La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1478 Culés

5

Uwielbiam te anty-kampanie Trzaskowskiego w TVPIS. Od rana do wieczora pranie mózgów biednych rodaków. Mam ogromną nadzieję że utrze nosa rządzącym i wygra z Duda tej kampanii chociaż nie zgadzam się z nim w 100%

1

@Marcello Trzaskowskiego chociaż pokazują :).

0

@Marcello Tylko SZYMON HOŁOWNIA !

Anty Trzaskowski, osoba która szła w marszu LGBT a wczoraj swoją wizytę w górach porównał (chciał odwzorować) do wędrówki Jana Pawła II. To prawda, że w TVP jest taka kampania, ale taka zasada (kto rządzi ten decyduje co pokazują w TVP).

0

@VamosGirl to zacytuje Ci słowa koleżanki "Mnie również, słowa Pani Hołowni bardzo zdziwiły, ale też chyba ostatecznie potwierdziły, że wielka przemiana Szymona Hołowni to kpina. Nie ukrywam, że sama przez moment, uwierzyłam, że Hołownia ma dobre intencje. Niestety, to zwierzę sceniczne i marketing polityczny wyćwiczył na celujący z plusem. Hołownia jest seksistą, który nie uznaje i nie będzie uzawał praw kobiet. Środowisko LGBT to dla niego "dziwny i niezrozumiały przypadek". Hołownia zawsze będzie lobbował interes kościoła i jeśli wygra zafunduje nam fundamentalizm religijny.
Nie wierzę w jego intencje i kłamstwa odnośnie partnerstwa. To człowiek, który chce stworzyć patriarchalne społeczeństwo, gdzie my kobiety nigdy nie będziemy decydowały o swoich prawach. To kopia Bosaka, ale ten przynajmniej ma odwagę głośno mówić co myśli. Smutne, ale prawdziwe!!!

1

@VamosGirl Hołownia owszem ale nie teraz. W tej chwili potrzebujemy prezydenta który ostudzi zapały Jarka i wznowi współpracę z UE. Kandydat bez zaplecza politycznego to spora zagadka chociaż stawiam go na drugim miejscu w walce o prezydenturę z Dudą

« Powrót do wszystkich komentarzy