

@BarcaInfo Komedia. Jeszcze się zaraz dowiemy, że dopłacamy do "interesu"

2

@BarcaInfo Bartek chyba nową robotę sobie właśnie ogrania w Turynie

0

@BarcaInfo kolejny będzie musiał prostować swoje wypowiedzi, że Messi jest najlepszy, przynajmniej na czas wspólnej gry z pieknym

25

Jeszcze Coutinho za Higuaina i można zakończyć okienko transferowe.

1

@BarcaInfo dlaczego oni gnoja ten piękny klub ? :(

0

@BarcaInfo Dobrze Bartuś dobrze..

0

@BarcaInfo dobre źródło?
Płakać się chce....

13

@BarcaInfo nie wiem jak to działa ale po takim ruchu jakieś votum nieufności powinno być i wywalenie tego konia trojanskiego na zbity pysk

3

@BarcaInfo niech jeszcze Lengleta wymienią na Chielliniego, a ter Stegena na Buffona.

https://www.youtube.com/watch?v=gIliS-mfdlI

2

@Malina1994 A to nie powinniśmy patrzeć na jakość? Nie mówię, że Pjanic jest lepszy bo nie wiem, ale co ma wiek do tego? Vidal ma 32 lata, a wszystkich naszych młodzików ze środka zjada. Arthur jak na razie nic nam ciekawego nie pokazał.

1

@MrShakira E tam, jemu dymanie Barcy sprawia większą przyjemmość.

3

@tbas skład Barcelony powinniśmy bardziej odmładzać niż postarzać...

2

@tbas Tylko ta jakość będzie chwilowa. Chodzi o to że drużyna nie robi się młodsza i może być tak że zostanie przegapiony czas na przebudowę i zmianę pokoleniową. Milan jest idealnym przykładem,

1

@BarcaInfo Boże oby to było kłamstwo....

0

@BarcaInfo swoją drogą to jak ujowo musi prezentować się Arthur, że wymieniamy go na starszego o kilka ładnych lat piłkarza. Myślę, że to jednak nieodpowiednie podejście białozębnego Brazylijczyka jest powodem wymiany. Chyba Arthur po obiecującym początku w Barcelonie osiadł na laurach

1

@Malina1994 Zgadzam się, ale wy negujecie wymianę tylko dlatego bo Arthur młody, a nie że jakość.

0

@BarcaInfo Arthur nie potrafi nic tworzyć w ofensywie, ma fatalne odbiory piłki oraz praktycznie zerowy strzał z dystansu. W każdym z tych elementów Pjanic jest lepszy. CIężko sobie wyobrazić by notował słabsze występy od Brazylijczyka. Jeśli w ramach wymiany dostaniemy dodatkowo 10mln to będzie to dobry ruch. Za dwa lata Miralema będzie można zawsze sprzedać do Chin lub Evertonu (za 20mln?). Jeśli w ramach wymiany uda się wycenić tych graczy odpowiednio wysoko to przychód może pomóc domknąć rok księgowy. Dobry ruch zarządu.

0

@BarcaInfo Myślisz, że robią to głównie po to bo muszą domknąć budżet na te 60 mln do końca czerwca? I liczą że wpadnie im tutaj kasa za Arthura plus sprzedadzą Todibo ?

0

@BarcaInfo No Bartek pomyśl teraz Arthur może kosztować 30 mln, a Pjanić no tak z 60 mln, więc szykuje się dopłata ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy