La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1034 Culés

29

Powoli zaczynam się jarać :) Oby tylko dostał szansę

7

@Konias4318 Wezwać straż pożarną?

27

@Chwytliwy Żeby ugasić ten pożar śmiechu, który wywołałeś? Obejdzie się.

28

@Konias4318 Ja się już chyba żadnym grajkiem nie będę jarać, dopóki faktycznie nie pokaże jakości w barwach blaugrana. Po prostu życzę mu powodzenia, ale niczego sobie nie obiecuję. Lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż przykro rozczarować ;)

1

@Konias4318 Szkoda.

A spokojnie, u mnie nic się nie pali jeszcze.

3

@damianex10 Podobnie, chyba że pokazał jak się gra na światowym poziomie, a tak do młodych z dystansem.

0

@damianex10 A mozna sie pozytwynie rozczarowac i przykro zaskoczyc?

0

@Hasszz Pewnie nie można, ale czy ja coś takiego napisałem?

1

@damianex10 Nie ale irytuje mnie to gdy ludzie pisza pozytwnie zaskoczyc i przykro roszczarowac wystarczy samo zaskoczyc i rozczarowac.

« Powrót do wszystkich komentarzy