La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1128 Culés

1

Skauting level max. Dlaczego u nas tak choć w połowie nie można?
https://www.instagram.com/p/CAX675YlZHj/?igshid=16fmnhfk51n6t

0

@kamzar Bo młodzi gracze nie chcą sie pchać od razu do Barcy na ławę, tylko wybierają taką Borussie najpierw bo tam będą grać? Barcelona chciała kupić Dembele już z Rennes, ale wybrał BVB. I ten scenariusz się powtarza wielokrotnie.

0

@Striker jak to problem kupić i wypożyczyć na 2 sezony żeby się ogrywał? W kontrakcie wpisać, że ma zagrać w co najmniej 70 % spotkań. W zamian za szkolenie Barca pokrywa wypłaty.

0

@kamzar No jak to nie problem to czemu nikt tak nie robi? Jedynie może Perezowi jeszcze jakoś to wychodzi, ale jego to ciężko w tym aspekcie przebić. Czemu taki klub miałby brać na wypożyczenie gościa z Barcelony i go ogrywać za grosze, jak mogą postawić na swojego i może sie uda zarobić na nim 50 baniek. Z Hakimim im się udało, ale takich przykładów też nie ma wiele.

1

@kamzar Różnica jest taka że Brandt,Haland i Hazard mieli strasznie niskie klauzule odejścia A Sancho wyciągneli ze szkółki City amy kupowaliśmy jeden z największych talentów na świecie bez żadnej klauzuli.Gdyby Ci piłkarze mieli klauzule to by zapłacili więcej niż sprzedali nam Dembele.

1

@kamzar jak jeszcze patrząc na to co się dzieje z Dembele u nas to BvB w ogóle zrobiła interes jak stąd na Słońce i z powrotem :D

0

@kamzar BVB nie jest klubem z topu, więc młodzi piłkarze mają więcej szans na grę i tam przechodzą. Poza tym mniejsze kluby wyżej wyceniają zawodnika gdy pyta taka Barcelona, bo wiedzą, że większe kluby więcej zapłacą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 81 pkt
2 Tridente2015 76 pkt
3 maryjan240282 74 pkt
4 _KrAtOs_ 72 pkt
5 mario1966 72 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?